Jump to content
Kaval

Kraami segamine...

Recommended Posts

Nii, kui suure hulga veega olex sobilik segada... ja kas üldse on väga vahet kui suure hulga veega segad 5g kreatiini 30g valku ja 40 g süsikaid? pool liitrit vett?

Selline küsimus kah veel, et vahet pole kas see sheik kohe ära juua peale valmistamist... no natuke ikka lahustuvad kah asjad või peale kahte tundi ütleme? see ei muuda midaig ju?

Ja koguste mõõdud... pole kahjux slelist kaalu et kudagi enam vähemgi ära mõõta palju selle luski peal neid gramme nüüd on

kreatiini kogust tahax eriti teada... üx tee lüsikas sellise väikse väikse kuhaaga on 5g kreatiini? ja kax supilusikat mõõduka kuhjaga on 3 g valku? keeruline vastata aga noh :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteöiselt võib teha 400-500 ml veega.

Sheiki võib juua kohe kui tal on vaht pealt ära kadunud.

vahet pole kas teed shakei valmis enne trenni või pärast trenni, üldjuhul on parem

isegi kui enne trenni siis lahustub paremini ära.

Teelusikas triiki on 2g väikese kuhjaga on 5g

supilusikas on triiki umb 12 ja kuhjaga umb 25 g

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2 supilusikat mõõduka kuhjaga on 3 g valku ?! Hea on, et nii pole...muidu mu valgukott oleks paari kolme päevaga tühi...Tee trenni ja varsti taipad, et on palju tähtsamaid asju, millele keskenduda kui paar lusikat siia sinna...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiin vesilahuses eriti kaua toimivana ei püsi , ei mäleta kui kaua ta püsib , aga mitte väga pikka aega. Lugesin seda kusagilt , ei mäleta kuskohast,aga see on fakt.Mingi aja pärast ei ole ta enam monohüdraat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

Olen näind seda arutlust varemgi aga pole ikka täpselt poindile pihta saanud - kui kreatiin otse suhu ja peale seda 500 vett peale supilusika dextroga , kas nii on halb ? sest kreatiinil ikka suht s*tt maitse ... lahustub nigu liiv

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen näind seda arutlust varemgi aga pole ikka täpselt poindile pihta saanud - kui kreatiin otse suhu ja peale seda 500 vett peale supilusika dextroga , kas nii on halb ? sest kreatiinil ikka suht s*tt maitse ... lahustub nigu liiv

ma tavaliselt panen 200ml mahla sisse,kuna kreatiin tõesti ei lahustu, siis segan mahla, et põhja kreatiin ei vajuks ja joon nii ära, ja natuke jäi veel klaasi, kallan mahla juurde ja saabki joodud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
ma tavaliselt panen 200ml mahla sisse,kuna kreatiin tõesti ei lahustu, siis segan mahla, et põhja kreatiin ei vajuks ja joon nii ära, ja natuke jäi veel klaasi, kallan mahla juurde ja saabki joodud.

ah normal proovingi nii , aga kui mahl pole viinamarja mahl , kas siis peaks dextrot ka sisse panema ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ah normal proovingi nii , aga kui mahl pole viinamarja mahl , kas siis peaks dextrot ka sisse panema ?

ise jõin apelsini mahlaga ja lisasin ikka dextrot.Apelsini mahla kasutan selleks, et see võtab BCAA jubeda maitse ära:d

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Legendid räägivad, et kreatiini ei ole soovitatav apelsinimahlaga võtta, pigem ikka viinamarjamahl.

"You will find many different recommendations on how to take creatine. Studies have shown that you get a 60% greater cell uptake of creatine if you combine it with a simple sugar base, such as grape juice ( naturally rich in glucose ). A big insulin spike will push the creatine into the muscle. Do not ever take creatine with orange juice! Very simply it negates the positive effects due to it's acidity. This is presently a matter for open debate, but possibly the best way to take CM is with warm water; you can add simple carbohydrates if required. Cranberry juice is recommended if you are prone to upset stomachs, it can help alleviate the upset"

Pikem allikas siin

*ise ei oska kommenteerida, kuis see KÕIGE õigem viis tarbia on.

Muudetud kasutaja gymer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu monohüdraaut kukub vedelikes kolinal põhja, kui pudelit/seheikerit teistkorda läbi ei loputa, läheb hulga raisku. Seepärast topin kuhjaga teelusikatäie pulbrit suhu ja käristan vett/mahla/sheiki peale. Vähemalt minu kreatiin on täiesti maitsetu(FitCrea).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×