Jump to content
sokos

KÕVA PUHASTUSTÕÕ KÄIB

Recommended Posts

MILLES ASI , MIKS MU POSTITUS KUSTUTATI, KAS EKFL TUNDIS ENNAST PUUDUTATUNA, SAI PIHTA, ET RÄÄGIN TÕTT?

JAMA VÄRK, AGA NOH KUSTUTAJA ON JU LIHTSALT KÄSUTÄITJA, TEDA VÕIB MÕISTA. KÄSUANDIJAT AGA KÜLL MITTE :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mees, võta samm vaiksemaks ja ära arva et sa kõva vend oled et sinu sõnu tuleks kustutada.

Kordan - asju saab ajada ERSÕNUMITE teel, mitte nagu mingi pooletoobine idioot foorumis karjudes ja siis imestades, miks asjad kaovad. LOE REEGLEID! Reeglitest lähtuvalt võiks ka see teema kustutamisele minna (caps lock, laim, mõtetu teema - ei räägi millestki asjalikust) aga noh - ma saan aru et sa tahad mingit vastust oma küsimusele (ja sulle mingi asja pärast erasõnumite saatmine ei meeldi) siis.. jäägu see teistele meestele vaatamiseks/imestamiseks/õppimiseks.

Kui reeglistest kinni ei oska pidada, ei tohiks ka halada.

Ja miks läks teema kustutamisele - ikka selleks, et TEEMA kui selline on 2 rida allpool olemas (sinu enda tehtud, juhuks kui sa ei mäleta enam). Kui teemale vastata ei oska (vaid isu on 100 uut teha) siis olen ma samakiire neid kustutama.

Mine vetsu ja ela ennast seal välja. Ja siis tule tagasi ja proovi inimese kombel asju ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×