Jump to content
Klaus

Küsimus

Recommended Posts

Selline küsimus, et mul on peeglisse vaadates mõned lihasgrupid rohkem arenenud kui teised,täpsemalt õlg ja selg. Just visuaalselt. Asi pole selles, et ma neile rohkem tähelepan pööraks,vastupidi, lihtsalt ned olid juba siis käte või rinnaga võrreldes suured, kui ma veel jõutrenni ei teinud.

Kas oleks OK kui ma teen neile ainult väheste korduste ja suurte raskustega, samas kui käelihastle ja rinnale teen nagu seni- tõstan algul koormust,teen siis maksimumiga, lõpuks aga viimistlen suht väikse raskusega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata Ronnie Colemani , üks põhjus miks ta koguaeg võidab on tema ülearenenud selg ja õlalihaseid ei olegi võimalik ülearendada need olgu nii suured kui võimalik . Palju õnne , head geenid vist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on näiteks selline probleem et õlad hoiavad liialt ette .. ehk siis selg on vähe trenni saanud järelikult (!?) ... nüüd raban elueest selga teha ja rinda teen tavalise koormusega vaikselt edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on näiteks selline probleem et õlad hoiavad liialt ette .. ehk siis selg on vähe trenni saanud järelikult (!?) ... nüüd raban elueest selga teha ja rinda teen tavalise koormusega vaikselt edasi.

ega jah,selga tee ilusti ja õla tagaosa ka ..ainult trennist muidugi vähe,ise pead koguaeg jälgima kuidas su rüht on :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga paljud teevad trenni nii, et eelistavad näiteks rinda. Iga päev jauravad nende samade lihastega ja näiteks jalgu ei tee üldse, sest neid pole näha. Okey Sinu puhul see ei kehti. Endal on õnneks terve kere proportsioonis, aga põhjusel, et treeningplaan on väga ilusti läbi mõeldud ja olen seda koguaeg täpselt täitnud.

Soovitan Sul ikkagi teistele lihasgruppidele mõned kuud vaid kerget pumpamist teha ja eelistatult arendada viletsamaid lihaseid. Ise teeksin raudselt nii. :P

Muudetud kasutaja netz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×