Jump to content
Rihostern

Pilt !

Recommended Posts

Miks sulle see piltide näitamine nii vastu käib? Ennast ei julge näidata?

Ma arvan sellised vennad, kes su ootustele vastaks, neid oleks siin vast ainult käputäis.

Muudetud kasutaja Kuup poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täitsa tubli nii noore kohta! aga muidugi igalühel on areng teine, palju on kinni geenidest! aga väga sobiv aega sellega tegelemiseks, sest siis testosterosooni organismis rohkem <_< mõõda ikka ümbermõõdud ära ka, on hea vaadata mõne kuu tagant, kas ja kuidas edasiminek toimub!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu selg: http://pilt.ee/photo/718626/17324912/ (kaal ~70kg, treeninud 4 kuud)

Võiksite ka arvamusi avaldada.

edit: pilt on telefoniga tehtud, kahjuks pold paremat varianti. samas võiks keegi jagada natsi näpunäiteid kuidas selga õigesti näidata.. nagu näha on ei tea ma sellest veel muhvigi. <_<

Muudetud kasutaja noobie poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan et sellest lingist võib sulle kasu olla, poseerimise harjutamiseks.

Muidu mis ma oskan öelda, biitseps ei paista eriti välja, kuid samas käe jämedus on jällegi suhteliselt korralik, näha on, et tööd on tehtud.

4 kuuga sellised käed <_<

Edit: seda pilti tean jah, aga just seda mõtlen et seljatagant vaadates ei paista välja, kindlasti on ka asi muidugi natuke vales poseerimises.

Muudetud kasutaja Eastsider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan et sellest lingist võib sulle kasu olla, poseerimise harjutamiseks.

Muidu mis ma oskan öelda, biitseps ei paista eriti välja, kuid samas käe jämedus on jällegi suhteliselt korralik, näha on, et tööd on tehtud.

4 kuuga sellised käed <_<

Biitsast üks pilt siit juba läind käind paar korda, aga kui huvitab siis.. www.zone.ee/injury/k2si.jpg (KAHJUKS JÄLLE suht jama pilt särgi pärast)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisama suur poiss oled küll, aga nagu lihased küll esile ei kerki.. vaja veel ikka suht palju tööd teha. Samas oled alles 14a. et nagu pole kiiret veel kuhugi. Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kurat ja põrgu küll.

Palun, järgmine kord upi oma pildid kasvõi unicorn.pri.ee sse, pilt ee on esiteks aeglane, teiseks vigane ja kolmandaks on seal pidevalt mingid hooldustööd.

Otsid arvutist oma pildid kasutades browse nuppu seal lehel, kui oled leidnud siis vajutad sinan üleslaadimise nupule. Ja fail liigub lausa imeväel vajalikku kohta, antakse ka link, mille saad siis siia foorumisse panna, sõpradele anda või ka lihtsalt unustada. Oleneb täiesti hetkevajadustest ja olukorrast.

Muudetud kasutaja Eastsider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kurat ja põrgu küll.

Palun, järgmine kord upi oma pildid kasvõi unicorn.pri.ee sse, pilt ee on esiteks aeglane, teiseks vigane ja kolmandaks on seal pidevalt mingid hooldustööd.

Otsid arvutist oma pildid kasutades browse nuppu seal lehel, kui oled leidnud siis vajutad sinan üleslaadimise nupule. Ja fail liigub lausa imeväel vajalikku kohta, antakse ka link, mille saad siis siia foorumisse panna, sõpradele anda või ka lihtsalt unustada. Oleneb täiesti hetkevajadustest ja olukorrast.

võib olla on su nett lihtsalt liiga aeglane

ja kõik ei ole niuksed arvtuifriigid et on aega nikse s****a tegeleda!!!

vähem vingumist! rohkem tegusi!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle äärmiselt mõttetu postituse kirjutamise asemel oleks sa saanud selle ajaga need pildid sinna üles riputada, aga whatever makes you happy ;)

Ja 2mb ei ole aeglane nett, pilt ee on aeglane, kuna väga palju n00be kasutab seda.

lol :D

Ma ei saa aru ikka miks te aru ei saa ;)

kui 200 kb/sec muusikat tuleb ja muud lehed kiired on siis ei saa vist viga eriti interneti kiiruses olla või mis.

Ma algselt palusin, PALUSIN, et ta riputaks pildid mujale, aga ei, nagu kiuste on vaja hakata mingit jama ajama.

Ja muideks, piltide panemine näiteks unicorn.pri.ee sse läheb oluliselt kiiremini kui pilt.ee sse.

Muudetud kasutaja Eastsider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma nüüd ei tea palju te selle vaidlemisega kõik targemaks saate, aga võin öelda et pilt.ee jamab küll nagu et hooldustööd, aga mul endal 1mb nett ja pilt.ee on suht kiire sellega, igatahes said siis oma 2mb-ga petta, või ei oska sellega midagi peale hakata:)

Aga olgem viisakad:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×