Jump to content
Kaval

Valk, kui tihti?

Recommended Posts

Tean jah et kuskil neid teemasid leidub... ei leidnud lihtsalt nii kergelt...

Olen 181,5 cm pikk, kallun 74kg ning 18 aastane... käin koprvpallis ja nüüd hakkasin käima ka jõusaalis... kuu aega sai käidud... 4 korda nädalas või nii... ning nüüd teine kuu läheb ja otsustasin veidi toidulisandeid süüa... kas piisab puhtalt üheskorrast mingit valgusheiki juua ja peale trenni? või trenni ajal tarbida seda... või kax korda ntx... peale trenni ja õhtul söögi kõrvale?... või on üxkord täiesti piisav? midagi metsikut ei taha.. lihtsalt väikest abi treeningule...

ja kas tõesti need biolabimegaprotein pulbritd on nii mõtetud et ei tasu ostagi üldse?

tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina isiklikult soovitan alguses nö. puhtalt treenida, siis võid hakata kasutama valgulisandeid! :) Aga kui väga tahad, siis pead uurima ja vaatama millist, kas vadakut või siis kasseiini nt. Üks imendub kiiresti teine aeglaselt. Kui sul on toitumine paigas, siis alguses saaksid valgud ka toidust kätte, kui aga treening muutub juba intensiivsemaks, siis proovi lisandeid :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok tänan... aga siis jäbäki küsimus, et kas ühest korrast piisab ilusti peale trenni või trenni ajal või kax korda päevas? peale ja trenni ja õhtul toidukõrvale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne trenni tasub samuti võtta, umbes tunnikene sinna kõrvale ka mõni puuvili(banaan, õun). Kui tahad õhtuti ka võtta, pead ostma omale lisaks vadakuvalgule aeglaselt imenduva valgu- kaseiin. Peale ja enne trenni tuleks aga võtta vadakuvalku. Ise arvan et õhtul piisab täiesti kohupiimast või kodujuustust.

Parandage kui midagi mööda panin:D

Muudetud kasutaja kaiv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seda mõtlesin kah jah, et kas puhkepäeval on mõtet või tasub kah võtta... või aint trenni päeval? kui valida üx kord, kas siis olex targem enne või peakle trenni võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok kui nüüd validagi üx või kax korda päevas lihtsalt veidi abistamax treeninguid... kuu aega on intensiivselt käidud jõusaalis 30st päevast 20 korda... nüüd läheb teine kuu ja veidi harvemini... olen sisi 181 pikk kaalun 74 kilo ja ehk soovitaxite mingit toodet valku... mis olex mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega... sest ei aja kõige hullemat taga... vaid lihtsatl veidi kontuuri ja jõudu :ph34r:

ehk soovitate midagi... kuulsin et neid biolabi tooteid ei tasu eriti osta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

djclubber@hot.ee on siis e-mail kui keegi viitsix midagi kirjutada nende kohta?... mis mulle peax sobima :ph34r:

aga muidu siis ikak robocop jah?:o või kuidas... mis ise kasutate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ükskõik milline vadakuproteiin....pole neil odavamatel suurt vahet midagi ja ära unusta lisamast süsivesikuid.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
polegi veel eriti pihta saanud selle vadaku ja kreatiini teema kohta... kõik ikka hullult söövad kreatiini vaatan... ehk keegi selgitax?

Tõesti, võid kasutada otsingus "kreatiin" ja selle kohta lugeda. Kuid siiski säästan Sind vaevast ja ütlen, et loe parem treeningu, toitumise ja puhkamise kohta. Nii saad asjadest ehk üldise pildi, sh. mis on vadak ja mis on kreatiin ning miks neid vaja on, millal tarvitada jne. Ja ära endale enne midagi soeta, kui baastõed selged.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah olen juba varem kõik ise läbi lugend... aga numbrid võivad numbrid olla... aga mida te isiklikult eelistaksite... kas see on väga paha et WHEY1 sisaldab veidi rasva ja siis valkude imendumine on veitsa aeglasem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Whey1 on üsna kvaliteetne. See väike rasv ja süsivesik ei tee midagi. Kui mõne spordijoogiga valmistad, siis võid võtta isegi UFS Whey. Tegemist sama tootega, mis Whey1, kuid maitsetu versioon. Kuna maitseained puuduvad, siis on ka valgu% kõrgem. Kõigele lisaks on sama kogus veel 70kr odavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soetasin umbes kuu aega tagasi selle Tai Kane Super Mass kombo ja saan vaid kiidusõnu öelda.. kreatiin + süsivesikud + valk - kõik ühes. Suurepärane maitse ja tänu 1,8kg'sele valgukotile jätkub üsna kauaks. Kui too otsa lõppeb soetan kindlasti uuesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tähendab kui ma hakkan valku algul võtma, kas ma pean siis kindlasti veel eraldi süsivesikuid juurde ostma? või saab kuidagi muud moodi kah?

üldiselt pead ostma jah sest midagi ei kuku taevast alla niisama..

võid ka peale trenni ilma süsivesikuteta juua, aga iseasi palju sest siis kasu on..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×