Jump to content
sokos

Marek Kalmus täna kell 18.15 ETV Spordifookuses.

Recommended Posts

P 4. detsembril kell 18.15

kordus E 5. detsembril kell 00.40

Fookuses on odaviske maailmameister Andrus Värnik.

Vaatame,kuidas käib ettevalmistus Otepää MK etapiks.

2005.aasta jooksul on läinud manalateed jalgpalligeenius George Best,ralli 2001 maailmameister Richard Burns,Markko Märtini kaardilugeja Michael Park.Alakehast jäi pärast kukkumist halvatuks Avo Leok.Seega -spordiaasta oli ka traagiline ja kurb.

Kalmusest ei ole juttugi? :)

Kust su info tuleneb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kalmuse ja Oti duelli ei saa nüüd ilmselt lähitulevikus vaadata, aga arvestades, et mõlemad mehed tegelevad selle spordialaga ilmselt veel aastakümneid, ei kaota ma lootust et need mehed kunagi siiski veteranide klassis hallide kitsehabemete ja kiilakate pealagedega tuld annavad ja selgub tõde- kumb on parem :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kalmuse ja Oti duelli ei saa nüüd ilmselt lähitulevikus vaadata, aga arvestades, et mõlemad mehed tegelevad selle spordialaga ilmselt veel aastakümneid, ei kaota ma lootust et need mehed kunagi siiski veteranide klassis hallide kitsehabemete ja kiilakate pealagedega tuld annavad ja selgub tõde- kumb on parem :lol:

Kas tõesti on kahtlus - kumb on parem? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to spetsialist:

Jah, on küll!

Viimase kuu aja jooksul olen mõlema mehega võistelnud ja näinud neid nii lava tagant kui ka laval ja mul on kahtluseid. Mõlemal mehel on omad plussid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to spetsialist:

Jah, on küll!

Viimase kuu aja jooksul olen mõlema mehega võistelnud ja näinud neid nii lava tagant kui ka laval ja mul on kahtluseid. Mõlemal mehel on omad plussid.

Aga mida arvab rahvas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×