Jump to content
maryjane

väljaasted ja selg

Recommended Posts

Kas kellelgi on aimu, mida ma valesti teen, kui väljaasted alati hirmsasti säärelihasele hakkavad? Püüan küll tagumist jalga võimalikult rohkem kannale toetada, aga lõpus hakkavad sääred ikka korralikult krampi kiskuma...

Teine asi - seljaloos jõuaks seljalihaste poolest kangile veelgi raskust lisada (hetkel 15 kg), ent randmetes tekib lõpupoole venitusvalu. Treener imestas, et tema kuuleb sellisest probleemist esimest korda ega osanud eriti aidata. Any ideas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul seljalooga sama jama - selga teen 7kg+7kg(+kang) ja selja poolest kanntaks veel paar kilo kindlasti lisada, aga vat käed ei pea vastu - randmetes tekib kiskuv venitusvalu.

Milles asi? Kas näitab see, et randmed ja nende ümber olevad lihased on nõrgad?

Veel mõtlesin, et äkki on mul hoopis asend / harjutuse sooritus vale, kui tundub, et kilosid lisada võiks?... Kuigi treener küll öelnud pole, et valesti teeksin...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Randmetele elastiksidemed ümber. Jõusaalis tasuks eraldi teha randmeid tugevdavaid harjutusi.

Säär kisub krampi siis, kui ei ole paigas harjutuse sooritamise tehnika- kas põlve nurk on ikka 90kraadi? Kas keha on otse ja liikumine toimub otse alla? Ning miks ka KUIDAS sa harjutuse ajal tagumist jalga kannale toetad??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

loomulikult hakkab ju valutama! ma ei saa aru mis sa sis proovid seda kanda vastu maad hoida?! ;) mille see hää on? ega sa ju säärele ei tee harjutust!!! kas üldse tead mis lihasele see harjutus on?!

ühesönaga jäta lollus,kui etteaste teed,kand liigub kaasa ja nii olen ma kogu aeg teinud ja soovitan sul ka ,kui ma ei tea mis asja sa seal leiutama tahad hakata saalis..........

ja see selja värk veidi arusaamatu sa teed sis jöutömmet jah? naisterahvas ise jah? sul sis ullult kordused peal et hoiad seda kangi löputult kätel? kui jah sis suurenda raskust ja tee vähem kordusi! ma ei tea minulgi väsiks teatud raskuse juures ennem randmed ära kui selg,kui nii megapalju kordusi teen. muideks selle vastu kasutatakse ja kasutangi randmepaelu ,et käed ära ei väsi.paned paela üle randme ,kerd üle kangi ja paelte otsad jäävad peopesa alla ja teine käsi samamoodi .üks käsi pealt ja teine käsi althaardega tavaliselt.segane seletus aga proovi

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui kannale toetud siis peadki tundma säärt ju, tagumine jalg on päkal, mitte kand maas!!! ;) etteasted nii just käivadki :( ja jälgi et väljaastes jalg oleks põlvest 90 kraadi, et vältida liigese vigastusi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et lahmitakse päris suvaliselt nõu anda. Bodypumbis korduste vähendamine? - tulge mõistusele ;)

Kahtlen ka päris tõsiselt soovituses ranne kinni siduda. Tulemuseks on ilmselt see, et labakäe verevarustus kannatab rohkem või vähem ja tunne on kordi hullem. Eriti kui side peale jätta ka veel rinna ja triitsepsi loo ajaks. :(

Mis siis aitaks? Eriti midagi vist. Võib proovida randmetoeta kindaid, et haaret parandada ja mugavamaks teha. Aga 15 kg naisterahva kohta on väga tubli juba iseenesest. :) Kavatsen ka ise täna seljaloos 15 kangile panna, sest eile oli tõsine jõusaalipäev seljale ja õlale. No rihmad ilmselt ka aitaks, aga kust see aeg, niigi palju sebimist.

Väljaastetel jäävad paljudel jalad valusaks ja ei pea vastu siit-sealt. Rohkem vaja seda harjutust lihtsalt teha. Saab ju kodus ilma raskusetagi lihtsalt praktiseerida. Kui aga krambid üldiselt mureks, siis vaja organismil natuke rohkem kaaliumi, kui ma õigesti mäletan. Otsisõnaks krambid siitsamast fitnessist annab sellele piisavat selgitust. Ja tagumise jala kand ei tohiks küll selle harjutuse juures maas olla ja ei ole seda sinna vaja ka suruda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nujah minu viga et ei pannud tähele -bodypump! see sääre osa jutt jääb samaks aga mis seal sis imelikku et ranne väsib ära? ;)

ja kaalu langetamine kangil mitte paha möte eh?

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

the one ! no kurrat aru ei saa ,kui isegi magneesiumi manustad ja niivisi edasi jätkad nagu esimeses postituses kirjas,sis ei aita see ka ju! ühesönaga praegu pumbatakse sääri ,mitte midagi muud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tasu ärrituda, seda vastasin sinu jutu peale krampidest ...builder says: "Kui aga krambid üldiselt mureks, siis vaja organismil natuke rohkem kaaliumi, kui ma õigesti mäletan. Otsisõnaks krambid siitsamast fitnessist annab sellele piisavat selgitust. Ja tagumise jala kand ei tohiks küll selle harjutuse juures maas olla ja ei ole seda sinna vaja ka suruda."

loe enne palun kui sõimama hakkad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aed ja aiaauk.

Minu päeval tehtud vea pärast sai keegi teine piki päid ja jalgu ;)

Magneesiumi puudus jah see kurjajuur, mis krampe põhjustab. Ajasin teise mineraalainega segi. Sorry.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...builder says: "Kui aga krambid üldiselt mureks, siis vaja organismil natuke rohkem kaaliumi, kui ma õigesti mäletan

:)

ma ise ka ei tea kus seda kirjutasin,proovisin leida ,aga tulutult

uh pumper päästis mind,tänud ;)

ei jah pumper ma arvan naisele too 15 kg ikka palju ega niisama ju ei väsi randmed niisama :(

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kanna ma toetan maha ülemises asendis. Alumises poleks see füüsiliselt võimalik.

Varasemalt hoidsin kogu harjutuse aja tagumist jalga päkal, siis oli palju hullem teha. Üleval asendis kanna mahatoetamine lõõgastab korra säärt, aga ikkagi mitte nii palju, kui vaja oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tagumise jala kand ei saa selle harjutuse puhul üldse vastu maad jääda. Kui sa siiani üritasid seda vastu maad jätta, võibolla siis hakkasidki su sääred valutama venitamisest. Esimese jala kand peab olema hoopis vastu maad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×