Jump to content

Recommended Posts

Mida üldse need rinnakavad ja õlakavad jne tähendavad ?

Eelisena teete siis rinda rohkem kui teisi kehaosi või on see järelaitamine ? Teised kehaosad maha ei jää või palun seletage lahti ! =)

Ette tänades !!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See rinnakava ei ole rinnalihase järgiaitamiseks.

See on mõeldud lamades surumise maksimumi edasiviimiseks.

Kõik need kavad on üles ehitatud sellele, et rohkem koormust saaks need lihasgrupid, mis on seotud surumisega (selg, triitseps, õlg).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!!

Kas oleks võimalik saada head massi ja jõukava?

Trennis on võimalik käia igav päev.

kas tõstjatel ja kulturistede massi kava on erinev?

email: raigo15@mail.ee

tänades ette!! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!!

Kas oleks võimalik saada head massi ja jõukava?

Trennis on võimalik käia igav päev.

kas tõstjatel ja kulturistede massi kava on erinev?

email: raigo15@mail.ee

tänades ette!! ;)

Siin lehel on igast kavasid, 3,4,5 päeva ja ka eraldi massi,reljeefi ja jõudu. Need Otti pool koostatud ( tööriistad-> treeningkavad). Sinu jutust saan aru, et sa otsid mingit ime kavat, mis teeks su nädalaga ma ei tea kelleks. Uuri asja kõige pealt, üldse soovitan sul algajate kava võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõutõstjate ja kulturistide treeningkavad on erinevad. Kui sa amazonis natuke ringi vaatad leiad head kavad massi-ja jõunäitajate parandamiseks.

sa peaksid nendest kindlasti pihta hakkama.

Need kavad, mis ma selle foorumi all olen saatnud on mõeldud rohkem neile, kes tahavad parandada spetsiaalselt surumist ja tegelevad juba võistlemiega. Sellest lähtuvalt on ehitatud ka kogu kava.

Panen sulle meili, saad vaadata/mõelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to SHOXi:olen öelnud, et tahan ime kava we?????? ja siin on küsimused esitatud Kaido-le kui tahad ise vastata siis pöördu oti poole võib-olla teeb sulle ka oma foorumi kus saad vastata.

Ma ei usu küll, et siin kellele Kaido on kavad saatnud kõik võistlejad on!!

to Kaido: Tänks nende eest, muidu ise olen juba 2 aastat trenni teinud ja neid erinevaid kavasid siit lehelt proovinud ja mõne järgi ka pikemalt teinud.

Tänud ja jaksu edaspidises!!! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Kaido. Olen huvitatud sellisest kavast mis arendaks eelkõige just kükki, surumist, jõutõmmet ja kindlasti õlga. Kava võiks olla jaotatud kolme päeva peale ja tahaksin teha 6 korda nädalas trenni. Ehk siis sama kava kaks korda läbi, teine kord võibolla lihtsalt pisut väiksema koormusega, kui väsimus peale kipub tulema ja et arendada ka lihase kiirust.

miami001@hot.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Kaido. Olen huvitatud sellisest kavast mis arendaks eelkõige just kükki, surumist, jõutõmmet ja kindlasti õlga. Kava võiks olla jaotatud kolme päeva peale ja tahaksin teha 6 korda nädalas trenni. Ehk siis sama kava kaks korda läbi, teine kord võibolla lihtsalt pisut väiksema koormusega, kui väsimus peale kipub tulema ja et arendada ka lihase kiirust.

miami001@hot.ee

6 korda nädalas ;) , paljuks ei lähe või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

raix007 - jõutõstjana ma ei ole kõige suurem spetsialist masii kasvatamisel. Ma usun, et Fred, Ott jt. siin foorumis on sellele rohkem pühendunud. Soovitan soojalt nende poole pöörduda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×