Jump to content

Recommended Posts

Ületõmme ehk pullover mõjutabki tervikuna kõiki rinnalihaseid. Rinnakorvi venitamiseks on harjutust sooritada kõige parem nii, et lamad risti pingil, puusad asetsemas madalamal kui rinnakorv. Liigutuse alguses hingad sisse nii sügavalt kui on võimalik ja välja ainult siis, kui tõstad käsi algasendisse.

Kas mingit pilti pole kusagil rinna venitamisest??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist!

Oleks isegi huvitatud kavast. Pikkust siis hetkel 189, kaal 90, rinnalt 95

Trenn siis 4 korda nädalas, mõnikord ka 5 korda - viies päev siis jõusaaliväline: korvpall, võrkpall või kergejõustik.

mr815@hot.ee

Muudetud kasutaja mr815 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, Kaido!

Meeldiv näha, et leidub Sinusuguseid tõsiseid oma ala austajaid ja propageerijaid, kes on valmis siin lahkesti ka teistele oma vabast ajast nõuandeid jagama :-). Olen ise 18 aastat suusatamisega (põgusalt nooremana ka teisi spordialasid proovinud) tegelenud, suvel mängin peamisel jalgpalli, aga üldfüüsilise põhja hoidmiseks/parandamiseks ikka jõusaal ka. Otsin parasjagu kava just funktsionaalse jõu arendamiseks, et jõunäitajaid parandada. Kui tüli ei tee, siis ehk saaksin samuti sellele kavale pilgu peale heita? Jõusaalitrenni teen 3 korda nädalas. Mailiaadress: anto@elamus.ee

Tänulik,

A.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Kaido!

Mul on suur soov ruttu surumisel kangile raskust juurde saada=).Praegu surun puhtalt 90kg(rohkem pole proovinud), ise olen 14a. ja kaalun 74kg.

Soovitati selle sooviga siis "Rusika" poole pöörduda.Hetkel teen trenni 3x. nädalas umbes tund aega korraga.Äkki saaksite mulle teha mingisuguse surumiskava(kui leidub vaba aega).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovin paari päeva jooksul saata. Kirjuta oma meiliaadress.

Tänud kiire vastuse eest!

Ikka...Urmo.Kopli@mail.ee

Muudetud kasutaja s22ks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere jälle!

Mul tekkis küsimus, et kui ma olen selle surumiskava läbi teinud siis mis edasi saab. Kas hakkan otsast peale suuremate raskustega või siis tuleb mõni teine kava?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti kohe pole motet edasi minna. Ise olen teinud mingit massikava vahele voi teinud vahelduseks mingit teist kava.

Kahe-kolme kuu parast siis raskusi muutnud ja edasi teinud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×