Jump to content

Recommended Posts

Tere Kaido!

Oleksin väga tänulik kava eest mis oleks tasakaalus reljeefi ja jõu koha pealt. Olen suvel jõusaalist eemal olnud. Enne käisin kaks-kolm korda nädalas jõusaalis väga vabalt ning kava põhimõtteliselt ei järginud. Nüüd, kaks kuud tagasi, "alustasin otsast". Trennis käin kolm korda nädalas ning kasutan fitness.ee kolmeks jagatud kavasid kuude kaupa vaheldumisi. Enne pausi oli rinnalt surumise maksimum kuskil 68kg. Ise kaalun 75kg ning pikkust 195cm.

Ette tänades,

Tom (toomas.valja@gmail.com)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Pole ammu siin foorumis käinud, jõusaalis üle 2 aasta käinud juba, algul 5x nädalas ja juba pikemat aega 3x, mõtlesin, et lisan veel ühe päeva, selle tahaks ainult rinnatreeninguks võtta, et just maksimumi arendada. Selleks ma siis kirjutangi, et kas Te oskaksite head kava soovitada või on juba kindlasti keegi küsinud, oleks väga tänulik. Kava peaks kuskil 1,5h kestusega olema(puhkeaeg ka sees muidugi) ja siis oma näitajatest, et 186cm, 80kg, max 85-87,5kg :D (pole ammu proovinud). Nii, max sai proovitud, 90kg, vb isegi 92,5.

E-Mail jäi ennem lisamata, alex77789@hotmail.com

Tänud!

Muudetud kasutaja Mr.Crazzy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist.

Käin jõusaalis 3x nädalas (esmasp, kolmap, reede, 1.5-2h kord) ja olen siiamaani teinud iga kord lihtsalt kõiki harjutusi mida tean/tähtsamaks pean. Üldiselt tahan arendada vaid rinda ja kätt, aga veidike ka selga. Kõhtu ei hakka enne tegema kuni sealt lihas rasva alt välja hakkab paistma. Samuti käin iga õhtu 20 min jooksmas ja üritan toituda võimalikult korralikult. Jalgadele pole peaaegu üldse jõukas trenni teinud ja veel ei kavatse ka. Arvan ise ja ilmselt on see ka õige, et peaks selle treenimise nende 3 päeva peale ära jaotama. Aga kui teha 1 päev ainult rinda, teine päev ainult kätt + õlga ja kolmas ainult selga, siis kuidasmoodi ma 1.5h järjest ainult selja harjutusi peaks tegema ? Neid ei jätku niipalju ja ei jaksaks tehagi ainult selga nii kaua järjest. Üldiselt on areng (eriti rind ja käsi) siiamaani (kuskil 2 kuud :D) päris hea olnud ja tahaks, et see jätkuks samamoodi ning lõpptulemus oleks siuke Arnoldi moodi keha. (ülakeha suur ja jalad väiksemad) Pmst enne ei kavatse jalga tegema hakata kui peeglist vaadates proportsioon päris paigast pole. Kui veel aega ja jaksu on, siis äkki saaksite mullegi need harjutused ja seeriad korralikult paika panna. Pikkus 185cm, kaal 93kg, vanus 16. Email: rammstein107@hotmail.com

Tänud ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tervist, tahaks kava kui see v2ga tyli ei tee,

3 päeva nädalas teen trenni, E,T,N

sooviks tervet keha, a noh, ylakeha võiks isegi natuke rohkem teha.

mail: evil_may_cry@hotmail.com

tänud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, oleksin ka väga huvitatud 3 päeva kogu keha kavast kui tüli ei tee.Sooviksin rinnalt surumis raskust suurendada

mail:saqraunz@hotmail.com

Muudetud kasutaja shizzle poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist!

Sooviksin rinnalt surumise kava :angry:. Pikkust on 186cm, kaal 80kg, max 90kg. Hetkel on ainult üks päev kui teen ainult rinda, aga vb oleks 2 isegi parem, jõusaalis muidu 4x nädalas, a ja jõusaalis kuskil 3a vist käinud juba. E-mail Nohoes@hot.ee

Tänud.

Muudetud kasutaja Mr.Crazzy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere seline küsimus ,et toitun korralikult ja käin 2x nädalas auras ujumas (ca1- 1.5km ) nüüd olen kaks nädalat käinud ka saalis ja teinud fitnesss.ee algajate kava järgi aga see ei võta nahka märjaks :angry: kas peaksgi alguses nii öelda lihasmälu treenima ?. teen väikeste raskustega kangil 30kg hantlid 10kg jalgadele 25 ja surumine 80 . ise olen 188 kg 81kg rasva nagu eriti ei ole .Et kas peaks lihtsalt paar nädalat saalia nii öelda lihaseid koormustega harjutama ja siis parema kava koostama ?

tänanan tähelepanu eest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere seline küsimus ,et toitun korralikult ja käin 2x nädalas auras ujumas (ca1- 1.5km ) nüüd olen kaks nädalat käinud ka saalis ja teinud fitnesss.ee algajate kava järgi aga see ei võta nahka märjaks kas peaksgi alguses nii öelda lihasmälu treenima ?. teen väikeste raskustega kangil 30kg hantlid 10kg jalgadele 25 ja surumine 80 . ise olen 188 kg 81kg rasva nagu eriti ei ole .Et kas peaks lihtsalt paar nädalat saalia nii öelda lihaseid koormustega harjutama ja siis parema kava koostama ?

tänanan tähelepanu eest

Sissejuhatuseks võid teha mõnda üldisemat kava.

Anna lihastele natukene koormust, omanda õige tehnika ja hingamine ning siis võid edasi liikuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Kaido ja ja kõik kes nõu oskavad anda.

Alustasin trenniga umbes veebruaris et veidikene vormi saada, enne ka veidi teinud aga jube pikk vahe sisse tulnud ja nyyd vaja pekist lahti saada ja veidi massi juurde saada.Hetkel teen 3päeva nädalas jõusaali 1.päev:rind selg õlg, 2.päev biitseps triitseps kõht. 3. päev puhkan või õigemini jooksen 20 km sest treenin ka maratoniks järgmine aprill. 4.päev jalg esst ja tagant ja kõht.

Söömisega muidugi on nagu on sest hommikuti on kiire tööle ja ainult kohvi jõuan juua, lõunaks kui saab paar banaani või midagi ja õhtul siis kuskil 6-7 saab korralikult syya.

Muidu on kõik hästi aga tulemust ei taha tulla kuidagi: jõudu oleks nagu juurde tulnud aga rasvad ei taha põleda ja mass ei lähe ka suuremaks.

Mingeid toidulisandeid hetkel ei kasuta aga plaanis oleks hakata kuigi eriti ei tea mida.

Oleks vaja treeningkava et kasvatada massi ja samas ka põletada rasvu/ saada vastupidavust.

Kirjutada võib rasmus.sprenk@mail.ee

tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Kaido,

Sooviks ka võimalusel surumiskava. Jõusaalis hakkasin taas käima paar nädalat tagasi, vahepeal oli mõnekuuline paus. Praegu peaks olema max kuskil 100kg peal. Samas tahaks ka natukene rasvupõletust, sest suvel väga aktiivselt pole liigutanud. Mängin lisaks ka veel korvpalli ja seetõttu palju massi juurde ei sooviks võtta, kaotatud rasva arvelt vast. Olen 185cm, 87-88kg.

Ette tänades,

Siim

siimpp@hotmail.com

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Kaido,

Sooviks ka võimalusel surumiskava. Jõusaalis hakkasin taas käima paar nädalat tagasi, vahepeal oli mõnekuuline paus. Praegu peaks olema max kuskil 100kg peal. Samas tahaks ka natukene rasvupõletust, sest suvel väga aktiivselt pole liigutanud. Mängin lisaks ka veel korvpalli ja seetõttu palju massi juurde ei sooviks võtta, kaotatud rasva arvelt vast. Olen 185cm, 87-88kg.

Ette tänades,

Siim

siimpp@hotmail.com

Mitu korda nädalas käid jõusaalis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! Oleks ka soov kava järgi. Põhieesmärk on lihasmassi saada. Pikkus u 180cm ja kaal 70-75kg. 3 Korda nädalas jõusaalis, vahelduva eduga veidi üle aasta teinud. Hetkel max surudes 82,5kg. e-mail mad1s92@hot.ee

Ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Oleks ka huvitatud Teie kui ekperdi tehtud rinnalt surumise maksimumi suurendamise kavast. Olen 16 aastane, pikkust 185 cm, kaalun 68 kilo ja hetkeseisuga olen surunud rinnalt maksimum 80 kilogrammi. Jõusaalis käin 4-5 korda nädalas. Email: carlrobertpae@hot.ee

Ette tänades,

Carl

Muudetud kasutaja multisync66 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Oleks ka huvitatud Teie kui ekperdi tehtud rinnalt surumise maksimumi suurendamise kavast. Olen 16 aastane, pikkust 185 cm, kaalun 68 kilo ja hetkeseisuga olen surunud rinnalt maksimum 80 kilogrammi. Jõusaalis käin 4-5 korda nädalas. Email: carlrobertpae@hot.ee

Ette tänades,

Carl

Proovin sulle homse päeva jooksul kirjutada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×