Jump to content

Recommended Posts

Kui veel võimalus, siis sooviks ka kava :angry:

Olen 16, saalis käinud poolteist kuud ja max on 60 kg...Kardan, et ei oska õieti suruda, ehk on kavast abi.

Suured tänud ette juba! :D

Muudetud kasutaja joosep.k poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere ! , ma kaalun 60kg surun rinnalt 48kg, sooviks kava mis aitaks mul rinnalihast treenida ja selle maksi tõsta . trenni teen 5 korda nädalas + 2 korda nädalas korvpalli trenn. email Sassu123@otmail.com

Muudetud kasutaja SanderJ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! Sooviks ka surumis kava. Olen umbes 185 cm pikk ,kehakaal 78kg ja rinnalt surun max 80 kg ja trenni teen 4 korda nädalas

ja kui võimalik siis ka koos selle kavaga.

mario59@hot.ee

Ette tänades Mario

Muudetud kasutaja mxb15 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooviks siis seda surumist eelisarendavat kava ka , et saaks võrrelda nö selle standard kavaga , et kui palju ta erineb ja siis otsus teha , kumba järgima hakata.

Soomer111@hot.ee

Tänud ette ära :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovin samuti kava. rando112@hotmail.com

Küsimus on ka selles, et kui ma töötan läbi Ott'i poolt tehtud algajakava(hetkel ma seda ei tee) ilusti ja korralikult kas võin ka teha enda poolt valitud lisaharjutusi.

Näiteks ülaseljaharjutused,harjutused keskseljale,triitseps ja muud.

Kas kindlasti pean valima jõusaalis treenides omale paraja raskuse, mitte liiga raske, samas ka mitte liiga kerge.Ega see kuidagi minu kasvu ei või ohustada?

Käin 3x nädalas trennis, hetkel polegi kava kuid hakkan järgmine treeningpäev Ott'i oma kasutama.

173cm/60kg/16a

Suured tänud!

Muudetud kasutaja Rando112 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovin samuti kava. rando112@hotmail.com

Küsimus on ka selles, et kui ma töötan läbi Ott'i poolt tehtud algajakava ilusti ja korralikult kas võin ka teha enda poolt valitud lisaharjutusi.

Näiteks ülaseljaharjutused,harjutused keskseljale,triitseps ja muud.

Käin 3x nädalas trennis, hetkel polegi kava kuid hakkan järgmine treeningpäev Ott'i oma kasutama.

173cm/60kg/16a

Suured tänud!

Vabandan duubelpostituse pärast

Muudetud kasutaja Rando112 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovitaks järgmist meetodit kasutada :)

Alustades jälle üle pika aja jõutreeninguid,( näiteks 3 kuud puhkust vahepeal) tuleks esialgu kava kaheks teha, mitte mingil juhul rohkem.(üks päev ülakeha, teinepäev jälle see osa kehast mis püksilukust allapoole jääb :D

Kui on piisavalt jõudu raskes ametis edasi pürgida, siis 1-2 kuu pärast kava kolmeks.

Vähesed, kes jõuavad 0,5 aastat jutti treenida, soovitaks kava juba neljaks teha.

Ja kõik mis algab neljaga ja üldjuhul lõppeb kuuega. on juba iga treenija enda tunnetuse küsimus.

Aga Kaido treeningkava kohta ei oska küll muud äelda, kui et väiksed kordused ja suured raskused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Jartmok
Mul on nelja päeva kava!

Tervist.

Kas oleks võimalik seda 4 päeva kava ka edasi anda, oleksin meelsasti huvitatud.

Kui võimalik siis ehk saate saata e-mailile jartmok@hotmail.com

Ette tänades Jakop

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×