Jump to content

Recommended Posts

Tere

Sooviks ka seda surumiskava(jõu eesmärgil).

Olen surund 110 aga präegu võtaks max kiloks 105.Trenni olen ennem teinud püramiidskeemiga.

Trenni saan teha nii 3-4 päeva nädalas.

sdmartin16@hot.ee

Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tegelen selle kavaga siiamaani ,mis sa saatsid olen väga rahul. Suured tänud.

Aga kas sul oleks mingi kava pakkuda mida teha pärast selle kava läbi töötamist ?

Reljeef, massikava ?

Muudetud kasutaja Void poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõutõstjana ei ole mul kahjuks pakkuda reljeefikava. Küll aga on massikavad, kavad võistlusteks valmistuvale sportlasele, kavad võistluste vahelelisele perioodile...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõutõstjana ei ole mul kahjuks pakkuda reljeefikava. Küll aga on massikavad, kavad võistlusteks valmistuvale sportlasele, kavad võistluste vahelelisele perioodile...

Kui saad võiksid saata mõnda massikava olen huvitatud mõlemast , võistluste vahelisest ja valmistumise kavast .

Mail : Zero12@hot.ee

Tänud !

Muudetud kasutaja Void poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on võimalik ikka seda kava saada? Oleks väga tore, kui oleks ;)

humalasulane@gmail.com või vivus@hot.ee

Tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Sooviks ka surumiskava. Olen umbes 190 cm pikk ja kaalun umbes 93 kg, (pikad peened käed !!!). Rind areneb suhteliselt aeglaselt edasi. Ise arvan, et suhteliselt lagi käes, trennide raskused ja kordused arenevad küll edasi, aga maksimaalne mitte. Rinnalt surun max 120 kg. Lomba112@hotmail.com

Tänud ette! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutasin sulle ka privaatsõnumi, sooviks ka surumiskava, ottklsp@gmail.com 3x nädalas

EDIT: Parema meelega teeksin rinda 2x nädalas, kuna ühel päeval ei jätku aega.

2 päeva kava siis, aga kui seda kava teha, kas muid harjutusi rinnale jätkuvalt teha?

Muudetud kasutaja empire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Sooviks ka surumiskava. Olen umbes 190 cm pikk ja kaalun umbes 93 kg, (pikad peened käed !!!). Rind areneb suhteliselt aeglaselt edasi. Ise arvan, et suhteliselt lagi käes, trennide raskused ja kordused arenevad küll edasi, aga maksimaalne mitte. Rinnalt surun max 120 kg. Lomba112@hotmail.com

Tänud ette! :lol:

Seletamatu fenom, raskused ja kordused arenevad, kuid max arene :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere . ma saan 16 oktoobril 15 , kaalun 56-60kg ja 182cm pikk ,rind k6vasti arenend peale suuri vigastusi , praegu surun 57.5kg rinnalt ( pole rohkem proovind) , kuid mul ei ole põhialaks fitness vaid maadlus ... mul on 3x n2dalas maadlustrennid ( vahest suured kaaluv6tmised) ja v2hemalt 2x j6usaalitrenni , et 2kki saaks kaa kava ja kui saaks siis sooviks yldist kava spetsialistilt :rolleyes:

paluks saata hypn0se@hot.ee

ette t2nades

Muudetud kasutaja HyPn0se poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere oleks ka sellest kavast huvitatud kui see pole liiga tülikas.

Olen 16 aastane kaalun 94kg ja surun 100kg

Jõusaalis olen käinud aasta ja pool

Oleks väga hea kui kava oleks jaotatud 4-5 päeva peale

Eesmärk: Tulevikus osaleda surumis võistlustel

email: maty12_3@hotmail.com

Aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×