Jump to content
shreku

põletame kuni rahul oleme

Recommended Posts

Bensiin ja tikud :blink: Tegelt ntx jooksmine või rattasõit vms. Kusjuures VÄGA oluline on pulsi sagedus! Teatud pulsisageduse juures on rasvapõletus kõige efektiivsem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No aga pulsil on ka ikka oma tähtsus. Ma isiklikult tegelen rohkem võitlusaladega - maadlus, poks. Jõusaali teen rohkem selleks, et neid kahte ala toetada. Kaal ei kadunud küll kusagile ka perioodil, kus üsna intensiivselt treenisin(küll paranesid kõvasti kiirus, jõud, vastupidavus ja tehnika). Lihtsalt nende alade treening ei tekita sellist ühtlast ja madalat pulssi(treenimise mõttes). Toitumisele ma tõesti suurt tähelepanu ei pööranud, kuna mu rasvaprotsent mind eriti ei häirinud.

Samas sõitsin mingil hetkel 3-4x tunnikese nädalas velotrena?ööriga ja ikka toitumist ei jälginud :blink: siis hakkas kaal üsna ilusti kukkuma. Üldine treeningkoormus ka ei tõusnud, nii et pole mõtet põhjust sealt otsida.

Seega - kindlasti annab õige toitumine ilmselt kõige paremaid tulemusi, aga sobiv pulsisagedus treeningul aitab ka kindlasti kaasa.

Ma ise kardan, et mu plahvatus kaob kusagile ära kui hakkan väga toitumist kruttima. Arvamused?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seega - kindlasti annab õige toitumine ilmselt kõige paremaid tulemusi, aga sobiv pulsisagedus treeningul aitab ka kindlasti kaasa.

See pole kinni pulsisagedusest, vaid sellest, et tegid normaalset ja kestvat aeroobset treeningut tund aega järjest. Mitte pulsisagedus pole kõige olulisem, vaid et väntamine või muu treening kestaks pausideta piisavalt kaua, et glükogeenivarud ammenduksid ja keha energia saamiseks rasva hakkaks põletama.

Muudetud kasutaja hawker poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See pole kinni pulsisagedusest, vaid sellest, et tegid normaalset ja kestvat aeroobset treeningut tund aega järjest. Mitte pulsisagedus pole kõige olulisem, vaid et väntamine või muu treening kestaks pausideta piisavalt kaua, et glükogeenivarud ammenduksid ja keha energia saamiseks rasva hakkaks põletama.

No kui sa hakkad andma pulsiga 200 bpm, siis ei põleta sa mingit rasva. Pildi põletad taskusse.

Et tund järjest jõuad teha, juba see eeldab normaalset pulssi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pulss on ikka oluline tõesti. Kui sa ikka trenni ajal oled kõrge pulsiga, siis varsti pärast on kasu asemel hoopis kahju. Asi viib ju välja südame riketeni. Niisiis on küsitav kas pulsisagedus ongi ületähtsustatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×