Jump to content
Kermit

Väljaasted

Recommended Posts

Tere kõigile!

Praeguseks ~2,5 kuud BP-ga tegelenud. Muidu kõik tore, aga väljaasted teevad muret. Nimelt selle osa juures, kus kang on õlgadel ja lõpus tehakse aeglaseid kükke, see jalg, mis seisab on hakkab kõvasti surisema. Täpselt sama tunne, kui olen öösel käe ära maganud. Just altpoolt põlve :(

Keha hoidmist jälgin, seda, et jalgade vahele täisnurk jääb, kah. Huvitav, mis valesti teen. On, ehk teadjamatel arvamusi... :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimalik, et ei teegi midagi valesti. Pakun, et vähemalt pooltel on kõvasti tegemist, et üldse neid 55. kava aeglasi väljaasteid teha.

Kui kangil eriti raskust ka ei ole, siis ongi lihtsalt töös olevad lihased nõrgemad. Sellisel juhul oleks väga hea, kui saaksid jõusaalis sama harjutust teha. Väike soojendus, 3-4 seeriat väljaasteid kangiga nii, et 10. kordust ei suuda raskuse tõttu teha, jalale veel mõned harjutused. 2-3 korda nädalas ja kuu kuni kaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on sama asi et vasak jalg sureb ära väljaastete ajal. Küsisin just treenerilt, et milles asi ja ta arvas, et ma kannan raskuse liiga esijalale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sul kang liiga õlgadel (nn: kaelapeal) siis on ka lõpus jalal ebamugav! Katsu kang asetada selja rohkem selja peale, automaatselt tuleb sul rind ette ja rüht läheb paremaks! Ehk siis jalal lõpus kergem ka :) Jõudu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×