Jump to content
katsi

1 küsimus...või pigem mitu 10-t

Recommended Posts

Siin oli ennem üks küsimus toitumiskava kohta, aga .. enam pole seda ... tahtsin copy-pastet teha, aga tegin cut - paste hoopis ja mina jäneseaju vajutasin ikka muidugi valesse kohta ka ... nii et uups...ära kadus :(

Muudetud kasutaja katsi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui shokolaad välja arvata, siis on menüü täitsa OK ja kaal peaks sellega põhimõtteliselt langema ka, aga ma arvan et kaloraazhi võiks sinu pikkuse juures veel vähemaks näpistada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui shokolaad välja arvata, siis on menüü täitsa OK ja kaal peaks sellega põhimõtteliselt langema ka, aga ma arvan et kaloraazhi võiks sinu pikkuse juures veel vähemaks näpistada.

Mida teeb see tükk shokolaadi halba?

Teemast endast, kui kaal ei taha kuidagi langeda, siis proovi teha mingi muudatus. Kas näiteks jõu osa treenides tõsta intensiivsust, et langetada veidi raskusi ja tõsta tempot. Või siis proovida et mingi(te) toidukorr(d)a(de) toiteväärtust süsivesikute arvelt vähendada. Ning võib ka ühe jõusaali päeva asemel teha ainult aeroobset/rasvapõletust. Proovi, katseta ja teavita meid oma edusammudest.EDU :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaldun arvama:

1) lisad miskit magusat veel (vahest endale märkamatult) suhu söögikordade vahel, või sisaldavad need "nämmad" koogid rohkem kaloreid, kui arvestusse panid.

2) trenni intensiivsus väga madal (füüsiline vorm), või on nendel "pisikestel vahedel" pisut suurem vahe sees.

3) vahest tasuks rasvade osakaalu tõsta (mitte "bont?ikute" abil) -> näit. kala!

Neli korda nädalas trenni ja 1800 kcal päevas aastase tegevuse juures - peaks küll rasvad kaduma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaloraa?i ma kommenteerida ei oska, kuid trenni kohapealt ma arvan, et kui eesmärk on rasvaprotsenti vähendada, siis võib kindlasti yhe jõusaalikorra puhtalt aeroobse vastu vahetada. Või isegi kaks. Enda peale mõeldes saaks toonust säilitada kahe korraga (2x 45min jõudu + 25min aeroobne) küll ning kaks korda ainult aeroobset põletaks veelgi rasva (aga ma pole naissoost ning see sõltub kindlasti ka ainevahetusest).

Teine asi, mis eespool juba nimetati ka, et paljud naised kipuvad jõusaalis väga väikese intensiivsusega treenima, kuid sama saab öelda ka paljude meeste kohta :( Igatahes tuleb sellele tähelepanu pöörata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×