Jump to content
sdmartin

kuidas saada kiiresti surumises kilosid juurde.

Recommended Posts

tahaks teada kuidas oleks hea treenida just käsi ja surumist et tuleks maximaalselt surumises juurde.kas teha koguaeg ühe raskusega või püramiidi.palun antke häid soovitusi. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Surumise arendamiseks ei aita ainult surumisest. Sama tähtsad on triitseps ja õlalihased. Eriti õlalihaste eesmine osa.

Triitsepsile ja õlgadele: kaldpinnal surumine, kitsa haardega lamades surumine,

Õlgadele: istudes hantlitega surumine jne

Triitseps: prantsuse surumine, plokil allasurumine, kickbackid jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas on vahet ka kui suruda sirge seljaga või kõveraga.kumb on parem.minuarust on kõveraga parem kuna sa kasutad teisi lihaseid ka .on nii õige või vale mis arvate

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

läheb juba rinnalt 85kg kahe kuu eest aind 55

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma hakkasin jõukas käima siis mõtlesime sõpradega geniaalse lahenduse, kuidas hästi jõudu saada. :P Mõtlesime loogiliselt ja kasutasime neti teadmisi. 2 kuuest seeriat, üks neljane ja veel üks kahene. Mulle andis see häis tulemusi. Koguaeg tõstsin raskuseid. Iga nädal veeretasin suurema ketta otsa. Väga rahul olen sellega... :D

Kas keegi veel on sellist seeriat proovind. Mis arvate??? :unsure:

Muudetud kasutaja vinndiisel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma hakkasin jõukas käima siis mõtlesime sõpradega geniaalse lahenduse, kuidas hästi jõudu saada. :D Mõtlesime loogiliselt ja kasutasime neti teadmisi. 2 kuuest seeriat, üks neljane ja veel üks kahene. Mulle andis see häis tulemusi. Koguaeg tõstsin raskuseid. Iga nädal veeretasin suurema ketta otsa. Väga rahul olen sellega... :D

Kas keegi veel on sellist seeriat proovind. Mis arvate??? :unsure:

mnjaaa...oled vist tõesti koos oma sõpradega läbimurde leidnud....nüüd hakkab uus ajastu surumises !!!! :P

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik tahavad ju foorumis hiilata tekstiga:"olen 14, kaalun 60kg ja surun 140kg". Siis on vaja kähku, ennem kui vanust ja kaalu juurde tuleb.

Kahjuks on tulemus sellisel juhul nagu eelmine kommenteerijagi ütles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, miks on vaja kiirelt kilosi juurde surumises, kas võistlustele minek?

Niisama oma lõbuks teha trenni ainult surumise arendamiseks on ju suhteliselt mõttetu, pigem ikka lihasmassi teha, küll tuleb surumine ka.

Või tegelikult, mida mina ka tean, tehke mis tahate siiski.

Muudetud kasutaja Eastsider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

einoh asi on selles et just surumine on se tugevuse mõõdupuu.tahaks mingi sada ja nati peale ära suruda mite just ni kiiresti aga just nagu tõhusat treeningut.kui on tõhus siis ju tuleb järelikult kilosid ka kiiremini.

pole mõttet ju niisama nühkida kui kasu pole:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb mida pidada tõhusaks: kas lihase kasvamist või jõu suurenemist, ise eelistaksin lihast kasvatada. Muidugi kaasneb suurema lihasega suurem jõud ka.

Eks minagi tahaksin kunagi 100 ära suruda, hetkel on 5 kg puudu :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu mõte oli sells, et kiiresti lihase tugevust arendades ei jõua liigesed järgi ning varsti võtavad samad mehed sõna küsimustega, et kas on normaalne, kui ranne valutab, või kuidas trenni teha, kui õlg liigesest välja käib.

Tõhusam on kui arened aeglaselt ja ühtlaselt. Kas see on siis parem kui surud 16 aastasena 130 ja kõik või 25 aastasena 200 jne? Kui juba looduse poolt antud tugevam "kont" ja tõhus areng siis andke minna.

Et tulemust näha, siis peate tegema enda keha jaoks õige treeningkava järgi. Aga et teada, mis on õige, siis peate katsetama. Kui 3*10 ei arenda piisavalt, siis katsetada "püramiidi" (seerias 7, 5, 3, 2, 1 kordust). Kui ei aita, siis katsetada 3*3 kava, või siit lehelt surumiskava. Katsetage vähemalt 1 kuni 2 kuud ja kui ei aita, siis vahetage kava.

(Ärge minu jutust ärritumisek energiat kulutage, kasutage seda trennis :P )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee rohkem seeriad rinnaltsurumist . Võta igast seeriast maksimum. Tee seeriaid kordustega 3-8 . Puhkus seeriate vahel voiks olla kuni 3 minutit. :P

Ära võta igast seeriast maksimumi,nii lihtne see asi nüüd ka ei ole.Üks kiire variant oleks negatiivsed kordused , olen ise teinud kunagi , mõjub ruttu , kui õieti teha ,areng oli kiire , aga lühike. See sobib neile , kes on juba mitu aastat trenni teinud ja teavad mida teevad. Algajatele ei soovita , lähete veel katki ka. Rusikal oli siin üks asjalik kava ,venelane või kuidas seda kava nimetatigi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tekis küsimus et mis need negatiivsed kordused on

ise väga noob pole on juba käidud kaks talve järjest see talv on just nagu aktiivselt lään

suur huvi ja tahtmine tekkind selle vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×