Jump to content
kent

Schwarzenegger now

Recommended Posts

ma ei kujuta ette kuidas sellisest kehast nagu teema alguses parempoolsel pildil, vormida sellist keha nagu arnoldil oli terminaator kolmes. ja hakake nüüd kõik rääkima et no mis too on siis...Sellises vanuses ei usu eriti enam. Tegu on ikka mõttetu jamaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas, see on naq Arnold ja tema keha pasitab kah välja, kuid siiski selline kahtlane mulje jääx, naq töödeldud seda, õlad on laiad naq Arniel kohane jne. Tiss imelik, tõesti naq olex hullult töödeldud seda või ma kah ei tea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuulge, mees on 57 aastat vana, pole nagu eriti mõtet maha teha endist mr. olympiat, mees on tõestanud niigi palju, tüübil on suured lavakogemused, millest teie võite kõik unistada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas, see on naq Arnold ja tema keha pasitab kah välja, kuid siiski selline kahtlane mulje jääx, naq töödeldud seda, õlad on laiad naq Arniel kohane jne. Tiss imelik, tõesti naq olex hullult töödeldud seda või ma kah ei tea

Eks aeg töötleb meid kõiki. Aga, vaadake kui mees ennast kätte võttis siis milline võib pea 60 aastane mees veel välja näha.( term-3). (siis küll veel 57 aastane)

Arnold on öelnud ühes oma 1988 aastal antud intervjus. Küsimus oli selline, et milline te olete 60 aastaselt, et millised on teie musklid siis?

Arnold: "Kui te tahate välja näha muskliline ja tugev peate pumpama 60 eluaastani ja kauemgi. Minujaoks ei ole see enam nii oluline ja eriti oma pead sellega ei vaeva."

Vaadates aga seda antud linki siis kui pildil oleks näha ka tema biitsepsid (käed) siis ei tunduks see kergelt vormist väljas keskoht nii kohutav kui see siin tundub. Igati norm papi ju. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, tegelikult on ikkagi neid lihaseid natuke näha. Tal paar kuukest trenni teha ja on jälle tip-top.

Imelikud on rinnapeal olevad karvad :P.

Õigus, Marek. Pildi peal õrnalt isegi näha, et need vormis, isegi õlad lihaselised.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×