Jump to content
sass90

Whey 1 : mis maitsega?

Recommended Posts

Ise just lõpetasin shokolaadimaitselise joomise.

Siiani minu arust üks parima maitsega proteiinipulbreid mida ma joonud olen.Whey Lemon Super maitses ka mulle päris hästi kui väheke kakaod lisasin.

Aga eks maitsed on erinevad,see mis maitseb mulle ei pruugi sulle maitsta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
yldiselt on whey1 ikka jubeda maitsega kyll

Siin foorumis vist ei tohi tooteid reklaamida. Loogiliselt võttes ei tohiks ka anti-reklaamida.

Muudetud kasutaja mandariin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin foorumis vist ei tohi tooteid reklaamida. Loogiliselt võttes ei tohiks ka anti-reklaamida.

Mandariin, ära oled pööranud? Foorum on selleks, et jagada omavahel kogemusi kõikvõimalikes küsimustes. Ära keelati toodetest, mida Robocop ISE EI MÜÜ, rääkimine seepärast, et 90% nendest "aruteludest" olidki reklaamid. Kas sa laseksid kellelgi oma kaupa tasuta reklaamida süsteemis, mida sa ise oled pea 10 aastat üles ehitanud? Arnold minu mäletamist mööda ütles, et tooge oma tooted müüki ja siis rääkige nii palju kui tahate.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...aga see lehekülg on siiski ju eesti kulturismi ja fitnessi portaal, seega tundub ju loogiline, et siin võidaks arutada KÕIKE sellega seonduvat sh. ka misiganes firma toidulisanditest jne. Leht , mis võtab endale ühe spordiala ja kõik sellega seonduva peaks olema erapooletu ja jagama objektiivsust. ROBOCOP kui firma ei tohiks võtta WWW.FITNESS.EE saiti enda nimele, vaid tehku oma firma koduleht, (mis jah teatavasti viib meid otse siia saidile). Sellega peaks olema iga inimene nõus - spordiala esindusleht olgu erapooletu!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igal pool on omad reeglid. Arutelda võib pea KÕIGIL teemadel (ka teiste toidulisandite kohta) ja seda ma olen lasknud ka teha, kui üle piiri ei astuta. Kui on mure, küsi abi ja sind aidatakse. Ära räuska ja ole viisakas ning saa aru kus jookseb piir, ning postitus võib ka väga vabalt alles jääda.

Hilisemad näited ja teemad:

http://forums.amazon.ee/index.php?showtopi...indpost&p=41549

http://forums.amazon.ee/index.php?showtopi...indpost&p=43122

http://forums.amazon.ee/index.php?showtopi...indpost&p=42140

Need on viimased teemad KUS pole probleemi mul olnud ja teemad alles jätnud ning neid teemasid on veel.

Nii et niikaua kui ei pushita ja võetakse asja rahulikult, on kõik võimalik. Pole mõtet karjuda, et oleme kõigi vastu mis meil pole. Tehke endale asjad selgeks, ennem kui pasundama hakkata.

Ja teema all võiks ikka arutleda, mis maitselist Whey1 tasuks süüa nii et ärgem kalduge kõrvale.

Tänud tähelepanu eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×