Jump to content
veinikaarija

Küsiksin.

Recommended Posts

ei vasta! Neid ei võeta sellepärast, et nad "poogivad" endale mingi haiguse külge! Kuigi see on tõsi, et on füüsiline vorm on sitt enamusel noortest!

Muudetud kasutaja Tsaar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen ise suht kaua sõjaväes teeninud ja võin kinnitada,et enamus noori kes sõjaväkke tulevad ei suuda ka 20 kätekõverdust teha...kurb B)

Aga palju lahkudes jõuavad?

Aga ma arvan et muidu ise jõuaksin 40 kätekõverdust ära teha kui natuke pingutaks (olen 14 aastane)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleneb kus üksuses teenid ja palju ise viitsid sporti teha...ega igal pool erilist võimalust vast pole ka. mõni istub pool aega hospidalis ja läheb sama targalt tagasi,minu rühmas ajateenistuse lõpus jõudis mingi 70% füüsilise testi kätekõverdused max. peale see tähendab 82 korda kahe minuti jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niipalju kui ma olen kuulnud, siis see sõjavägi on üks suur huinaa..

Ainut magavad ja looderdavad seal...

Üks sõber mul, sportlik, võimsa kehaehitusega..nagu lihastes ja puha läks sõjaväkke.. Tuli tagasi.. Lihased kadund ja suur kõht ees.... :S

Mõttetu. Tehku see asi vabatahtlikuks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niipalju kui ma olen kuulnud, siis see sõjavägi on üks suur huinaa..

Ainut magavad ja looderdavad seal...

Üks sõber mul, sportlik, võimsa kehaehitusega..nagu lihastes ja puha läks sõjaväkke.. Tuli tagasi.. Lihased kadund ja suur kõht ees.... :S

Mõttetu. Tehku see asi vabatahtlikuks!

Ära hädalda. Kui käinud ei ole, hoia mokk maas. See, millise vormiga sa sealt tagasi tuled, on ikka inimese enda teha. Tapal teenides võin öelda, et kui tahtmist oli, sai iga päev sportida, eriti nädalavahetustel (v.a. laagrid ja muu selline). See, et tullakse tagasi halvema vormiga kui minnes ning süüdistatakse sõjaväge, on jaburdus ning näitab lihtsalt inimese laisksust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Füüsilist vormi ei saa keegi hinnata sõjaväekomissariaadis, kuid seda kas sa oled liiga kõhna saavad küll. Mul paar tuttavat said ajapikendust, et kasvaksid veel veidi. Samas üks tuttav, keda ma ise ka pidasin liiga peenikeseks ja kes ei olnud ka eriti heas füüsilises vormis pidi minema sõjaväkke. Neil on seal vast oma koefitsiendid (arvatavsti mingi pikkuse ja kehakaalu suhe), mille järgi nad vaatavad, kas sa oled liiga kõhn/nõrk ajateenistuse jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tuli sõjaväes aastaga 6 kilo juurde B) Toidetakse hästi, ei saa kurta.

Aga mis vormi puutub, siis kolm kuud trenni, jooks ja jõusaal 5x nädalas vaheldumisi, andis mulle nüüd mitu aastat hiljem taas samast punktist alustades parema vormi kui parim, mis sõjaväes oligi.

Muudetud kasutaja hawker poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Narva-Jõesuus teenides peaks ütlema sai korraliku mahvi, õhtuti polnud enam tahtmist midagi teha, sest kett oli tihti maas!

*06.00 äratus ja jooks 4km.

*kätekõverdused lugemise peale.

*üleshüpped.

*venitusharjutused.

*köiest üles ronimine.

*Lisaks päeval takistusriba ehk "Tivoli".

*Igal laupäeval kompanii jooks u. 8km täis varustuses!

Tagant järgi ei nimetaks vähemalt seda kohta küll lopeks, kuigi olen kuulnud et mõnes väeosas käib tõesti üks suur kubetamine!

olge kõvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kätekõverduste kohapealt veel niipalju et nii mõnetki mehed uhkeldavad sõjaväes sellega et teevad mingi 150 pumpa jne. kui palud näidata siis mees ei tee üldse korralikultki! kui rinna korralikult maha laseb teeb healjuhul 15-20 kõverdust!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulge kõik Pärnu Üksikjalaväepataljoni, siis näete õiget sõjaväge, tavalised rännakud on 15km täisvarustustes ehk siis 40kg, noorte aeg on 30km jalgsirännakud täisvarustuses ja kui mehed ei jõua kõndida hakkavd jooxma :P Vot nii on lood, suicumehed suicu ei saa teha, kui aint, siis kätekõverdusi tehes. Kui võrrelda Kuperjanovi pataljoniga, on Kuperjanov lapsemäng ja nii ka enamus pataljone, paljud ei tea, mis tähendab metsas nädal aega olla ja jagada sööki üxteisega!!! Kui te Üksikjalaväepataljonist läbi käite ei taha te kunagi sõjaväge näha. Ja teie räägite venitusharjutustest ja kõiest ülesronimistest :DNormaaaaalne B)

Vahel on tulnud Tallinna mõnest väest siia mehed, oi kuidas nende üle naerdaxe, küll vinguvad: "Ma ei saa joosta, 5kg püss on käes noh" Aga teate, see 5kg muutub hiljem teile naq 20kg :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×