Jump to content
Shokk

Spordipesu Shock Absorber

Recommended Posts

Olen Keit, tegelen tööalaselt Shock Absorber spordipesuga. Mõtlesin, et kui keegi otsib endale õiget ja mugavat pesu, siis annaksin hea meelega nõu, kuidas leida see parim variant.

Kuigi võib tunduda, et pesu on pesu, siis tegelikult saab ka hea spordipesu juures jälgida väga olulisi nüansse, mis sportimise ja kandmise mugavamaks teeb.

Oma kogemusele toetudes, panen kirja mõningad olulisimad asjad:

RINNAHOIDJAD

(tavaliselt mõeldud suuremale büstile, nende toestus on tõhusam kui toppidel)

  • eriti head on materjalid, mis sisaldavad Coolmax`i ja X-Staticut. Ei lähe trenni tehes märjaks ning lasevad kehal hästi hingata.
  • õlapaelad peaksid olema paksenditega- seljuhul ei suru miski õlga ning jäta ebameeldivaid lohukesi
  • hea oleks, kui õlapaelad käiksid seljapealt risti
  • rinnahoidjad ei tohiks kindlasti liigselt ümber olla- rõhk on korvi tehnoloogial, mis toestab rinda, aga mitte tema elastsusel.
  • toestav rinnahoidja peab olema seljas mugav, mitte ahistama
  • head toestava rinnahoidjad pakuvad leevendust ka valulike rindade puhul
    Toon teile näite- on leitud, et kui tavaline rinnahoidja hoiab rindade liikuvust kinni 30%, siis näiteks Shock Absorberi pesul on see protsent 60!
    TOPID
  • hea oleks, kui haagid on külgede peal- sel juhul poleks midagi ebamugavat selja peal torkimas, kui näiteks maas võimlete
  • jällegi väga olulised on materjalid -Coolmax, X-Static - kaasaja spordirõiva- tööstuse parimad lahendused
  • topp ei tohiks kindlasti rindade alt pigistada, kuid samas peaks tunne olema kindel, aga mugav
  • hea oleks, kui oleks võimalus ka topi suurust reguleerida -nii saad vastavalt vajadusele ka topi otstarvet muuta. Näiteks joostes oleks kindlasti olulisem tugevam toestus, kui jõusaalis.

Loodan, et saite midagi minu jutust kõrva taha panna.

Mina soovin teile igaljuhul mugavat ja tervislikku sportimist!

Keit

Shock Absorber

Muudetud kasutaja Shokk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen oma ShockAbsorberiga 100% rahul. Nii mugav ja igati sportimiseks sobilik. Ainuke mure on see, et sportides rinnakorv laieneb ja kui pulsivöö on peal, siis hakkab see natsake nagu pressima ebamuagavlt seda pulsivöö jubinat.

Aga muidu soovitan seda kõigile aktiivselt sportivatele naistele, kes peavad lugu oma rindade ilusast väljanägemisest ka tulevikus. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma sooviks vist omale ka soetada selle absorberi :) Kus neid müüakse? Ja kust maalt hakkab peale "suur rind"? Kas mu b-korvile on üldse mõtet või piisav toppidest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endal D-DD rind aga selle rinnaka ostsin hoopis C korvi. Siis oli mõnusalt ümber. Numbri valik muidu väga lai ja igast erinevaid mudeleid ja värve. Ja B korvile on sportrinnakas loomulikult väga vajalik, eriti kui aeroobikat vms liikuvamat spordiala harrastad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hm, ma olen paar korda mõelnud endale mingi spordirinnahoidja muretseda, aga ikka ostmata jätnud. Et lähen proovikabiini, hüplen ilma, hüplen rinnahoidjaga ja minu meelest rapub täpselt ühepalju :S Tee või tina. St kuna need asjandused on silmipimestavalt kallid, siis ma ei ole nõus maksma kui ma käegakatsutavat efekti ei tuvasta. Mul on muidu numbriks 70-B ja enamasti pole seda numbrit ka tavalises pesupoes, rääkimata siis spordirinnahoidjatest. Igatahes mulle tundub, et need spordirinnahoidjad on ikkagi nendele mõeldud, kes konkreetselt tunnetavad ebameeldivat rappumist joostes vms. Mina olen siiani käinud jooksmas lihtsalt üliliibuvate tugevamast riidest toppidega, üldse ilma rinnahoidjata, sest rinnahoidja kui selline on ülimalt ebamugav vigur. Emal kusjuures on rinnad peale kolme lapse imetamist ja noores eas rohket kergejõustiku tegemist täpselt sama heas vormis kui mul. Nii et mul pole ka geneetilist soodumust mingeid spanjelikõrvu saada.

P.s. see on küll teemast natuke välja, aga kas naised päriselt ka armastavad vatiga rinnahoidjaid??? Mina nimelt keeldun mingit poroloonilasu ringi kandmast, aga sellisel juhul tundub, et pean elu lõpuni praegu olemasoleva kolme paariga läbi ajama, millest kaks ostsin hoopiski ameerikast :lol: Ma saan aru, kui A korvil on vaja suurendust ja mõnede arust ka B korvil, aga poodides on ju ka C ja D korvid poroloonist :lol: Ja isegi kui on olemas lihtsalt riidest korviga rinnahoidja, on sellel tingimata elukoledad laiad õlapaelad :lol: Kuigi jah, kuna olen viimasel ajal alla võtnud ja näen ka muidu parem välja, siis käin tihtipeale julgesti üldse ilma rinnahoidjata, palju mugavam on :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hm, ma olen paar korda mõelnud endale mingi spordirinnahoidja muretseda, aga ikka ostmata jätnud. Et lähen proovikabiini, hüplen ilma, hüplen rinnahoidjaga ja minu meelest rapub täpselt ühepalju :S Tee või tina. St kuna need asjandused on silmipimestavalt kallid, siis ma ei ole nõus maksma kui ma käegakatsutavat efekti ei tuvasta. Mul on muidu numbriks 70-B ja enamasti pole seda numbrit ka tavalises pesupoes, rääkimata siis spordirinnahoidjatest. Igatahes mulle tundub, et need spordirinnahoidjad on ikkagi nendele mõeldud, kes konkreetselt tunnetavad ebameeldivat rappumist joostes vms. Mina olen siiani käinud jooksmas lihtsalt üliliibuvate tugevamast riidest toppidega, üldse ilma rinnahoidjata, sest rinnahoidja kui selline on ülimalt ebamugav vigur. Emal kusjuures on rinnad peale kolme lapse imetamist ja noores eas rohket kergejõustiku tegemist täpselt sama heas vormis kui mul. Nii et mul pole ka geneetilist soodumust mingeid spanjelikõrvu saada.

P.s. see on küll teemast natuke välja, aga kas naised päriselt ka armastavad vatiga rinnahoidjaid??? Mina nimelt keeldun mingit poroloonilasu ringi kandmast, aga sellisel juhul tundub, et pean elu lõpuni praegu olemasoleva kolme paariga läbi ajama, millest kaks ostsin hoopiski ameerikast :lol: Ma saan aru, kui A korvil on vaja suurendust ja mõnede arust ka B korvil, aga poodides on ju ka C ja D korvid poroloonist :lol: Ja isegi kui on olemas lihtsalt riidest korviga rinnahoidja, on sellel tingimata elukoledad laiad õlapaelad :lol: Kuigi jah, kuna olen viimasel ajal alla võtnud ja näen ka muidu parem välja, siis käin tihtipeale julgesti üldse ilma rinnahoidjata, palju mugavam on :lol:

Mina olen 70 D kandja... Oleneb rinnahoidjast, kas "lisad" kaunistavad v6i ei. Triumph on yks minu lemmikuid, ma olen kindel, et neil on ka v2ga ilusaid 70 B numbrit (peenikeste 6lapaeltega, ilma 6lapaelteta ja kukla tagant yhe ribana jooksev jne jne) pesu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen 70 D kandja... Oleneb rinnahoidjast, kas "lisad" kaunistavad v6i ei. Triumph on yks minu lemmikuid, ma olen kindel, et neil on ka v2ga ilusaid 70 B numbrit (peenikeste 6lapaeltega, ilma 6lapaelteta ja kukla tagant yhe ribana jooksev jne jne) pesu.

Hm, ma täna kurtsin ka oma muret poes ja sealt see tädi ütles, et siuksed rinnahoidjad nagu ma tahan on olemas küll, aga need on kaubamajas ja maksavad 800 krooni :lol: Et veel paar aastakest ülikoolis ja kui ma siis kunagi 1000 krooni tunnis teenin, võin endale ka mõne rinnahoidja lubada. Seni lasen ilma ringi ja lepin nö looduslikuga, see hoiab seni veel väga hästi :lol:

Kusjuures 70-D on väga äge figuur, väheseid on niimoodi õnnistatud :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hm, ma täna kurtsin ka oma muret poes ja sealt see tädi ütles, et siuksed rinnahoidjad nagu ma tahan on olemas küll, aga need on kaubamajas ja maksavad 800 krooni :lol: Et veel paar aastakest ülikoolis ja kui ma siis kunagi 1000 krooni tunnis teenin, võin endale ka mõne rinnahoidja lubada. Seni lasen ilma ringi ja lepin nö looduslikuga, see hoiab seni veel väga hästi :lol:

Kusjuures 70-D on väga äge figuur, väheseid on niimoodi õnnistatud :lol:

Suured t2nud! Rinnahoidjaid on raske saada... Kui aga hindadest r22kida siis Triumphi poes (Kristiine keskus Tallinnas) on juba pikemat aega allahindlused ja saab valida mingist 99.- alates. Mina yle 300 ei kuluta selle peale vist kunagi..

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on 70 või 75E suurus, nii et ilma korraliku pesuta ei ole isegi mõeldav trennis käia. ja shock absorberid on tõesti ka ainsad, mis aitavad. level 3 vähem intensiivsemate jaoks, level 4 jooksmiseks ja aeroobikaks. aga vaat ma leian ka, et 900-1000 on natuke paljuvõitu. seega ärgu teema-algataja pahandagu, kui ma soovitan osta oma shockid sealt kus minagi, ebay.co.uk nimelt - maksan keskmiselt 10-15 naela nende eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hehee, jätkates "õnnistatud figuuride" jada oma 75DDga, siis ühinen viimase postitajaga arvamuses, et eesti poodide kaubavalik on mõne koha pealt ikka suht mõttetu :blink:

triumphi ja la senza igapäevapesu on ainuke, mida on mõtet üldse vaadata (ma läheks vist otsustamatusest lolliks, kui oleksin 75B ja peaksin pesu valima!) ja mis on ka päriselt mugav ja toestav.

trennis on kasutusel üks fila ja üks mingi soome soodukalt ostetud top, schock absorbereid kavatsen kuu aja pärast inglismaalt vist hulgi osta, on mure kauaks lahendatud, sest sellise büstiga trenni tehes eriti lihtne hakkama saada ei ole :(

kuigi, kui õige pesu seljas on, siis on see ikka metsikult kena, onju :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja siis räägitakse et mehed kiitlevad oma mõõtmetega... :(

Ega te veel pole mõelnud vestluse elavdamiseks ja publikuhuvi hoidmiseks arutelule illustreerivaid pilte ja videosid lisada ? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Grhmmmm... jahh... pilte siis

Et siis millist sportrinnakat soovitate, kui tissid sellised?

Big_Tits.jpg

No see o juba ilmselgelt liig, aga kui oleks, ütleme, 2/3 võrra väiksemad, julgeksin vabalt ennast neid hoidma soovitada :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul plaanis osta endale ka shock absorber, aga ma täpselt ei tea, mis leveli peaksin valima: 75B, käin combatis mitu korda nädalas, see ju suht hypplemise trenn. Praegu olen kahe vahel, kas 2 v6i 3. Äkki keegi oskab soovitada :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõõtude poolest ei miskit erilist- 75c.

Kunagi soetasin ka mingid spordikad, hetkel enam "rappuva alaga" ei tegele ja saab kanda trennis toppe mil see pesuosa sees. Just täna soetasin aga mikrokangast topi, kus see toetav värk sissekootud juba. Jube hea kindel tunne nüüd :P

Aga üldiselt on nende toppide ja värkidega alati üks jama, miski ei istu nii nagu peaks ja tahaks, või siis on väljanägemine vilets. Miski koll ei tahaks ka nagu trennis olla ja mugav peab ka olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saan probleemist aru (70 D).

Triumph on Siin minu pood, kliendikaart jne.

Spordirinnahoidja ostsin miski 30 $ eest US ist (ei olnud allahindlusega...), minu meheraas veel v6ttis s6na, et liiga kallis jne. ;)

Siin ma kasutan sellist "topelt trikki". Pnge korraga selga kaks toppi, kui ei aita, kolmas veel otsa. V6i siis mingi asjalik rinnahoidja + topp +liibekas s2rk... ja surub alla kyll, ning annab ysna edukalt liigelda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tellisin Inglise ebayst endale shock absorberi, enne käisin muidugu Rademaris proovimas et ikka õige suurus ja sobiv mudel oleks. See, mille mina tellisin, maksab meil üle 700.- krooni, ebayst sain 450.- ga. Müüja oli ka igati usaldusväärne (sealt ostes tasub alati nende tausta uurida).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×