Jump to content
-noormees-

Rasva:%

Recommended Posts

Olen üks korralik massilõvi, niiet aeroobset kardan nagu tuld.

Aga nüüd on rasva % päris kõrgeks läinud, välise pildi põhjal.

Tahaks küll rasvast loobuda ja lihase nähtavale tuua aga kardan, et lähen liiga peenikeseks ja välimuses on see miinus.

Mõtlesin, et võtan ikka selle rasva põletamise perioodi ette aga talvel ei ole vist seda mõtekas teha?Keha on kohastunud talvel iseenesest rasvkudet hoidma ja looma.. Niiet jätta kevadeks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteliselt.... Ma ei taha solvata , aga.. Egas sa mingi Karu pole ju..

Ma pole küll kuulnud, et mõnel kulturistil on jäänud rasvakaotamis periood ära, sellepärast et talv tuleb...

Ära lükka asja edasi !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See vast rohkem siilidel ja karudel nii. Kulturismi meistrivõistlused ju 13 november ja seal osalevad saavad ikka rasva maha, saad ka sina B)

Võta vähem süsivesikuid ja kasuta mõnda rasva põletajat, nagu L-karnitiin, mõne kilo ikka kaotad. Trenni tee aga intensiivsemalt ja puhka harjutuste vahel vähem. Küll siis higi tilkuma hakkab ja kaal kaob.

Muudetud kasutaja markoki poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole ma jah mingi karu.Ei selles ega teises mõttes.

Kaalu on 178 pikkuse juures 72 kg, mis on suhteliselt vähe, möödud on rind lõdvalt seistes 94 ja kõht 82, biitseps 34cm

Üsna mannetud numbrid, niiet, kui rasva põletada, siis tuleks seda teha ikka täiega, et kiirelt uuesti massile minna saaks aga tõesti mulle oleks vaja rasvapõletust aga kardan tohutult massi kaotada ja pealegi ma hardgainer sõnaotsesesmõttes, ainevahetus ei ole teadmis kiire aga massi ei taha üldse tulla

Higi tilkuma, see on lihtsalt vee välja peksmine kehast juu, mul oleks vaja kaotada rasva ja ainult rasva, minimaalse lihaskaoga aga kuidas seda teha, kui pulsikella ei ole käpärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga talvel on seda raskem teha.

ja kas tõesti ma näeks parem välja, ilma polstrita aga peenem olles?

Ma pole kunagi rasvapõletust teinud, ja ei kujuta ette mis sellest tulla võib.

Teoorias on kõik selge

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endal oli ka ennem vastik teha aeroobset

aga nuud teen siin austraalias

10min soojendust ja peale trenni 30min alati peale ( 10 tavalist ratast ja 20min teist aparaati )

kui hea musa ning telku siis suva

seal kus ennem tegin eestis. oli mega raske teha aeroobset

paar ratast ja koik.. uksi vantad !

tagasi eesti tulen kunagi siis kindlalt articu. parim place.. just aeroobses osas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×