Jump to content
kent

Sheigi tegemine

Recommended Posts

Mul on selline küsimus, et kas valgusheiki on kasulikum teha peale trenni ja siis kohe ära juua või ei teha ennem valmis ja siis kohe peale trenni ära juua. Või ei ole vahet mismoodi ma teen? Ja kas selle joogiga juhtub ka midagi kui ma ta 1 päev varem valmis teen?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tee shake enne trenni valmis,siis lahustub korralikult ära selleks ajaks kui trenn lõpetatud ja peale pesemist hea juua B)

mina vähemalt kasutan seda meetodi!

Aga kas kasulikum ei oleks süüa ennem pesemist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vajalik on see valk ära tarbida 2 tunni jooksul peale trenni, see 10 minutit siia-sinna ei mängi rolli eriti. Mina joon kohe ära peale trenni, istun toolil ja libistan vaikselt ja puhkan 5 minutit ja siis lähen dushi alla. Ise kasutan No.1-te ja seda ei saagi värskest peast juua, ebameeldiv mõru maitse on, alles peale paaritunnist seismist muutub meeldivalt magusaks ja mõru maitse kaob ära.

Muudetud kasutaja jorsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõik oleneb tootest mida kasutad , kui on väga hästi lahustuv toode siis näitex mul on nitro tech väga hästi lahustuv , teen sheigi kohr peale trenni , mõni minut sheikimist ja võin kohe juua, pole mingit mõrudat maitset.

niiet vali mida kasutada, endal ka mugavam, ei pea vastu tahtmist alla kugustama B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vajalik on see valk ära tarbida 2 tunni jooksul peale trenni, see 10 minutit siia-sinna ei mängi rolli eriti. Mina joon kohe ära peale trenni, istun toolil ja libistan vaikselt ja puhkan 5 minutit ja siis lähen dushi alla. Ise kasutan No.1-te ja seda ei saagi värskest peast juua, ebameeldiv mõru maitse on, alles peale paaritunnist seismist muutub meeldivalt magusaks ja mõru maitse kaob ära.

Mehed mehed, 2 tundi on küll jama jutt! Hää küll 10 min selle segamise ja tarbimisega

siia sinna, ent 2 tundi pärast trenni ei ole küll see aeg kui on kriitiline sheiki tarbida.

Ikka võimaluse korral kohe, vahetult pärast trenni, ja kui kohe ei ole võimalik, siis

kindlasti on elulise tähtsusega tarbida om sheik ära 30 - 45 min jooksul pärast trenni,

siis kui on avanenud nn. süsivesikute aken ja toimub kõikide toitainete forsseeritud

omastamine ja imendumine!

Muidugi, see kas ta on valmis segatud või alles pärast trenni hakkad segama ei muuda

midagi, aga esimesed 45 min on olulised, kindlasti mitte 2 tundi!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teen sheigi valmis enne trenni. siin varasemates foorumites on räägitud, et hea oleks sheik tarbida 1h jooksul peale trenni...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise teen sheigi valmis peale trenni ja joon kohe ära ka, kuskilt raamatust lugesin et kõige effektiivsem on sheik ära juua umbes 40 min. peale treeningut sest siis on organismil oskus ära kasutada rohkem aineid kui tavaliselt vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingit tähtsust ei ole, kui palju keegi ütleb, 1 tund, 3 tundi, 23 minutit. Oluline on sheik ära juua nii kiiresti kui võimalik. Ja kui jääbki 2 tundi vahele, so what. Järgmine kord oled targem ja jood selle kohe peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma laksan lemon whey'd peale trenni, tulen saalist, segan valmis, jätan rahunema (see kraam teab kuda vahutada), pesen ja siis tõmman kulinal rindu. täitsa mugav nii. süsivesikuid ei söö, vaja natuke vähem kaaluda B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõige effektiivsem on kohe pärast treeningut nt. riietusruumis sisse libistada ja juba 1-1,5 tunni pärast tavatoitu peale süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei, bodybuilding.com ütleb et optimaalseim aeg valgusheigi tarbimiseks on kuni 1-1,5 tundi peale treeningu lõppu, nimetatakse "golden hour" -iks. Loomulikult oleks kõige parem kohe peale trenni lõppu see ära juua, selle 2 tunni kohta lugesin ma vist siitsamast foorumist mingit postitust kunagi, krt lollus on nakkav B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kuidas selle kreatiiniga ?eigis täpsemalt oli?

et kui kaua ta on kreatiin enne kui ta muutub kreatiniiniks, vedelikus pidi ta seda suht kiiresti tegema? <_< oli vist nii?

et kui see paari tunniga käib siis on küll jama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päev on kindlasti liiga pikk aeg. Läheb käärima. Ise teen tund enne trenni, lasen 10 min seista, segan uuesti ja joon umbes kolmandiku. Peale trenni enne pesemist joon ülejäänu. Ise olen rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimase aja moe järgi juuakse isegi trenni aeg natuke valku koos süsivesikutega. Raskest trennist jääb keha stressi ja peale treeningut peaks ruttu keha valgu (aminohapete, eriti glutamiini) taseme võimalikult ruttu taasatama, et vajalike aineid ei hakataks lihastest võtma.

No1 peaks ikka enne trenni valmis segama, et see settida jõuaks. No1 läheb nii kõvasti vahtu, et peale segamist ei saagi seda juua kohe.

Hüdrolüüsitud valkude mõte ongi ju, et need võimalikult ruttu ära "seediksid", mis kasu peaks enam olema kiirest valgust, kui seda tarbida 1 või 2 tundi peale trenni.

Ma pole kuulndud, et hüdrolüüsitud kreatiin oleks olemas? Kreatiini tarbimine nii minutite küsimus järelikult ei ole. Vbl on kreatiini hoopis hea süüa tund või kaks peale trenni ja enne tavatoittu, kui on "golden hour"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×