Jump to content
Maximus

Biceps,triceps!

Recommended Posts

Põhimõtteliselt ju vahet pole, aga kui soovitan siis ennem tricepsit.Põhjus lihtne: triceps lihtsalt suurema mahuga lihas kui biceps ning üldjuhul treenitakse trenni alguses alati esimesena läbi suuremad lihasgruppid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mhmm. kysimus oli kumba olex mõistlik esimesena treenida. ilma igasuguste täpsustusteta. ja America vastas. minuarust mõistlik vastus ja selgitatud ka. miks sa, mart, arvad et ta, Maximus, emba - kumba eelisarendada tahab. ehk ta rõhub hoopis jalgadele. ja treenib ylakeha yhtlaselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loll vastus,Mart,sorry!Jään ikka oma vastusele kindlaks ja arvan, et proportsioon peab olema õige.Kuidas saab olla ülsde eelistust arendada ühte lihastest rohkem,kas siis tricepsi või bicepsi?Kas sa siis ennast peeglist ka julged vaadata?Ja ma arvan, et sa ise tegid asja endajaoks keeruliseks arvestades Maximuse lihtsat küsimust ning minu lihtsat vastust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Saimon

Kas sa ise kujutad ka sellist asja üldse endale ette, et üks lihastest vohab mis hirmus, aga teine sama treenimise juures ei kasva üldse? Mõtle loogiliselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tahes-tahtmata areneb üks lihas kiiremini kui teine ja see vaheldub perioodiliselt, mis kiiremini areneb. algaja ei pruugi aru saada, et mõni lihas lihtsalt areneb eest ära ja siis on vaja nõrgemat järele aidata. aga praktika näitab, et nii lihtsalt on. siis tulebki mängu eelisarendamine. algajatel ei ole eelisarendamise juurde muidugi asja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

niipalju kui mina olen asjast lugenud on eelarendamise all peetud silmas töötamist konkreetse lihasega tõsisemalt e. rohkem seeriaid jne. Ja esimesena ikka suuremad lihasgrupid. Arvan et kui yhtlaselt treenida kogu keha ei ole nende propotsioonidega hullu midagi. probleemid vast tulnud sellest et tehakse ainult yhte-paari lihast. ntx. mõni tyyp teeb aint biitsepsit ja rinda. ja siis mõne aja pärast avastab et asi näeb yldvaates sitt välja. ja hakkab hoolega "eelisarendama" seda mida ennem vabsee ei teind. kui ta muidugi taipab et midagi valesti on ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miks sa seda soovitad ? sa peaks juba teadma et ma ei ole ega taha saada kulturistiks. Aga seda ma tean et kulturismi metoodika ei seisne ainult "eelisarendamises" Sa kipud arvama et siin foorumis on aint mingid ilged tipud ja ootavad huviga sinu eelisarendamise uusi teooriaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkiline ütlemine Mardi poolt küll..;) aga olen nõus sellega, mis puudutab treeningmetoodikat. Miks? Kasvõi selles mõttes, mis puudutab lihase eelisarendamist. Suhteliselt paljudes kavades on jäetud triitseps viimaseks ja arvan, et triviaalsel põhjusel - biitseps kipub raskemini tulema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no aga milles kysimus. kysimus oli : kumba teha ennem(vaata algusesse) Mida krt siin sokkida mingist eelisarendamisest. nii yelgegi et asi on nii või naa. mitte ärge ajage mingit soga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et Vambola oligi siin ainuke inimene kes küsimusele ja teemale õieti pihta sai.Ja olen ka sellega nõus, et kui on lihtne küsimus, siis on ka lihtne vastus.Tõestama ei ole vaja hakata ning oma teadmisi võiks mõne tõsisema küsimuse juures näidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lihtne vastus on selline: kui sul on käte jaoks eraldi treeningpäev, siis treeni esimesena seda, mis on nõrgemini arenenud. kui on võrdselt arenenud, siis on poohui või tee ühel päeval üks enne, teisel teine.

üks huvitav teema on ka selline, et osad tondid soovitavad teha kätt superseeriatena, kus tehkase vaheldumisi triitsa ja biitsa harjutusi. lugesin selle kohta vist mingist viimase aja MuscleMagist. seal soovitati superseeriatel hoida suuremad vahed, et praktiliselt tuleb nii välja, et sa teed lihtsalt kordamööda triitsa ja biitsa seeriaid.

näiteks teed 12-se seeria biitsepstõstet kangiga ja siis pead 1min30sek vahet ja teed 12se seeria kitsa haardega surumist. ja siis jälle 1min30sek vahet ja otsast peale. nii kolm-neli korda, püramiidis.

selle kohta, miks see hea on, oli seal oma pikk loogika, mis oli päris vettpidav. ma olen mõnikord teinud nii, aga praegu on mul biitseps selline prioriteet, et teen seda alati esimesena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ausalt öeldes on biitseps üks mu nõrgemaid kohti ja ma vahin jõusaalides pidevalt ringi, et näha, mida pädevama biitsaga vennad teevad. eksperimenteerin suht palju, aga midagi väga vinget ei ole veel leidnud.

võib-olla loen uuesti vanad flexid ja musclemagid läbi ja hakkan nende superseeriatega katsetama...

kaalun praegu 180 cm juures 91 kg ja õlavarre ümbermõõt on 43cm. niet suht sitt. kellel on pädevam tulemus, võiks mulle mingit nõu anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelen 6-7 aastat, mis ajaga on ehitatud umbes 25kg lihasmassi. rohkem kui 2 ja pool ämbritäit ;)) nii et kurta oleks patt.

ühelt kavalt teisele hüppamine on väga oluline kulturismi metoodika. vastasel korral harjuks lihas ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mart. seda jah et peab vaheldust olema. no aga kui lihas ikka ei kasva siis peab midagi mäda olema. arvestades et kõik teised vohavad korralikult. 6-7 aastat rassimist ja 43 cm pole kõige parem tulemus. või mis ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×