Jump to content
-Jaanus-

Kreatiin: BioTech vs Tai Kane

Recommended Posts

Kas keegi on kasutanud nii Tai Kane kui ka BioTechi kreatiin monohüdraati? Ise olen proovinud Tai Kane oma, andis märgatavaid tulemusi nii kehakaalu kui jõunäitajate suurenemisel. Äkki keegi oskab öelda, kas see BioTechi kreatiin on ka efektiivne? Või kas on üldse mingeid suuri erinevusi erinevate kreatiin monohüdraatide vahel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise kasutasin eelmine aasta biotechi kreatiini -ja tulemus oli 3-4 kg massi lisa ,mis minusuguse tookord 65 kilo kaaluvale vennale oli suht palju -ja eks ka jõudu tuli seoses

lihastega juurde.Niipalju kui mina asjast aru olen saand ei ole monohydraatidel mingit vahet, kui just mingit kahtlast kraami ei kasuta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et siis mul läheb kolmas kuur praegu tai kane omaga, ja noh teise kuuriga tuli laadimisajaga juba 10 kg surumises juurde, samuti oli ka esimese kuuriga, aga siis tuli vist 5 juurde ja kehakaal on mul ka natuke juurde tulnud, aga noh ma joon ka kohvi väheke, niiet see võib segada massil juurde tulemast, kuigi olen tai kanega rahule jäänud:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi on kasutanud nii Tai Kane kui ka BioTechi kreatiin monohüdraati? Ise olen proovinud Tai Kane oma, andis märgatavaid tulemusi nii kehakaalu kui jõunäitajate suurenemisel. Äkki keegi oskab öelda, kas see BioTechi kreatiin on ka efektiivne? Või kas on üldse mingeid suuri erinevusi erinevate kreatiin monohüdraatide vahel?

Kreatiin on kreatiin, mis vahet sel on mis pakendis see on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bacardile: "...aga noh ma joon ka kohvi väheke, niiet see võib segada massil juurde tulemast"

palun seleta mulle lihtsate sõnadega, miks kohvi joomine raskendab lihaste kasvu?

Joon ise päevas 2-5 tassi ja vahel ka 3-5 tassi teed... peaks ehk vähendama, kui põhjendatud lihaskasvu vaatevinklist :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räägitakse küll jah et siis kui kreatiini võtad siis ei ole soovitav kohvi juua.Muud pole midagi kuna kreatiin hoiab kehas vett kinni siis kohvi on see mis ajab kehast vett välja.Aga 1-2 tassi kohvi päevas ei tee midagi.

Sulle võib abiks olla artikkel --- > kofeiin enne trenni!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

denzel vastas sulle ära ilusti, ma jooks isegi rohkem seda kui kreatiini poleks, kuuri välisel ajal läheb hommikul juba kaks või kolm tassi niiet kokku päevas 3-6 tassi läheb ikka ära

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×