Jump to content
joonas25

valgu shake

Recommended Posts

Vesi + proteiin

või teha ka nii et klaas piima sinna paned munavalget ja lased mixeriga segaminija siis jood ära , aga jah teine asi on kuidas see sul alla läheb :)

Muudetud kasutaja defcore poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millest valgu shake koosneb, kuidas seda kokteili teha.

Mina teen nii, et segan valgud ( 30g, Whey2 ) ja süsivesikud ( 60g, Trauben Zucker ) vee või mahlaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas glükoosi võetakse ka proteiini manustamisel. Ma olen aru saanud, et kui kreatiini sööd, siis võta sõber glükoos appi.

Ikka võetakse. Glükoosi võta kaks korda rohkem kui proteiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas glükoosi võetakse ka proteiini manustamisel. Ma olen aru saanud, et kui kreatiini sööd, siis võta sõber glükoos appi.

Ikka võetakse. Mina võtan isiklikult sellepärast, et massi kasvatada. Need kes massi ei soovi võtavad ilma glükoosita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ikka võetakse. Mina võtan isiklikult sellepärast, et massi kasvatada. Need kes massi ei soovi võtavad ilma glükoosita.

Ah et ilma glükoosita ei saagi lihast? Ise ka usud mida kirjutad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vesi + proteiin

või teha ka nii et klaas piima sinna paned munavalget ja lased mixeriga segaminija siis jood ära , aga jah teine asi on kuidas see sul alla läheb :)

kas ükskõik kui palju piima paned,oletame et ma paneks 0.5liitrise pudeli piima täis ja siis munavalget?kas see on sama hea kui kõik need valgujoogid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×