Jump to content
vormel

13x85 kg

Recommended Posts

Mul on selline probleem, et pole erilist võimalust korralikus jõusaalis käia.Olen endale muretsenud põhilised vahendid jõu treenimiseks.Häda on selles, et need on natuke liiga kerged, et teada näiteks oma rinnaltsurumise rekordit kilodes.Mu kang on 85 kg raske ja surun seda 13 korda.Kas on võimalik selle järgi öelda, mitu kilo ma suudaksin maksimum ühe korra suruda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan et seda ei saa muud moodi teada kui mine kuskile saali ja proovi licalt,loomulikult koos soojenduse ja kõigega.ei ole erilist mõtet nyyd mõelda palju ma suruda võin.100kg peaks kindlasti ära tulema.

AGA see kõigest minu arvamus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pakun ka kuskil 105-110. Rohkem on kahtlane, eriti kui pole kunagi jõutrenni (st väikese kordusega treeninud).

Lihas harjub seeriaga ära ja ühekordne maksimum ei ole kuigi suur. Aga sellise põhja pealt tuleb kiire areng, kui hakata jõutrenni tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai käidud ja tulemuseks tuli 105 kg.Ise olen enam-vähem rahul.Kui aprillis sai trenniga alustatud, siis oli kõigest 85 kg.

Olgu siis öeldud, et olen 17 aastane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keku-keku

kõigest 85 :o:)

Vabandust jah selle kekkamise pärast.Uurisin ja sain teada, et alguse kohta polegi 85 kg nii paha.Lihtsalt siin foorumis ju paljud 100 kilo piiri ületanud.Ma ei tahtnud lihtsalt kehvem tunduda.Piinlik, piinlik... :P

Kui küsida tohib, siis palju sa Pacman ise surud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mina jõudsin 85kg 6x siis max oli 105kg.

Aga inimesed on muidugi erinevad.

Inimesed on erinevad ja ka kangid on erinevad ja siis pole imestada, et tulemusedki on erinevad. Vormel teeb kergema kangiga pikki seeriaid, zwen teeb ilmselt raskemate kangidega lühikesi seeriaid.

Kui Sul vormel pole raskemat kangi, siis soovitan tõsta intensiivsust - tee 3-4 seeriat lühenda näiteks puhkepause seeriate vahel (kuni 30 sekundini näiteks - kui minutise taastumise järel jõuad ikkagi 12 kordust 3-4 seerias tehtud). Korduste arvu jätkuv (üle 12-e) suurendamine mõjub vastupidavusele, mitte niivõrd jõu ega ka mitte lihasekasvule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alguse kohta on 85 kg minu meelest väga hea:)

Et,siis ise 17a ja 90kg.Kuid see puhtalt ja ilma abivahenditeta.(Kahju,et suvi töö tõttu vahele jäi.)

Präegu olen rusika kavaga teises nädalas,eks näis mis ta mulle teeb :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×