Jump to content
Acid

Nõgesetee

Recommended Posts

Üks tuttav rääkisi, et nõgesetee tugevdab inimese imuunsüsteemi ning sisaldab palju aminohappeid. Tahaks teada kui tõele see vastab ning kuidas suhtuvad tedjad mehed nõgeseteesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõgesetee joomine pikema aja jooksul tõstab leukotsüütide arvu veres. Mikroelementide (magneesium, vanaadium, vask, alumiinium, raud) ja suur valgu sisaldus teevad kõrvenõgesest suurepärase dieet-toiduaine. Vastunäidustatud on nõgese kasutamine kõrge vererõhu ja kõrgenenud vere viskoossuse korral, sest nõges suurendab vere hüübimist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To Oldman:

Oskad sa õelda umbes kui suur on nõgese valgusisaldus grammides.

Ja kui palju ma sellest teed tehes kätte saan,sest ega ma neid lehti ju pärast tee jooki ära ei näri:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
To Oldman:

Oskad sa õelda umbes kui suur on nõgese valgusisaldus grammides.

Ja kui palju ma sellest teed tehes kätte saan,sest ega ma neid lehti ju pärast tee jooki ära ei näri:D

Sorry, et pole mulle adresseeritud.

Mina pakun, et teest saad julgelt 90% sellest valgust, mis kuivatatud nõgesepurust saada on.

Selleks, et omale vajaliku e vähemalt mingi 2g valku iga kehakaalu kg kohta päevas sealt kätte saada, tuleb loomulikult mõned tsisternid seda teed ära juua.

Mikrovidinate jaoks on kindlasti see tee kasvõi vahelduse mõttes kasulik. Aga aminohapped, valk - no sorry :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×