Jump to content
kuldarp

SÜGISSURUMINE 2005

Tulen võistlema  

71 liiget on hääletanud

  1. 1. Tulen võistlema

    • jah
      6
    • ei
      57


Recommended Posts

SÜGISSURUMINE 2005

1. Võistluste eesmärk ja ülesanded:· Selgitada parimad individuaal- ja klubidearvestuses

· Populariseerida jõutõstmist

· Luua uusi sportlike sidemeid

2. Võistluste organiseerimine, koht ja aeg:· Võistlusi organiseerib, valmistab ette ning viib läbi MTÜ SpOL koostöös EJTL-iga

· Võistluste direktor Kuldar Pajula tel. 55519942

· Võistluste sekretär Taavi Libe tel. 53935633

· Võistluste peakohtunik on Ants Rosenbaum

· Info telefonil : 55519942, email : kuldar@ludus.ee

· Põltsamaa, Veski tn 5, Põltsamaa Spordihoone

· 22-23.oktoober 2005

3. NB! Võistlus on eelregistreerimisega. Registreeruda saab kodulehel http://sygissurumine.ludus.ee Kohapeal lisandub 15 EEK juurde registreerumis- maksule.

22.oktoober

Noorte -18a. klass(1987a.sündinud ja nooremad).

11:00-12:30 Kaalumine.

Kaalumisel on noor kohustatud tasuma võistluste osavõtumaksu 25 EEK.

Võistleja esitab kaalumisel täidetud allkirjastatud võistleja registreerimislehe(allkiri pannakse alla kohapeal) (http://sygissurumine.ludus.ee ) ja isikut tõendava dokumendi.

12:45 Võistlejate tutvustamine.

13:00 Võistlus.

15:00 Autasustamine.

Mehed - kehakaaluklasside -52,0 kg; -56,0 kg; -60,0 kg; -67,5 kg; -75,0 kg; -82,5 kg; -90,0 kg; -100,0 kg; -110,0 kg; -125,0 kg; +125,0 kg esikolmikut autasustatakse võistluste medaliga. Absoluutarvestuses parimat autasustatakse karikaga.

Juunioride 19a.-23a. klass(1986a.-1982a.sündinud).

11:00-12:30 Kaalumine.

Kaalumisel on juunior kohustatud tasuma võistluste osavõtumaksu 25 EEK.

Võistleja esitab kaalumisel täidetud allkirjastatud võistleja registreerimislehe(allkiri pannakse alla kohapeal) (http://sygissurumine.ludus.ee ) ja isikut tõendava dokumendi.

12:45 Võistlejate tutvustamine.

13:00 Võistlus.

15:00 Autasustamine.

Mehed - kehakaaluklasside -52,0 kg; -56,0 kg; -60,0 kg; -67,5 kg; -75,0 kg; -82,5 kg; -90,0 kg; -100,0 kg; -110,0 kg; -125,0 kg; +125,0 kg esikolmikut autasustatakse võistluste medaliga. Absoluutarvestuse parimat autasustatakse karikaga.

23.oktoober

Seenioride klass(vanusepiiranguid pole). Naised ja mehed

11:00-12:30 Kaalumine.

Kaalumisel on võistleja kohustatud tasuma võistluste osavõtumaksu

50 EEK (eelnevalt võistelnud noor/juunior 10 EEK). Võistleja esitab kaalumisel täidetud allkirjastatud võistleja registreerimislehe(allkiri pannakse alla kohapeal) (http://sygissurumine.ludus.ee ) ja isikut tõendava dokumendi.

12:45 Võistlejate tutvustamine.

13:00 Võistlus.

15:00 Autasustamine.

Mehed - kehakaaluklasside -52,0 kg; -56,0 kg; -60,0 kg; -67,5 kg; -75,0 kg; -82,5 kg; -90,0 kg; -100,0 kg; -110,0 kg; -125,0 kg; +125,0 kg esikolmikut autasustatakse võistluste medaliga. Absoluutarvestuses 3 parimat autasustatakse karikaga.

Naised - kehakaaluklasside -60,0 kg; -67,5 kg; +67,5 kg esikolmikut autasustatakse võistluste medaliga. Absoluutarvestuses parimat autasustatakse karikaga.

3. Autasustatakse kõiki võistlejaid, välja arvatud Eesti JÜÜ ja WPC liikmed.

4. Kaasas peab olema isikut tõendav dokument.

5. Kõik võistlejad kannavad personaalselt vastutust oma tervisliku seisundi eest.

6. Sügissurumine 2005 tohivad osa võtta kõik surujad välja arvatud Eesti JÜÜ ja WPC liikmed.

7. Klubidevaheline arvestus:

* Iga klubi saab välja panna ühe võistkonna, kuhu kuuluvad:

1 noor

1 juunior

2 seeniori

* Välja pandud võistkonna eest tuleb tasuda 100kr.

* Võistkonnad järjestatakse Wilks'i punktide alusel (Wilks'i punktid kokku liidetult).

NB! Võistkonna liikmete nimed peab ennem võistlust üles andma.

* Autasustamine:

Kolmele paremale võistkonnale karikas.

8.Toetajad:

9.Võistlusmäärused:

Võistlused viiakse läbi rahvusvälise jõutõsteliidu (IPF) poolt tunnustatud võistlusmääruste alusel. Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab kohtunikekogu võistlustel kohapeal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju, et kõik surumisvõistlused sügiseti toimuvad...suvepuhkus sai just läbi ja ma alles taastan vormi. Kui ma õigest aru sain, siis võisteldakse ainult lamades rinnalt surumises? (Mul need muud jõualad just eriti kiita pole).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma pakun ka järgmiseks aastaks välja teha hoopis kevade paiku või talve lõpp, kuna siis tundub vorm kõige parem olevat, ja noh ise plaanisin ka minna algul, ag aga kui sügisel toimub, siis nagu ei tea kas on mõtet, kuna jah suvega lasin väga lõdvaks ära:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hääletuse järgi paistab, et ükski foorumis olev "14 aastane ja 140kg suruv" ei kavatsegi osa võtta. :P

Jaa-aaaaaahh....

ni et polegi lootust näha 14-aastasi ,60kg kaaluvaid,140kg suruvaid ja poolemeetrise biitsaga imevägilasi, B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahju, et kõik surumisvõistlused sügiseti toimuvad...suvepuhkus sai just läbi ja ma alles taastan vormi. Kui ma õigest aru sain, siis võisteldakse ainult lamades rinnalt surumises? (Mul need muud jõualad just eriti kiita pole).

Võisteldakse jah ainult lamades rinnalt surumises...Pole parata et sügiseti on see võistlus....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no enamus noorematest ei viitsi suvel korralikult trenni teha ja seega tõesti pole sügisel mõtet sinna võistlustele ronida kui kevadel tulemus 20kg suurem on. ise läheks ka kevadel hea meelega suruma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

praegu ise kaalun kas minna või mitte - no 140 ei suru küll ja olen vanem ka kui 16! :)

kuigi eesti meistrivõistlustel nägin küll kuidas 16 aastane saaremaa kutt alistas 120 kg ja 130 kg polnud kaugel - au sellele kuttile!

üldiselt jah jutumehi palju! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui aus olla, olen ma pikemat aega mõelnud juba, et prooviks võistelda.

Ma muidu heidetega tegelen, aga isu on proovida, aga päris naljanumbriks ka sinna minna ei taha.

Mis oleks see nö. normaalne tulemus, et võiks võistelda.

19 aastane , kaalu 96 Kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui aus olla, olen ma pikemat aega mõelnud juba, et prooviks võistelda.

Ma muidu heidetega tegelen, aga isu on proovida, aga päris naljanumbriks ka sinna minna ei taha.

Mis oleks see nö. normaalne tulemus, et võiks võistelda.

19 aastane , kaalu 96 Kg.

oota selle võistluse tulemused ära..saad mingi ettekujutuse kätte palju umbes suruma peaks :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui aus olla, olen ma pikemat aega mõelnud juba, et prooviks võistelda.

Ma muidu heidetega tegelen, aga isu on proovida, aga päris naljanumbriks ka sinna minna ei taha.

Mis oleks see nö. normaalne tulemus, et võiks võistelda.

19 aastane , kaalu 96 Kg.

Selles kaalus juunioride seas on enamvähem konkurentsivõimeline tulemus ca 150kg, selle kaalu eesti meister surus minu mäletamist mööda 195kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas on kuskil - 14 aastaste klasssis kehakaalus 70 kg...?

Selle pole vahet kas oled 14 või 18, võisteldakse ikka koos noortes. Kui kaalud 70kg, siis on klassiks 75kg. Ning seal eesti parimad suruvad mingi 130kg kanti või nii. Norm tulemus on siis mingi 110kg või nii. Aga arvestades, seda et sa oled 14 siis kaldun arvama, et praegu võistlema minna küll kehv. Teistel vanuseline eelis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×