Jump to content
carine

fat burneri mõju

Recommended Posts

Fat burner(L-karnitiin) aitab kaasa sellisele protsessile nagu RH(rasvhapete) B-oksüdatsioonile.Ensüüm atsüülkarnitiin translokaas aitab transportida RH-sid mitokondrisse, kus toimub nende katabolism!

M.Zilmer. Meditsiiniline biokeemia II :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fat burner(L-karnitiin) aitab kaasa sellisele protsessile nagu RH(rasvhapete) B-oksüdatsioonile.Ensüüm atsüülkarnitiin translokaas aitab transportida RH-sid mitokondrisse, kus toimub nende katabolism!

M.Zilmer. Meditsiiniline biokeemia II :P

B-oksüdoksu.....mis?? :o:oB):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see jook sisaldab 4,5kcal ja kui ma trennis nii palju ära ei kuluta siis see läheb ju samamoodi uuesti rasvaks ja kasu pole midagi. 4,5 kcal on ikka üsna suur hulk ära kulutada. Äkki peaks siis pool pudelit jooma ainult enne trenni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui see jook sisaldab 4,5kcal ja kui ma trennis nii palju ära ei kuluta siis see läheb ju samamoodi uuesti rasvaks ja kasu pole midagi. 4,5 kcal on ikka üsna suur hulk ära kulutada. Äkki peaks siis pool pudelit jooma ainult enne trenni?

Arvan, et minu ööpäevane minimaalne energiavajadus eluspüsimiseks (baasenergiavajadus?) on u 2400 kcal. Lihtne arvutus näitab, et 4,5 kcal kulub mul keskmiselt 3 minutiga. Magamise ajal (55 kcal/h) kuluks selleks loomulikult tervelt 5 minutit.

Pole just väga aeglaselt. Vaevalt, et kellegi trenn vähem kestab. Lisaks on trenni tegemisel raske füüsiline töö, mis võtab kalorite kulu kõvasti kõrgemale (sõltuvalt trennist 300 kuni üle 700 kcal tunni kohta).

Võrdluseks:

0,5l Pudel FB3000 - 4,5 kcal B)

0,5l pudel Coke - 210 kcal :P

Kui seda tehtaks ainult veest ja suhkrust siis:

0,5l FB3000 = 0,5l puhast vett + vähem kui 2g suhkrut (teelusikaotsatäis).

Aga seda tehakse hoopis parematest komponentidest.

Muudetud kasutaja pumper poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×