Jump to content
Kaspar13

Küsin siis Vend Vähilt!

Recommended Posts

Et olen siis 12 aastane poiss kes kaalub 60+ kilo ja kuidas ma peaks toituma saaksid ja mis spordialasid teha , et saada pekikõhust lahti.Ja mis Toiduained peaks ma hommikul tarbima ? lõunal .. õhtul ei ole ise süüa . Ja kuna peaks jooksmas käima vms midagi muud tegema.

Spordisaalis ei saa käia B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Kaspar13!

Kui sa tõesti 12 aastaselt oled umbes 60 kg, siis tundub, et oled ikka parajalt priske mehemürakas! Nii noorelt mina isiklikult ei soovita sul jõusaalitreeningutega alustada, aga sellised lihtsamad spordialad on alati teretulnud! Mina tegelesin 13-14 aastaselt usinasti karatega ja selles spordialas oli piisavalt palju liikumist ja higistamist nii noorele mehele! Erinevalt nendest kaugetest aegadest on tänapäeval võimalus noortel spordipoistel-tüdrukutel enda energiavarusid täiendada ka toidulisandite ja energiajookidega. Selle karate tõin sulle lihtsalt näiteks, aga selliseid liikumisrohkeid spordialasid on piisavalt- tuleb ainult omale sobilik välja valida! Toidulisanditest nii noorele mehele võib sulle täpsemalt kindlasti rääkida Robocopi kaupluse meeskond ja üheskoos sulle sobiva välja valida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaspar!!!

Seda kodus treenimist olen ma oma elu jooksul küll ja küll kuulnud ja isegi katsetanud, aga see on üks suur enesepetmine, sest puudub võistlusmoment ja mis siin salata- ega ikka ei viitsi küll üksinda väga palju pingutada. Tore, kui sul on mõni sõber, kes tahab sinuga koos oma väljanägemist parandada ja saate koos trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaspar!

Kui tahad teada, kus asub Keilale kõige lähem spordiklubi, siis tee foorumisse uus teema, sest mina ei oska sulle selles suhtes nõu anda!

Teema pealkirjaks võid panna: Spordiklubi Keilas või Keila lähedal???

Usun, et kohalikud oskavad sind selles suhtes siin paremini valgustada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige lähem oleks vast Keila Tervisekeskus? http://www.amazon.ee/main.php?main=club&com_drawClub=1&id=75

Ma ise arvan samuti, et võiksid praegu mõne aasta mõnele muule spordialale keskenduda, mis aitaks nö põhja alla teha. Seal samas tervisekeskuses saaksid nt ujumistrennis käia, mis annaks tulevikus jõutreeningu alustamiseks tugeva põhja alla. Kindlasti katsu juba selles nooruses hakata vaikselt jälgima oma toitumist, isegi kui tegeled esialgu karate, ujumise vms. Nii tehes on sul endal ka jõutreeninguid alustades lihtsam, sest oled selleks ajaks tõenäoliselt selgeks saanud juba toitmumise põhitõed, mis on suur samm. Samas kasvatad kindlasti ka mingil määral lihasmassi ning -võimekust, mis samuti hiljem saalis kasuks tuleb. Samas ei välista, et vaikselt võiks saaliga juba praegu tutvust teha selle teise valitud spordiala kõrvalt. Korra nädalas, mõõdukas koguses jõutreeningut lisaks ei tee paha. Kindlasti võiksid esialgu konsulteerida treeneriga, kes annab sulle juhtnööre, mida ja kui palju teha. Keila Tervisekeskuses peaks nad olemas ka olema.

Edu Sulle! Loodetavasti kasvab siit järgmine tulevikumees B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise soovitaksin nii noorelt endale tugev aeroobne põhi alla laduda, st. pikad jooksud või mida iganes pulsisagedusell kuini 140 lööki minutis.

Mul oli üks tuttav, kelle elukohas polnud jõusaali ja ta oli ka parajalt priseke, rasvaprotsent mingi 25. poiss tegi tõsiselt aeroobseid treeninguid ja kui teda uuesti nägin oli rasv läinud ja keha selline et hakka ainult ehitama :D

Aga kindlasti tee alustuseks vähemalt aasta treeningid mis arendavad südame mahtu, sest kui kunagi hakkad tõsisemalt jõusaali tegema aga süda närk, siis ei pruugi minna just nii nagu loodad B)

Igatahes edu ja julget pealehakkamist sulle :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

ma oln 16 aastane pikus 185cm kalu 81 kg.

tegelen kulturismiga 5 kuud ja tahtsin k8sida m6neid asju:)

esimene kas minu plani trening on normalne?

esmasp2ev:

Rind

bitseps

selg

k6hulihas

kolmap2ev:

6lg

tritseps

selg

jalad

k6hulihas

reede:

Rind

bitseps

selg

k6hulihas

tahtsin teada ka veel kuidas peab toituma?

ja miilist proteini tarbima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

ma oln 16 aastane pikus 185cm kalu 81 kg.

tegelen kulturismiga 5 kuud ja tahtsin k8sida m6neid asju:)

esimene kas minu plani trening on normalne?

esmasp2ev:

Rind

bitseps

selg

k6hulihas

kolmap2ev:

6lg

tritseps

selg

jalad

k6hulihas

reede:

Rind

bitseps

selg

k6hulihas

tahtsin teada ka veel kuidas peab toituma?

ja miilist proteini tarbima?

Kava on halb. Korralikke kavasid leidub siis fitness.ee lehel, võttes pealehe ülaosast Tööriistad ja edasi Treeningkavad ning sealt 3.päeva kava.

Kui need ei sobi, siis võta näiteks selline jaotus:

Esmaspäev:

rind

biitseps

kõht

Kolmapäev:

jalad

õlg

kõht

Reede:

selg

triitseps

kõht

Toidulisade koht niipalju, et sinu staaži juures neid tarvis ei lähe. Vaja on vaid korralikku valgurikast toitumist(4-6 normaalset toidukorda), mis garanteerib sulle väga korralikud tulemused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

soovitaks tegeleda sõudmisega kui selline võimalus on keilas või seal lähedal.ise olen tegelenud sellega ja väga hästi arendab.igast küljest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
soovitaks tegeleda sõudmisega kui selline võimalus on keilas või seal lähedal.ise olen tegelenud sellega ja väga hästi arendab.igast küljest.

Jah, sõudeergomeetriga saab päris hea töö ära teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×