Jump to content
Makaveli

Areng ühe aastaga

Recommended Posts

Tere kallid sõbrad! Panen üles aastase arengu pildid, esimene tehtud siis 2006. aasta juunis ja teine 2007. aasta mai lõpus. Ootan tagasisidet! :ph34r:

2006.

2007.

Muudetud kasutaja Makaveli poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas neid 2004 vs 2005 a pilte ei ole võrdluseks panna, see vist oli üsna algus ja siis oli areng kõige kiirem? Aga no 2006 vs 2007 on ikka igatahes ka arengut ilusti näha. Ise hakkasin treenima eelmise aasta Oktoobris, või kuidas võttagi, siis tegin ainult kodus hantliga ja seda korralikuks trenniks nimetada ei saa, jõusaalis hakkasin käima selle aasta Jaanuaris. Eks siis paistab kuidas järgmise aasta Jaanuaris on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles vanuses ei tule niguinii mitte midagi erilist juurde! :angry:

Miks ta siis ei tule?! Eks ta ikka tuleb! Testosteroon ei pruugi küll nii hullult möllata kui paari asta pärast, aga küll see lihas ikka kasvab, kus ta pääseb.

Igaljuhul, kui soovi on võid kindlasti alustada treeningutega.

Tagant järgi mõtlen, et kui oleks ise juba tolles vanuses käima hakanud oleks VÄGA tore olnud, ebasportlik kilu nagu ma olin.

Aga pea meeles TREENI TARGALT! Nii, et hari ennast kulturismi ja muu jõusaaliga seonduva osas. Internet on hea koht kust alustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mismõttes hari end kulturismi ja jõusaaliga, aga tänks muidu.

Ma arvan, et otseses mõttes, ehk siis küsi tarkade treenerite käest kuidas asjad käivad ja loe ise raamatuid ja muid asju juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult on vist asi selles, et ta pani need uued pildid samasse kohta kus kunagi vanad olid (neid enam ei ole seal) ja täpselt samade failinimedega. Vanad pildid olid ka 1.jpg ja 2.jpg ning seetõttu tundubki, et on samad pidid. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×