Jump to content
R.Tamm

Kulturismi maine

Recommended Posts

Üldiselt kipub jah niimoodi olema, et töökaaslastele ja juhututtavatele trennitegemisest ei räägi, muidu on kohe selline stamp-suhtumine, et mingi poolearuline. Lohvakad riided seljas ja ei see muskel siis välja paista. Kui mõni ära jagab, et füüsis tublisti üle harju keskmise, siis poetad moka otsast, et "kunagi kooli ajal sai tehtud, enam ei tee", siis rahunetakse ka maha ja kõik on OK :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt kipub jah niimoodi olema, et töökaaslastele ja juhututtavatele trennitegemisest ei räägi, muidu on kohe selline stamp-suhtumine, et mingi poolearuline. Lohvakad riided seljas ja ei see muskel siis välja paista. Kui mõni ära jagab, et füüsis tublisti üle harju keskmise, siis poetad moka otsast, et "kunagi kooli ajal sai tehtud, enam ei tee", siis rahunetakse ka maha ja kõik on OK :).

:)

Kas sa siis häbened enda tegemisi ja enda treenitud keha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle üle peaks uhkust tundma, et oled seda vaeva näind!!! Nii et kui keegi küsib näita vms miks siis nii, et ahh mis mina ikka, peaks ikka näitama oled vaevanäind jne siis mix mitte!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:)

Kas sa siis häbened enda tegemisi ja enda treenitud keha?

Ei, kust Sa selle välja lugesid!? Lihtsalt lõpuks väsid seletamast, et sa ei ole kaamel. Mingile kontorirotile ei tee ju eluilmas selgeks, kui mõnus on õhtul pärast tööd rauda sikutada või lörtsisajus vinge tuule käes mööda pimedat metsateed sörkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle kipub tunduma, et halva mulje jätjad on selline kontingent, kes üritab muskli suurusega oma muid alaväärsuskomplekse varjata. Vanemad kasutajad mäletavad vene multikat hiirepojast kellest sai lõpuks tiiger (multika sisu: hiireke kartis hirmasasti kassi, tuli võlur ja võlus hiirekese kassiks, hiireke kartis ikkagi kassi, võlur muutis hiirekese koeraks, hiireke ikka kartis, lõpuks muutis võlur hiire tiigriks, kui nad kassiga kohtusid kartsid mõlemad teineteist ja jooksid minema, võlur teatas midagi a'la "hiire süda jääb alati hiire südameks" ja muutis tiigri tagasi hiireks). Sama ka lolli jõmmiga. Mida rohkem ta pingutab jõusaalis, seda rohkem hakkab kohale jõudma, et toore jõuga ei tee suurt midagi ära. Klubides "lõuga andmised" ei toida. Ka võlgade välja nõudmise tööd on viimasel ajal väga väheks jäänud. Kõvahäälse bravuuritsemisega õnnestub võib olla mõnda vanainimest hirmutada. Aga see ei muuda enam lõpptulemust, targem mees on elus palju kaugemale jõudnud, käigu ta siis jõusaalis või mitte.

Mulle meeldib väga rauaga rassida aga ma ei pea seda oma elus kõige olulisemaks.

See jutt ei käi muidugi proffide kohta. Nemad on muutnud kulturismi endale elatusallikaks aga sellele tasemele küünivad vähesed.

NB! Naine mainis ükskord, et mul on arbuusid kaenal all. Selliste meeste üle pidid naised irvitama. Siis irvitasime koos minu üle. :)

Muudetud kasutaja mike poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×