Jump to content
R.Tamm

Kulturismi maine

Recommended Posts

Mis on Astalavista filmid (mõni näide kah ;) )?

Arnoldi filmid näiteks.

EDIT:samaaegne postitus -aron-`iga. :D

Muudetud kasutaja kaiv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see "keemia" jutt tuleb siis, kui keegi kulturistidest vahele jääb. Siis kohe, et on jobud rikuvad keha seest ja väljast. Aga näiteks suusatajad on toredad ja ilusad jne. Sellest ei tee aga keegi numbrit, et tegelikult söövad ühete moodi palju erinevaid toidulisandeid. Kui nüüd minna mõlemis alas tippude juurde, siis ka, milles on nende toitumise erinevus? Palju suusatajaid aastas vahele jääb keelatud ainetega?

Ennem oli lahe kommentaar, et ema lubas siis, kui tuttav odaviskaja ka sõi :P. Et odaviskaja puhul on normaalne toidulisandina valku süüa, kuid kulturist rikub kohe organismi. Milline "õige" mõtlemine :). Aga kui see sama arvaja haigeks jääb, siis miks ta võtab tablette (toidulisandeid)? Miks ei ürita ta tavatoid abiga terveks saada, "keemik selline!" (kasutades tema enda kommentaari kulturismi kohta). Toidulisand ütleb juba ise, et on toidu lisand. Kui kulutame rohkem, kui tavatoidust saab, siis on ju vaja toitu lisada ehk siis toidulisandit tarbida. Keha pole ju arvestatud taluma 2h päevas 1,2,3 ja 4 korda tavakoormuse erinevust. Et mitte katki minna ongi vaja süüa rohkem vitamiine, valke, süsivesikuid jne. Tippsportlased on tegelikult väga õige toitumise juures, tarbides täpselt vajalikus koguses kõiki kehale vajalikke aineid, sest kuidas muidu saavad nende tulemused olla tavainimesest mitmeid kordi üle?

Eks kulturismiga on see "keemia" ka selle pärast, et mingi vend mõtleb: "tahan endale ka Arnoldi keha". Tõttab jõusaali, punnitab seal paar tundi ja sedasi siis 3 kuud. Õhtuti paneb sõpradega õltsi ja viina. Siis avastab, et si...gi ei kasvaja ja arvabki, et ainult "keemiga" saab. Ise on lihtsalt laisk ja saamatu. Aga temast ei saaks ju ka 10 võistlejat ega suusatajat jne, kuid paha on ikkagi kulturism.

Kui keegi veel räägib, et "keemikud", siis kellel on väike aju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuli pähe veel lahe vastuväide emadele. Kas siis koogipulber on ka "keemia" toidulisand? Seal ju munapulber (ütleme siis valgu pulber), süsivesikud (suhkur).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimesi on erinevaid, kes on sellele kahe käega vastu ja neid kes on väga selle poolt. Näiteks minu emal on selline arvamus et tuleb toituda korralikult ja trenni peab kh tegema ja mis on väga hea. aga talle ei meeldi sellised lihased mis punnitavad välja, algul ta kah mõtles et kui jubedad need kulturistid on, aga kuna ma olen kõvasti uurinud selle kohta siis oskasin ma talle vvastata, et näiteks ega kulturistid koguaeg ka sellised välja ei näe. Toidulisandite vastu pole tal kh otseselt midagi, ainult seda on öelnud et kui kasutat siis mõõdukalt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu ema küll ei ole midagi õelnud kui ma endale koju proteiini tellisin. ta ütles ainult, et kas nii vähe ongi Õnneks vaja. isa ütles üldse, et ah mingit suvalist jahu saadeti siin, on see ikka õige asi :P ...ja see on kõik, oma asi mida teen ja kuhu oma raha raiskan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest matike

Tegelt peetakse kõki jõualade(kulturism,tõstmine,jõutõstmine,rammumees,mõnevõrra ka maadlus) sportlasi imelikeks ja ajukääbikuteteks.On vaja vähem kuulata ja rohkem ise mõelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen kohanud nii imetlevat kui ka halvustavat käitumist. Näiteks vanad klassivennad olid küll kadedad, sest neil ei jätkunud niipalju motivatsiooni, et treenida, ei saanud aru, miks õige toitumine vajalik on ja olid üldse mõttetud vennad. Aga vanemad haritud inimesed imetlevad mu tahtejõudu ja kohusetunnet.

Mul on ka praegu nii, et eriti õppida ei jõua, kuna käin pidevalt trennis, koju jõudes hakkan süüa tegema ja varsti tulebki magama minna. Kuigi kõik eelmised aastad olen ma olnud viieline õpilane.

Pidevalt pean ka seletama, et trenni lõpetades ei muutu lihased rasvaks ja jõusaalis käima hakates ei kasva sulle kohe hiiglaslikud lihased.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isiklikult olen isegi kokku puutunud nati halvustava ütlusega oma vanaema poolt.

Asi oli siis järgmine:

Kuna minu isa on endine kulturist ning tema ajal ei olnud mingeid toidulisandeid, siis ta sõi tihti kohupiima, nii hommikul enne sööki ja hiljem ka päevas päris palju.

Mina söön isiklikult ka hommikul enne põhilist hommikusööki paki kohupiima ning kui ma maal olin siis võtsin ka paki kohupiima ja siis vanaema poolt selline sõnavara:"Issand hakkad ka nüüd neid rõvedaid lihaseid kasvatama nagu su isal, tahad enda magu tuksi keerata?"

Tõsi minu isa magu on ära rikutud, aga mitte kohupiima poolt vaid tema enda lolli käitumise tõttu nooruaegadel.

Mul jäi täiesti suu lahti.

Ja veel enda vanaema poolt.

Sellised need mitte-teadjad inimesed on :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tüüpiline küsimus et ,mida sa pumpad nii palju:S

sööd ka mingit keemiat sisse raudselt:S

paljud ei tea kultursimi tegeliku võlu,kui pole ise sellega tegelenud ja ei näe ka tulemusi;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isiklikult olen isegi kokku puutunud nati halvustava ütlusega oma vanaema poolt.

Asi oli siis järgmine:

Kuna minu isa on endine kulturist ning tema ajal ei olnud mingeid toidulisandeid, siis ta sõi tihti kohupiima, nii hommikul enne sööki ja hiljem ka päevas päris palju.

Mina söön isiklikult ka hommikul enne põhilist hommikusööki paki kohupiima ning kui ma maal olin siis võtsin ka paki kohupiima ja siis vanaema poolt selline sõnavara:"Issand hakkad ka nüüd neid rõvedaid lihaseid kasvatama nagu su isal, tahad enda magu tuksi keerata?"

Tõsi minu isa magu on ära rikutud, aga mitte kohupiima poolt vaid tema enda lolli käitumise tõttu nooruaegadel.

Mul jäi täiesti suu lahti.

Ja veel enda vanaema poolt.

Sellised need mitte-teadjad inimesed on :D

Mis su isa nimi on kui saladus ei ole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isiklikult olen isegi kokku puutunud nati halvustava ütlusega oma vanaema poolt.

Asi oli siis järgmine:

Kuna minu isa on endine kulturist ning tema ajal ei olnud mingeid toidulisandeid, siis ta sõi tihti kohupiima, nii hommikul enne sööki ja hiljem ka päevas päris palju.

Mina söön isiklikult ka hommikul enne põhilist hommikusööki paki kohupiima ning kui ma maal olin siis võtsin ka paki kohupiima ja siis vanaema poolt selline sõnavara:"Issand hakkad ka nüüd neid rõvedaid lihaseid kasvatama nagu su isal, tahad enda magu tuksi keerata?"

Tõsi minu isa magu on ära rikutud, aga mitte kohupiima poolt vaid tema enda lolli käitumise tõttu nooruaegadel.

Mul jäi täiesti suu lahti.

Ja veel enda vanaema poolt.

Sellised need mitte-teadjad inimesed on :D

Mis su isa nimi on kui saladus ei ole?

Aleksander Tsuiman.

Kas teate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on ka vanemate poolt halvustav suhtumine nende toidulisade kohta. Ema on tegelt põhimõtteliselt nõus siis kui natuke aega seletada:D(kuid seda peab igakord uuesti tegema). Aga isa, tema on igasuguse "keemia" vastu kahe käe ja jalaga. Ma seletasin talle mingi kuu aega tagasi, et siis pole trennist mingit kasu kui toitumine korras pole ja tema vastas selle peale, et kurat söö normaalset toitu. Söö porgandit, liha ja rasva. Söö siis kui tahad ja mida tahad, mitte ära söö mingit keemiat. Ja järgmisena ta lubas mu kreatiini purgi WC potist alla lasta.

Vot selline käitumine ajab si*a tõsiselt keema kui aru ei saada, et see on toidu LISAND ja kästakse rasva süüa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul on ka vanemate poolt halvustav suhtumine nende toidulisade kohta. Ema on tegelt põhimõtteliselt nõus siis kui natuke aega seletada:D(kuid seda peab igakord uuesti tegema). Aga isa, tema on igasuguse "keemia" vastu kahe käe ja jalaga. Ma seletasin talle mingi kuu aega tagasi, et siis pole trennist mingit kasu kui toitumine korras pole ja tema vastas selle peale, et kurat söö normaalset toitu. Söö porgandit, liha ja rasva. Söö siis kui tahad ja mida tahad, mitte ära söö mingit keemiat. Ja järgmisena ta lubas mu kreatiini purgi WC potist alla lasta.

Vot selline käitumine ajab si*a tõsiselt keema kui aru ei saada, et see on toidu LISAND ja kästakse rasva süüa :D

Ega kui toitumine muidu paigas ei ole, siis ei ole ka mingist valgupulbrist kasu. Rasva tuleb ka süüa ju. Olen su vanematega ühel nõul ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma seletasin talle mingi kuu aega tagasi, et siis pole trennist mingit kasu kui toitumine korras pole ja tema vastas selle peale, et kurat söö normaalset toitu. Söö porgandit, liha ja rasva. Söö siis kui tahad ja mida tahad, mitte ära söö mingit keemiat. Ja järgmisena ta lubas mu kreatiini purgi WC potist alla lasta.

Ta ju seletaski, et kui toitumine korras pole siis pole ka kasu SEDA ta ju üritaski selgitada, et peaks korralikult toituma. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui aus olla ega tuttavad vaatavad imelikult, et kelle jaoks sa nii hullult treenid jne, nende mõistus ei võta seda et iseenda jaoks! Et näha parem välja, see näitan suhtumist oma lähedaste vastu kui käid regulaarselt kangi tegemas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka ema ei ole eriti rahul, et ma ennast pumpan ja pulbrit näost sisse ajan. Põhiline fraas siis:

" Issand, su keha võtab värdjalikke mõõtmeid. See ei ole loomulik! "

Ma ainult kahjuks naeran üsna teravalt. Minu asi mis teen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×