Jump to content
Acid

Ranne

Recommended Posts

Selline lugu siis, et kui eile hommikul ärkasin, siis tundsin valu randmes. Päeval sai side peale pandud. Küsimus siis selline, et kas oleks soovitatav jõusaali täna minna? Valu pole kuhugi ära kadunud, kuid väga tappev see ka nüüd pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tekkis 16-17 aastasena valu paremasse randmesse ja siiani käin selle käe randmekaitsmega trennis. Valu annab tunda siis, kui kaitset peal ei ole ja teen harjutusi sirge kangiga, mitte V-kangiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see, kui sa talle rahu annad lahendab muidugi asja ajutiselt. edaspidi kui raskus jälle suureneb (koormus ) tekib see taas.

Ise olen treeninud alati kui valu väga suur ei ole ja ex see väike valu käib asja juurde. Jaan Talts on öelnud, et kui kusagilt ei valuta siis pole ka vaeva nähtud.

Kasuta võimalusel randmeid toetavaid kindaid või spets rihmu, ise treenin alati randme rihmadega, kuigi hetkel mingit jama pole, tean et ilma treenides need mingi aja pärast tekiksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

anna tuld,aga jalgadele ainult

mingi trenn see kah nüüd pole kui rinda hakkad tegema ja oled hirmul et kettad kohe vajuvad kangilt maha kui ranne veab alt

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endal just sama olukord, kuid mul tekkis see trennis, kuna tegin arvatavasti liiga vähe sooja ja nüüd ongi vigastus käes... pole 2 nädalat ülakehale teind, kuid ikka annab tunda, nii et jääb üle vaid oodata kuigi tasapisi treenin paremat kätt väga väikeste raskustega. Seni olen aint jalgu treenind, 3-4 päevaste vahedega.

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan et peaksid jõusaalis käimise ajal hoidma koguaeg randme sidet ja pika peale paraneb ära.Igatahes minul paranes :P

Paranes ka lõpuks ära mul, õnneks on tõstekindad randmekaitsmega vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×