Jump to content
j6ujunn

maailma pikeim kulturist?

Recommended Posts

dopingukytt Postitatud: 29 Sep 2005, 19:21

  Mingi vend arnoldi pumpin irnos oli ka Arniest endast mingi 6-10 cm pikem mu arust , nime hästi ei mäleta ... äkki midagi lou. Mustade juustega. 

See on Lou Ferrigno ja ta oli ka paras elukas. Kui ma ei eksi, siis isegi 2m lähedale :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Trooja" filmi alguses võitles peategelasega mingi jube koll. See võis ka üle 2 meetrine olla. Võimalik, et tegemist oli mingi filmitrikiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to VV. See oli üks USA wrestlingustaar, ei olnud tegu filmitrikiga. See mees ongi nii F***ng huge.

yeah

wrestlingustaarid ongi jõhkralt suured ja mürakad...ka steiroidimaijad

seal tyype kes yle 210 ja jõhkralt punnis

Wõtame või yhe classiku: Hulk Hogani, vennal pikkust kuskil 207

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kalmus on küll 192 pikk aga ta pole mingi kulturist, Kalmus on keemik ju, kas te siis ei teagi veel. B)

Aeg oleks sellest juba üle saada ja edasi minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Püüan Old Man, püüan. See pole kerge, tihti tuleb nutt peale ja katsu sa niiviisi edasi minna kui silmist jooksevad pisarad. Ikka satub jalg mõnele juurikale või konarusele ja tuleb jälle ennast püsti upitada. Raske Old man, väga raske on...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Püüan Old Man, püüan. See pole kerge, tihti tuleb nutt peale ja katsu sa niiviisi edasi minna kui silmist jooksevad pisarad. Ikka satub jalg mõnele juurikale või konarusele ja tuleb jälle ennast püsti upitada. Raske Old man, väga raske on...

Kõik,mis ei tapa ,teeb tugevamaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Respect Kalmus ja muud pikad tegijad.

Ise olen ka üle 196 ja näen kui raske on tegelikult pikkadel see metalli tõstmine. Ei tule kergelt. Enamus suured raskused jäävad siiski lühematele inimestele. Aga ega alla ei tohi anda. Pikk ja lihases on palju muljet avaldavam B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×