Jump to content
Janar25

Öösel joomine

Recommended Posts

Guest Dev.

1)See on iseenesest imelik, et öösiti joogi järgi jooksed!Ehk oskab arst aidata?

2)Õhtuti/öösiti pole mõistlik mahla juua saadavate süsivesikute pärast, mida vaja ei ole - seega joo vett.

Veel parem oleks(lihaskasvu seisukohalt), kui öösel sööksid peamiselt(LOE:ainult) valgust koosnevat toitu(kodujuust vms).Kuigi seedeorganid tahavad ka puhata ja see on nüüd igaühe enda otsustada, kas süüa või mitte.

Minu heatahlik soovitus on, et sa probleem nr 1-ga midagi ette võtaks.:huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

!!!

1. Ära söö enne magamaminekut soolaheeringat!

2. Keera ööseks radiaator kinni, et ei higistaks.

3. Kui ikka öösel juua tahad, siis joo vett!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vajadusel tuleks öösel juua vett.Mahlad sisaldavad süsivesikuid ja see on kaariese teket soodustav,kuna pärast jäävad hambad ju pesemata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No see kaarias on kõrvaline teema, aga lihaskasvu seisukohalt vesi 100% parem. Teadagi öösel on kasvuhormooni eritumine organismis suurim, kuid süsivesikud kutsuvad esile instuliini eritumise, mis omakorda pärsib kasvuhormooni tootlikust. Nii et jooge vett : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Käin palju öösel joomas, kas on vahet kas ma joon vett või mahla???

Tervitades,

Janar

Soovitav oleks kontrollida perearsti juures veresuhkru taset,sest suu kuivus ja suurenenud joogijanu on üheks diabeedi tunnuseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. Veri on korras;

2. Öösel tuba palav ei ole, sest magan aken lahti;

3. Peale 4 ma ei söö, ainult peale trenni nats kodujuustu ja kõikkkk;

3. JOON nüüd vett siis.......

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

auz auz...!

Mees mis teed..peale nelja ei söö..Sellega paned küll nüüd mööda..!enne magaminekut võidka vabalt veel süüa..valgurikast toitu ...kohupiimad jnetooted..

mitu söögokorda sul siis üldse päeva jooksul tuleb??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaliselt kasutavad seda varianti naised, et peale kella 18 ei söö aga sa ületad isegi neid : ) Teadjad inimesed söövad vähemalt 6 korda päevas ja viimane toidukord on umbes kella 21-22 aeg õhtul ja ikkagi rasv kaob. Ma ei kujutaks ette kui mu viimane toidukord oleks kell 16, sel juhul läheks näljast kallale kõigile mis liigub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OldMan, kuidas sööki defineerid? Tahkel kujul toiduaine? Kui vedelal kujul toitaineid tarbime, siis see on toitumine, mitte söömine? Kui vett tarbin, siis nimetan tegevust joomiseks, kuid kui jääkuubikut söön (närin), siis seda nimetan lihtsalt närimiseks, sest see ei sisalda kaloreid? Kas söömiseks on vaja nuga/kahvlit/lusikat?

See piir on suht olematu, kui mitte abs. olematu.

Maka, mahl sisaldab süsivesikuid, mitte ie ole süsivesik. Kui ta oleks süsivesik, siis esiteks peaks ta sisaldama 100g kohta 100g süsivesikuid. Osad mahlad sisaldavad ka valke ning rasvu mingil määral, kas need mahlad ei lähe siis süsivesiku nime alla?

Olgu, loodan, et te viha nüüd enda peale ei tõmmanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maka, mahl sisaldab süsivesikuid, mitte ie ole süsivesik. Kui ta oleks süsivesik, siis esiteks peaks ta sisaldama 100g kohta 100g süsivesikuid. Osad mahlad sisaldavad ka valke ning rasvu mingil määral, kas need mahlad ei lähe siis süsivesiku nime alla?

Sorry mees , arvan , et said aru küll mida ma mõtlesin..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OldMan, kuidas sööki defineerid? Tahkel kujul toiduaine? Kui vedelal kujul toitaineid tarbime, siis see on toitumine, mitte söömine? Kui vett tarbin, siis nimetan tegevust joomiseks, kuid kui jääkuubikut söön (närin), siis seda nimetan lihtsalt närimiseks, sest see ei sisalda kaloreid? Kas söömiseks on vaja nuga/kahvlit/lusikat?

See piir on suht olematu, kui mitte abs. olematu.

Maka, mahl sisaldab süsivesikuid, mitte ie ole süsivesik. Kui ta oleks süsivesik, siis esiteks peaks ta sisaldama 100g kohta 100g süsivesikuid. Osad mahlad sisaldavad ka valke ning rasvu mingil määral, kas need mahlad ei lähe siis süsivesiku nime alla?

Olgu, loodan, et te viha nüüd enda peale ei tõmmanud.

Aga kuidas supiga on? Ma söön suppi...või kuidas on õigem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OldMan, kuidas sööki defineerid? Tahkel kujul toiduaine? Kui vedelal kujul toitaineid tarbime, siis see on toitumine, mitte söömine? Kui vett tarbin, siis nimetan tegevust joomiseks, kuid kui jääkuubikut söön (närin), siis seda nimetan lihtsalt närimiseks, sest see ei sisalda kaloreid? Kas söömiseks on vaja nuga/kahvlit/lusikat?

See piir on suht olematu, kui mitte abs. olematu.

Maka, mahl sisaldab süsivesikuid, mitte ie ole süsivesik. Kui ta oleks süsivesik, siis esiteks peaks ta sisaldama 100g kohta 100g süsivesikuid. Osad mahlad sisaldavad ka valke ning rasvu mingil määral, kas need mahlad ei lähe siis süsivesiku nime alla?

Olgu, loodan, et te viha nüüd enda peale ei tõmmanud.

Nimetaksin demagoogiaks ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×