Jump to content
kirjutaja

vorm

Recommended Posts

kui teed nädalas 1xtrenni ei peaks vormi langust eriti olema, aga parem oleks kui saaksid teha trenni 2xnädalas, siis oleks üpris hea, edu :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks veidi see sõltub su kehatüübist kah. Kui see on atleetiline pole mingit muret.

Mida Sa vormiks pead? Millega tegeled?

Mingi imelik segane tekst. Mingi vorm Sul on ja teed iga päev kätekaid ja käid 1x nädalas trennis, mis see probleem siin on? Kui piisab sellest siis piisab. On kah küsimusi inimestel :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks veidi see sõltub su kehatüübist kah. Kui see on atleetiline pole mingit muret.

Mida Sa vormiks pead? Millega tegeled?

Mingi imelik segane tekst. Mingi vorm Sul on ja teed iga päev kätekaid ja käid 1x nädalas trennis, mis see probleem siin on? Kui piisab sellest siis piisab. On kah küsimusi inimestel :huh:

keha on atleetiline, ma olin enne väga kõhn ikka, nüüd aga selle ajaga olen suutnud lihasmassi kasvatada, ja lihased on välja toodud. nüüd viimased 2 nädalat olen käinud ainult 1 x nädalas, tavaliselt käisin 3-4 korda nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina isiklikult panin enda keha juures ilusaid muutusi tähele kuskil peale 10 kuud tublit trenni, praeguseks olen treeninud ennast jõusaalis üle aasta ehk siis teine aasta käimas ja areng toimub ning olen rahul sellega. vanust on mul muidu 16. :huh: trenni teen tavaliselt 3x nädalas

Muudetud kasutaja taks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui arvestada, et koolis ka jooksu teed 2x+ jõusaal, siis sellest 3 korrast juba piisab, et vormi hoida. Öeldakse, et 2 korda on vormi hoidmiseks, 3 korda viib juba natuke edasi ja 4 juba täitsa ok. Vaata ainult, et kõhulihasega üle ei pinguta, see tahab ka puhata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
keha on atleetiline, ma olin enne väga kõhn ikka, nüüd aga selle ajaga olen suutnud lihasmassi kasvatada....

Tegelikult on su kehatüüp sellisel juhul sale e ektomorfne. Kehatüübiga sünnitakse ja selline kehatüüp on eluaeg. Pole ühelt teisele arenemist.

Kehatüüpe on 3.

1.rasvumisele kalduv e endomorfne

2.lihaseline e mesomorfne

3.sale e ektomorfne

Endomrofsesse tüüpi kuuluva harjutaja probleemiks on lihaste arendamise kõrval muidugi ka liigsest rasvast vabanemine.

**

Mesomorfne e atleetiline tüüp on tavaline enrgiline ja heade sportlike eeldustega. Nad on püsimatud. Olles juba nooruses teistest kehaliselt üle, ei õhuta teda miski visale ja sütemaatilisele kehaliste võimete parandamisele.

**

Sale tüüp- peamiselt sellest tüübist võrsubki suures osas kulturismihuviliste armee. Saledad inimsed on liikuvad, söövad vähe, vahel kalduvad nad aga ka närvilisusele. Õige treeningmeetodika ja sütemaatilise harjutamise korral võivad selle tüübi esindajad oma lihaskonna parandamisel saavutada võib-olla veel paremaidki tulemusi kui aatleetilisse tüüpi kuuluvad.

Point mis ma siin öelda tahan on, et kui oleksidki atleetiline poleks Sul mitte mingisugust probleemi vormi hoidmisega, aga kuna sa oled sale, siis tuleb end ikka liigutada küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×