Jump to content
Rambo vend

kustutamine

Recommended Posts

Ma ei saa aru, miks siin käib selline pidev teemade kustutamine? Minu 22 vastusest on kustutatud 9. Mida siin tohib siis vastata, kui enda kogemustele tuginevat nõu ei tohi anda? Enamus teemasid on kolmesõnalisi lauseid (ma teen kah nii, ma jõuan rohkem, ma lükkan 150). Niikui ma julgen vastu vaielda mõne tunnustatud spetsialisti arvamusele, nii on see vastus kadunud. Ise näete TV-s suurt vaeva, et jõusaaliga seotud valeõpetusi ümber lükata, samas peletate siit vähegi teadjad inimesed minema.

Pange siis kohe reeglitesse kirja inimeste kasutajanimed, kes on puutumatud ja kelle arvamus on seadus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elus on väga tähtis tabada ära,kus läheb piir lubatud ja lubamatu vahel.Kes seda oskab,see on igal pool heas kirjas,kes ei oska,see astub kogu aeg ämbrisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustada tuleks sellest, kas ise olete reeglid korralikult läbi lugenud. Tõenäoliselt oli teie postitustes midagi vastuolulist praeguste kehtivate reeglitega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tooge mõni konkreetne näide ka.

Konkreetrsed näited on ära kustutatud.

1. Aga paneme kõrvuti Ott Kiivikase ja 15 aastase jõusaaliga alustava koolipoisi. Kas nendele saab ühesuguseid treeningmeetodeid soovitada? Minuarvates ei saa, kuigi seda siin koguaeg tehakse.

2. Keskmine vanus on siin 15-16, kui see oligi teie eesmärk, siis saan ma tõesti aru, et ei tohi oma vastustega 16 aastasi 130 kilo rinnalt suruvaid rüblikuid kuidagi maa peale tagasi tuua.

3. Siit on tõesti võimatu leida uusi ideid treeninguteks, ma ei tea, kas need on ära kustutatud või tõesti ei treenigi keegi teistmoodi, kui algajate ja edasijõudnute kava järgi. Uuemad tuuled hakkasid siin puhuma, kui Vend Vähk rohkem sõna hakkas võtma ja oma kõhulihasetreeninguga näitas, et ka teisiti saab.

4. Küsimus - vastus:

*Mul on ülekaal, mida teha?-Fatburner, aeroobses tsoonis jooks, kiirkõnd.

*Trenni kestvus?-maksimum 1 tund, rohkem pole mõtet.

*Mitu korda nädalas ühte lihast?-Üks kord, või maksimum 2 korda, mitte rohkem, hetkega ületreening.

Eelnevad vastused on nii raudsed tõed, et erinevat arvamust pole võimalik avaldada. Kas tõesti ükski inimene pole hingeldades ja higistades kaalu kaotanud, 3 tunnise trenniga lihast kasvatanud?

Loomulikult võiks teha kergejõustiku foorumi ja siis iga küsimuse vastuseks Erki Noole treeningkava kopipeistida.

Mul on lihtsalt soovitus moderaatoritele, et kui nad tahavad seda foorumit vähegi asjalikuna hoida, siis kustutamine ei ole alati ainuke vahend. Muidu võib juhtuda, et varsti ongi kõik foorumi vastused sellised, nagu ühe eelneva postitaja omad (ei midagi isiklikku, näide sobib enamuse kommenteerijate kohta):

"7 kilose hantliga biitsepsile 3 korda 50 seeriaid :o "

"mind kaaaa :D:o:D "

"piim on just tervislik :P "

"no vaata sis tööriistad ja sealt alt harjutustepank ehk aitab :P "

"õige jutt:) "

"aga vahest võib ju ikka jooksmas käia, jalgu treenib ju ka sellega. "

"mix sa ainult biitsa tahad teha, hantlitega saab ju teisi asju ka treenida :unsure: "

"mis sa sis teha tahad sellega, hakata jäätist tegema :D "

"no sis kõnni viimasel kilomeetril :D "

"tõesti ole omaette :huh: "

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to: Rambo vend

Kas sa midagi inimese füsioloogiast ja sportliku treeningu alustest oled kuulnud?

Mismoodi on Vend Vähk saanud sellised kõhulihased? Kas tema treening ei lähe mitte vastuollu sportliku treeningu alustega? Kas kõikidel inimestel on ühesugune füsioloogia? Ma olen neid küsimusi esitanud ka teistes topikutes, kahjuks on need kadunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen nõus et tuleks arvestada inimeste individuaalsust!

tean inimesi kes saavad teha ühte lihasgruppi 2-3 korda nädalas ilma ületreeninguta ja hästi arenedes - kusjuures toitumist järgimatta , samas siin vastuseid andes tuleb arvestada keskmise inimesega sest muidu saab keegi jälle valesti aru!

üldiselt tuleb vastuses kindlasti välja tuua et tegu on sinu arusaamaga ja see sinupuhul toimib , siis on küll kustutamine absurdne - kui vastus esitada vormis et see on absoluutne tõde siis on kustutamine õigustatud!

edu kõigile !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to: Rambo vend

Kas sa midagi inimese füsioloogiast ja sportliku treeningu alustest oled kuulnud?

Mismoodi on Vend Vähk saanud sellised kõhulihased? Kas tema treening ei lähe mitte vastuollu sportliku treeningu alustega? Kas kõikidel inimestel on ühesugune füsioloogia? Ma olen neid küsimusi esitanud ka teistes topikutes, kahjuks on need kadunud.

Keegi ei viitsi lihtsalt terveid õpikuid siia internetti ümber trükkida,et vastata elementaarsetele asjadele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vasta siis paremini. Järelikult on jäänud küsimusele vastus andmata ja nende tühiste vastuste seast on raske leida neid paremaid ja kompetentsemaid kui järjest on mitu lehekülge vastuseid vormis "et jah, mul juhtus sama asi", aga keegi kuskil vastas, et miks juhtus? mida teha, et ei juhtuks? kuhu minna? mis on valesti? jne...

ei tasu ärrituda. see sinu vastus ei peaks olema kinnisidee omaette. Kui keegi kirjutas hea vastuse, loe see läbi ja pane kõrva taha!

what da fck is the problem???? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike statistika:

nez 10 kustutatud posti

pacman 6 kustutatud posti

kame 21 kustutatud posti

prikull 14 kustutatud posti

vagula 5 kustutatud posti

Oldman 6 kustutatud posti

Kuue siin teemas sõna võtnud isiku postitustest on kustutatud kokku 62.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väike statistika:

nez 10 kustutatud posti

pacman 6 kustutatud posti

kame 21 kustutatud posti

prikull 14 kustutatud posti

vagula 5 kustutatud posti

Oldman 6 kustutatud posti

Kuue siin teemas sõna võtnud isiku postitustest on kustutatud kokku 62.

Ju siis minu postitused ei ole olnud asjalikud. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omaltpoolt teeks ettepaneku, et see kes kannab tiitlit "SPETSIALIST" PEAKS IKKA ESINEMA SIIN FOORUMIS OMA NIMEGA. MIs kuradi spets sa oled sihuke kes oma nime ei avalda. Mingi Old Man????? Tahaks ikka teada kellega tegu, kas tõega oma ala spetsiga või vennaga, kes on oma tiitli saanud ei tea mis teenete eest siin foorumis. Või veelhullem, ise selle endale omistanud.

Toetan rambo venda!!!!! Olen aeg-ajalt lugenud neid komme siin foorumis ja siin oleks ikka palju muud mida tasuks tõesti kustutada... mÕNI AJAB IKKA NII K....DI LOLLI MÖGA, ET ANNA MINNA.))

:unsure: kelle karvane käsi siin küll mängus on? :D

Ohhhh, tegelikult vahet pole, minagi kirjutasin praegu selle teksti siia selleks et natukenegi tähelepanu saada.

OLEN NIIII ÜKSI :huh::D:o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Omaltpoolt teeks ettepaneku, et see kes kannab tiitlit "SPETSIALIST" PEAKS IKKA ESINEMA SIIN FOORUMIS OMA NIMEGA. MIs kuradi spets sa oled sihuke kes oma nime ei avalda. Mingi Old Man????? Tahaks ikka teada kellega tegu, kas tõega oma ala spetsiga või vennaga, kes on oma tiitli saanud ei tea mis teenete eest siin foorumis. Või veelhullem, ise selle endale omistanud.

Toetan rambo venda!!!!! Olen aeg-ajalt lugenud neid komme siin foorumis ja siin oleks ikka palju muud mida tasuks tõesti kustutada... mÕNI AJAB IKKA NII K....DI LOLLI MÖGA, ET ANNA MINNA.))

:unsure: kelle karvane käsi siin küll mängus on? :D

Ohhhh, tegelikult vahet pole, minagi kirjutasin praegu selle teksti siia selleks et natukenegi tähelepanu saada.

OLEN NIIII ÜKSI :huh:  :D  :o

Erinevalt paljudest ei ole mul igav ega iga hinna eest vajadus tähelepanu järele.

Olen lõpetanud Moskva Kehakultuuri Keskinstituudi 1978.a. cum laude,minust on kirjutatud ajalehes "Sovetski Sport" 1987.a.märtsikuus.

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hoopis teine tera OLD MAN.) Palun esitada diplomi koopia. :huh:

Number on: R N`303046 välja antud 30.06.1978.a.

R tuleb vaadata peegelpildis ja lugeda" ja",koopia ülessättimine foorumisse võtab natuke aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Omaltpoolt teeks ettepaneku, et see kes kannab tiitlit "SPETSIALIST" PEAKS IKKA ESINEMA SIIN FOORUMIS OMA NIMEGA.

Tegelikult võiks ju need tegelased, kellel omanimeline alamfoorum omada tiitlit "Spetsialist". Muidu veidi kummaline jah. OldMan on spetsialst, aga Ott näiteks ei ole :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...kas tõega oma ala spetsiga või vennaga, kes on oma tiitli saanud ei tea mis teenete eest siin foorumis...
Oma isikliku käega määrasin inimese spetsialistiks ning ei tohiks kahtlusi olla, mille eest inimene on tiitli saanud. Üle 600 ASJALIKU vastuse 7 kuu jooksul on midagi, mis tasuks märkimist. Inimesi, kes nendest postitustest mingil määral kasu on saanud, on sadu. Ja ma ei kuule, et keegi veel oleks irisema tulnud, et pole Oldman'i soovitustega rahule jäänud. Aga see selleks.

Inimestele tiitlite andmine on puhtalt minu rida ning kergekäeliselt ma neid välja ei jaga. Nii et kes arvab, et ta on kah mingisuguse tiitlikese välja teeninud, andke teada (erasõnumid on sellisteks asjadeks mõeldud) ning uurime lähedalt, millega olete inimkonda toetanud.

Minu 22 vastusest on kustutatud 9. Niikui ma julgen vastu vaielda mõne tunnustatud spetsialisti arvamusele, nii on see vastus kadunud.

Nendest 6 olen surmkindlalt oma käega teinud. Võibolla ka kõik 9. Ja võid vaielda spetsialistide arvamustega, kui suudad oma väiteid ka kuidagi tõestada, mitte ei pritsi tühjalt tatti (nagu paljud ka teevad).

Aga miks ikkagi postitused siis kaovad?

Esimene kustutamise põhjus: postitus on mõtetu, mittemingisugust kasuliku infot andev. Kui tahad vastata, võta endale selleks aega ning proovi anda mingeid soovitusi ning juhtnööre küsijale. 2 minutiga midagi kasti kribades ning 'LISA VASTUS' nupule vajutamine pole just see kõige parem mõte. Loe ka ise oma postitust ning vaata, kas küsija saab oma kõigile küsimustele vastuse.

Teine põhjus: kirjastiil ning grammatika. Kui sa ikka kõva kusehädaga ekraanitaha istud ning mingi sõnumi stiilis 'muloleks ab|v8jjas hädasti h2ntlit3ga 3x8x16 teen 25 minti ja homikusöök. idakePALUNMIND!' ning siis tunned et põis lõhkeb, postituse teed ning ruttu peldikusse sööstad, siis suure tõenäosusega sinu postitus kaob lihtsalt ära.

Ei kanna mingit isikliku vihavaenu inimeste vastu, et kedagi rohkem piiran kui kedagi teist. Kõik saavad ühe malaka järgi ning kui foorumis browsides ja vastuseid vaadatas iga teema all on mingi vend noka lahti teind ja piiksund igasse teemasse midagi mõtetut, siis sellele hea pilguga ei vaadata.

Soovitusi:

Olge kannatlikud, vaadake mida moderaatorid taluvad ja mida mitte ning juhinduge nendest reeglitest. Ropendamine, sõim ja sajatused saavad kustutamise (ja neid teinud inimesed minu viha) osaliseks. Kui on vaja kellegagi mögiseda, tehke erasõnumite teel ja arutage seal omavahel teemasid.

Ja kui keegi tahab kurjustada ja kurta kõike seda valitsevat ebaõigust nii siin foorumis kui ka maailmas võib vabalt mulle erasõnumi saata ja seda seal teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×