Jump to content
Makaveli

Mr. Olympia 2005

Recommended Posts

Kuna umb kuu aega on jäänud Mr. Olympiani , oleks viisakas teilt küsida , mida te arvate , kes võidab , esikolmik , kuidas Jay vorm on , millised on Alexander Federov'i zansid jne.

Ma pakun välja:

1. Ronnie

2. Jay

3. Günter Schlierkamp

Aga usun isegi , et Günteril on suured võimalused võita Ronniet. Jayl ilmselt see aasta veel ei vea..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakka oletama! Nagu igal aastal kõik mehed lubavad Ronniet hirmutada, aga üritus lõpeb nii nagu alati:-)

Elame-näeme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks väga loota, et selleks on Günter Schlierkamp, aga millegipärast arvan, et jälle ronnie :lol: Tegelt jay oleks kah üsna rahuldav, aga mitte see vastik ronnie :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Günteri koha pealt on teil küll tühjad lootused.

Ma pakun välja:

1. Big Ron :)

2. Jay Cutler

3. Fedorov või Gustavo (kui Gustavo tuleb sama hea või parema vormiga, mis eelmisel aastal.

*Günter tõenäoliselt kusagil 5-10 vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Günteri koha pealt on teil küll tühjad lootused.

Ma pakun välja:

1. Big Ron :)

2. Jay Cutler

3. Fedorov või Gustavo (kui Gustavo tuleb sama hea või parema vormiga, mis eelmisel aastal.

*Günter tõenäoliselt kusagil 5-10 vahel.

3. koht ei tule mitte mingil juhul Fedorovile või Gustavole. Gustavo oli piltide järgi ikka väga mõttetu vormiga , vähemalt minuarvates. Fedorov alles nn. rookie ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ei kujuta ette, kes siis tuleb, sest Günter see pole mingil juhul. Darrem on palju väiksemaid võistlusi siin paar viimast aastat võitnud, aga "suurte poiste" kõrvale ta jälle ei mahu. Olympia jaoks vist liiga peenike, et 3. kohal platseeruda. Dennis James oli suur ja võimas, aga tal on olnud raske aasta, seoses väikeste seaduslike komplikatsioonidega. Ma ei usu, et ka Martinez 3. kohale saaks tulla. Tal suurus on, kuid detail kohati kehva. Lisaks pole teda eriti korraliku vormiga näha saanud. Eks varsti hakkavad igal pool ilmuma pildid, milline keegi välja näeb, mõned nädalad enne. Siis ehk saab täpsemalt rääkida.

Isiklikult igatsen nn eelmise generatsiooni tegijaid, nagu Levrone, Ray, Wheeler ja Dillett. Mu meelest super mehed olid. Praegustest ei meeldi keegi nii palju. Võtta ette mingi ma ei tea, 1999 Olympia nt, siis oli esi 8 põhimõtteliselt enne võistlust selge. Selles mõttes, et millised mehed seal on. Kes kus positsioonil aga selgus võistluse käigus. Lihtsalt nii kõvad vennad olid, et tagumistest poleks keegi sinna vahele mahtunud. Praegu on mu meelest suht mõõnaperiood. Paljud pole vormis ja kõvasid tegijaid vähe. No sellise vormiga, nagu Cutler eelmine aasta välja tuli, olks pidanud küll esi 3 välja jääma. Puhtalt minu arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. Ronni Coleman

2. Jay Cutler

3. Markus Ruhl

4. Dexter Jackson

5. Günter Shlierkamp

Dexter ei võistle..
  Valgustage mind, kas Kevin Levrone lõpetas?

Muidu oleksin tema poolt.

Lõpetas...

Paljud pole vormis ja kõvasid tegijaid vähe. No sellise vormiga, nagu Cutler eelmine aasta välja tuli, olks pidanud küll esi 3 välja jääma. Puhtalt minu arvamus.

Samas ei oleks ma jätnud Dexi välja esikolmikust , Gustavo oli ikka nii kräpp Dexi kõrval...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×