Jump to content
Mers

Allavõtmine

Recommended Posts

Kas oleks võimalik kuni detsembri kuuni võtta alla umbes 10 kg. Seda teha regulaarse trenniga ning toituda vastavalt. MA ei lisanud seda teemat siia, et mul endal hull paanika jõuludeks vormi saada, lihtsalt tahaksin vaadata, kas on see võimalik.

Mind huvitab kõige rohkem teie arvamus, et kas on võimalik seda teoks teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas oleks võimalik kuni detsembri kuuni võtta alla umbes 10 kg. Seda teha regulaarse trenniga ning toituda vastavalt. MA ei lisanud seda teemat siia, et mul endal hull paanika jõuludeks vormi saada, lihtsalt tahaksin vaadata, kas on see võimalik.

Mind huvitab kõige rohkem teie arvamus, et kas on võimalik seda teoks teha?

Eks ta sõltub sellest, kui pikk sa oled ja kui palju sa praegu kaalud (=rasvaprotsent), aga üldiselt jah, kui oled tavamõistes ülekaaluline ning rasva on, mida kaotada, siis on küll võimalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

!!! Minu kaal hetkel 89 kg... Hiljemalt novembri keskpaigaks pean olema kuni 79 kg! Et sellise ajaga 10 kg alla saada, on vaja ennekõike tahet ja iseloomu, meeletut treeningintensiivsust ja keskendumist eesmärgile!

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan! Minu eesmärk on aga talvehooajaks suusavõistlusteks valmistuda... Nii et raskelt rasvas ma pole aga ainult suve jooksul on tekkinud kõht, millest tuleb lahti saada.

Sulle ka edu! Väga tubli oled!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkasin siin ise ka praegu meenutama ja arvutama ja tuleb välja, et nii see oli. Ega see tark tegu ei olnud. Eks ta oli rohkem eksperiment, kuigi, nagu ma juba kirjutanud olen, oleks veelgi kiiremini saanud. See oli umbes aasta tagasi. Kui õigesti mäletan, alustasin maikuus ja juuni lõpuks oli tulemus selline.

Mis ma siis ikka erilist tegin:jõusaal, liivastel metsaradadel jooksmine,jalgrattasõit, hooajatöö saeveskis ja loomulikult madal kaloraash. Tõenäoliselt aitas asjale tublisti kaasa l-karnitiini sisaldav Fat Burner 3000.See aitas keharasvast energiat piisavalt toota ja nii ei tundnudki ma selle aja jooksul (enese mäletamist mööa) kordagi nõrkustunnet.

Loomulikult läks ka lihast ülemäära palju kaotsi, aga pisut vähem kui aastaga oli rasvakiht piisavalt suur, et tekkis tahtmine see maha visata.

Ei mäleta, et asi oleks väga raske olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×