Jump to content
EIlves

Taani treenerid

Recommended Posts

Hey, kõigepealt palju õnne sünnipäevaks :)

Asja juurde. Kolisin Taani ning sain siin kahe treeneriga kokku. Lasin neil kava kokku panna eesmärgiga massi juurde saada. Nende teooria aga oli tiba teistsugusem kui Eestis olin harjunud kuulma. Eestis tavaliselt jaotati mul kava kolme/nelja p2eva peale ära ja igat lihast töödeldi põhjalikult. Suurt koormust näiteks rinnale kaks korda nädalas teha ei lastud. Kõhule seeriad minimaalselt 20/25.

Kohalikud treenerid siin jagasid mul kava kaheks päevaks ja pean seda tegema kaks korda nädalas. Eraldi harjutust näiteks bitsepsile ja isoleeritult triitsepsile ei ole üldse. Rinda kaks korda samade harjutustega.Näiteks kirjutan selle kava mis nad andsid :

P1

Rinnaltsurumine 6 * 6

Kaldpingil hantlite surumine 3 * 8

Kaldpingil hantlitega lendamine 3 * 12

Õlgadele surumise harjutus vabal valikul 3 * 10

Surumine rööbaspuudel 3 * 10

Palliga kaks harjutust kõhule ja külgedele 5 * 8-12

P2

Jalgadega surumine trenazööril 6 * 8

Jalgade sirutamine trenazööril 3 * 10

Lõuatõmbed 3 * 10

Allatõmbed trenazööril 3 * 10

Tõmbed plokil ette 3 * 10

Õlgade kehitused hantlitega 3 * 12

Alaselg 3 *15

Kas selline kava on mõttetu või lihtsalt teine lähenemine asjale?

Tänud ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

biitsale ja triitsale võiks küll veel midagi juurde teha, aga kas oled ka nagu varem tegelenud jõusaaliga? siis kui oled ei tohiks sul olla probleemi algse kava välja mõtlemisega vms, kuid samas sul on olemas neti kasutamisvõimalus nagu ma näen ja saad ju vabalt võtta siitsamast ka kavasi, niiet edu sulle taanis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingid teadmised mul on. Kuid nagu ma aru saan korraliku ja lõbimõeldud kava koostamine nõuab ikka aastate pikkust kogemust, mida mul letile ei ole panna. Teine asi oli see miks ma treeneri poole pöördusin on see et siin on tippmasinad. Soovin neist maksimumi võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingid teadmised mul on. Kuid nagu ma aru saan korraliku ja lõbimõeldud kava koostamine nõuab ikka aastate pikkust kogemust, mida mul letile ei ole panna. Teine asi oli see miks ma treeneri poole pöördusin on see et siin on tippmasinad. Soovin neist maksimumi võtta.

Tegelikult ei soovitata massi arenguks nii palju masinaid kasutada kui vabasid raskuseid. Nii et peamised peaksid olema ikka kangid-hantlid.Kui eesmärgiks aga rasvaprotsendi vähendamine ja reljeef, siis on asi veidi teine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult sobivad ka rasvapõletuseks ning reljeefi töötlemiseks ideaalselt vabad raskused. Ma põhimõtteliselt rohkem masinaid ei teegi, rinna siseosale ristivedu, plokil alla surumisel ja jala sirutusteks ning kõverdusteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti pole see kava mõtetu. Kas käsi eraldi juurde teha, sõltub trenni intensiivsusest, saalis käimise eesmärgist, hetke tasemest, harjutuste sooritamise puhtusest jne jne.

Kui teed selle kava järele, siis kindlasti ei juhtu midagi pöördumatult kahjulikku. Hea kava igal juhul.

Samas, võid ju lisada triicepsi esimesele päevale ja biicepsi teisele päevale viimaseks harjutuseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×