Jump to content
-Egert

Trenn ei anna tulemusi.

Recommended Posts

2g on igati piisav.

Ise hakkasin kahe nädalaga tulemusi nägema. Tugevalt individuaalne on see asi ikka ja üks ütlus on, et kui sa tahad mingit harjutust paremaks saada, siis ära tee seda harjutust. Kui tahad rinnalt rohkem suruda, siis tee vahepeal kätekõverdusi, jalad seinal kätekõverdusi, rööbaspuudel surumisi jms harjutusi. Muuda raskusi, muuda harjutusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!!!!!!!!

Mul selline probleem, et trenn on tulemusi andnud ainult jõus. Ise olen 16.a u.180cm pikk ja kaalun 67kg ning surun 90kg.

Probleem selles, lihas massi ei tule, olen juba päris pikalt käinud, et kas keegi oskab midagi soovitada??? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaalis kehtib üks ja ainus reegel-ei tohi kunagi alla anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!!!!!!!!

Mul selline probleem, et trenn on tulemusi andnud ainult jõus. Ise olen 16.a u.180cm pikk ja kaalun 67kg ning surun 90kg.

Probleem selles, lihas massi ei tule, olen juba päris pikalt käinud, et kas keegi oskab midagi soovitada??? :rolleyes:

Arvatavasti sööd liiga vähe valku?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!!!!!!!!

Mul selline probleem, et trenn on tulemusi andnud ainult jõus. Ise olen 16.a u.180cm pikk ja kaalun 67kg ning surun 90kg.

Probleem selles, lihas massi ei tule, olen juba päris pikalt käinud, et kas keegi oskab midagi soovitada??? :rolleyes:

Tere!

See nüüd küll ei ole näitaja massikasvatamise juures, et kui palju sa rinnalt surud. Treeningmeetodeid tuleb vahetada: vahel teha max raskustega, vahel nö puhtuse peale kergemate raskustega, vahel superseeriaid jne jne. Meetodeid on palju (otsi infot artiklitest). Ja sama tähtis on õige toit--ilma selleta võib tegema jäädagi ja midagi juurde ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!!!!!!!!

Mul selline probleem, et trenn on tulemusi andnud ainult jõus. Ise olen 16.a u.180cm pikk ja kaalun 67kg ning surun 90kg.

Probleem selles, lihas massi ei tule, olen juba päris pikalt käinud, et kas keegi oskab midagi soovitada??? :rolleyes:

põhjus võib olla milles-iganes - toitumine, kuidas sa treenid, puhkus, ületrenn jne. kõige tõenäolisem on ma arvan, et sööd liiga vähe - nii valku kui süsivesikuid.

anna rohkem infot oma toitumise ja treeningu kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!!!!!!!!

Mul selline probleem, et trenn on tulemusi andnud ainult jõus. Ise olen 16.a u.180cm pikk ja kaalun 67kg ning surun 90kg.

Probleem selles, lihas massi ei tule, olen juba päris pikalt käinud, et kas keegi oskab midagi soovitada??? :rolleyes:

Kui kulutad päevas rohkem kaloreid, kui toiduga saad, siis on üsna loogiline, et kaalus/massis juurde ei võta. Vaata enda päevane kaloraaz üle ja tee vastavad korrektuurid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!!!!!!!!

Mul selline probleem, et trenn on tulemusi andnud ainult jõus. Ise olen 16.a u.180cm pikk ja kaalun 67kg ning surun 90kg.

Probleem selles, lihas massi ei tule, olen juba päris pikalt käinud, et kas keegi oskab midagi soovitada??? :rolleyes:

Sinu küsimusele ei oska nii vastada ei tea mis kava sa teed ja mis on selle prioteet?

Kuidas toitud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on rinnaga nii, et negatiivse kalde puhul on väike progress olemas. Seitsme nädalaga sai 5 kilo juurde lisatud, ehk siis nüüd teen 45 kiloga. Positiivse kaldega aga ei paista suurt edu olevat. Teen Kiivikase massitsüklit. Tundub, et ma pole õiget tehnikat ikka veel kätte saanud. Kohe üldse ei ole tunnet, et rind koormust saaks. Negatiivse kalde puhul siiski seda tunnet veidi on. Põhiliselt väsib ära triips, kuigi proovin hoida laialt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul on rinnaga nii, et negatiivse kalde puhul on väike progress olemas. Seitsme nädalaga sai 5 kilo juurde lisatud, ehk siis nüüd teen 45 kiloga. Positiivse kaldega aga ei paista suurt edu olevat. Teen Kiivikase massitsüklit. Tundub, et ma pole õiget tehnikat ikka veel kätte saanud. Kohe üldse ei ole tunnet, et rind koormust saaks. Negatiivse kalde puhul siiski seda tunnet veidi on. Põhiliselt väsib ära triips, kuigi proovin hoida laialt.

Mulle tundub, et surud kangi üles põhiliselt triitsepsi jõul ja rinnalihased töötavad passiivselt, s.t. sa ei pinguta neid õigesti. Õpi rakendama rinnalihaseid töösse. Selleks tee järgmist: lamades selili pingil tee ühe käega surumisliigutust nagu suruksid kangi ja teine käsi aseta rinnalihasele. Seda liigutust saad teha kahte moodi pingutades rinnalihast ja suruda kätt üles pingutades triitsepsit. Rinnalihasel oleva käega tunnetad rinnalihase tööd. Õpi see rinnalihase pingutamine ära. Siis paned kangile väikese raskuse ja hakkad sellega treenima, tunnetades rinnalihase õiget tööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
/../ Seda liigutust saad teha kahte moodi pingutades rinnalihast ja suruda kätt üles pingutades triitsepsit. /../

Igatahes proovin järgmisel korral ära. Negatiivse kalde puhul ma midagi nagu vahet märkasin küll. Eks siis näeb, kas tulemustes kah vahet on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×