Jump to content
RixRaxPox

Rinnakorvi kuju, kanarind

Recommended Posts

Arst käskis mul vasakut rinnalihast rohkem treenida, sest mul on rinnal mingisugune deformatsioon. Kuidas soovitate treenida? Kas peale mõlema lihase koos treenimist veel eraldi treenida vasakut rinnalihast või treenida seda mõnel teisel päeval? Mis harjutusi soovitate, et mugav oleks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Diagnoos on kanarind. Trennis ega kuskil see eriti tunda ei anna, aga välimus. Psühholoogiliselt alandab enesehinnangut. Arsti nime ma ei mäleta, igatahes töötab ta Mustamäe haiglas ja pidi Eesti parim arst selles valdkonnas olema. Käskis teha harjutusi, mis vajutaks rinna peale kaks korda päevas ja vasakut rinna poolt rohkem treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühe poole treenimiseks ühtegi mugavat harj. küll ei ole. Kui rinda treenid siis võta vasakusse kätte alati natuke suurem raskus. Saad kasutada ka kangi surumise juures. Rohkem ei ole teda kindlasti vaja treenida kui ainult rinna päeval, sest muidu on oht lihtsalt üle teha ja lihas hoopis kahaneb kasvamise asemel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul taoline probleem, mul on silmmärgatavalt parema poole üla rind suurem. Tahax selle kohta infot millest see tingitud on ma teen ju kõiki rinna harjutusi kahe käega korraga ja sama raskusega aga üx rind on suurem just üle rind. Millest see olla võib? ja kas võib pärast uuesti tasakaalu minna. Nats lambi jutt tuli aga proovige aru saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hey..mul on siuke kysimus et mul on rinnakorv nagu natuke etepoole nagu kuidagi imelikult läheb ettepoole. Et mis harutusi tuleks teha et mu rinnakorv läheks normaalsesse asendissse tagasi.? loodan et saite aru

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sihukest asja pole varem kuulnud. Ma saan aru, et rinnalihased on liiga suured võrreldes seljalihastega. Aga kui tahad rinnakorvile harjutusi teha, siis parim harjutus on pullover. See käib nii, et heidad lamadessurumispingile risti selili peale. Õlad toetuvad pingile ja jalatallad maha. Võtad ühe veidi raskema hantli rinna kohale sirgetele kätele ja langetad aeglaselt üle pea kukla taha alla, seejärel tõstad algasendisse tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga huvitav. rinnakorv iseenesest ei saa ju niisama ettepoole olla. rinnakorvi ei saa oma tahtmist mööda suuremaks/väiksemaks teha. võib-olla on selline su rinnakorvi kuju, et ulatub nõnda ettepoole...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaua sa rinda treeninud oled? Kui oled pikemat aega sellega tegelnud, siis on lihtsalt rinnalihased tõmmanud selja küüru. Lahendus: seljatreening, pullover ja venitamine igal võimalusel.

Teine variant on , et sul on nn kanarind. st, et rinnakorvi alumine osa on märgatavalt eespool kui ülemine. Selle vähendamiseks treeni ülemise rinnalihaseid ja õlgu. See ei ole mingi eriline juhtum. Suht-koht tavaline asi tegelikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

just rinnakorv saabki olla loomulikult ettepoole - seda on paljudel inimestel !

kusjuures olen märganud et neil inimestel on visuaalselt rinnalihased palju suuremad ! kahjuks aidata ei oska - pöördu parem spordiarsti poole!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul veel hullem - ainult ühel pool on nagu "kanarind", teine pool on normaalne. Üldiselt on kogu rinnakorv suhteliselt kõrge geenidest, mõlemal vanemal on nii. Aga see üks pool rikub mu arust kogu keha ära. Kole on vaadata peeglist ja raske riideid osta. Viib enesehinnangu alla. Tegelt peaks üle olema sellest asjast, aga raske on.

"Kanarinnast" peaks olema võimalik lahti saada, olen kuulnud nii. Oskab keegi öelda, mis vanuses? 18 on liiga vana? Inimese skelett peaks üldjoontes ju 16-17-aastaselt olema väljaarenenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaua sa rinda treeninud oled? Kui oled pikemat aega sellega tegelnud, siis on lihtsalt rinnalihased tõmmanud selja küüru. Lahendus: seljatreening, pullover ja venitamine igal võimalusel.

Teine variant on , et sul on nn kanarind. st, et rinnakorvi alumine osa on märgatavalt eespool kui ülemine. Selle vähendamiseks treeni ülemise rinnalihaseid ja õlgu. See ei ole mingi eriline juhtum. Suht-koht tavaline asi tegelikult.

mul on rinna ülemine osa märgatavalt alumisest osast eespool

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mehed ärge nutke oma kanarinna pärast.enndal oli selline asi et parem poolne rinnakorv oli sisse vajunud, ikka tõsiselt.ainus mis päästis oli operatsioon.nüüd on rauad sees.kuua aega lamasin voodis pole saanud ennast sentimeetritgi liigutada.aasta aega pole tohtinud trenniga ültse tegeleda, nüüd hakkab vaikselt vana rütmi sisse saama.nii et elad üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ega rinnakorvi kuju ei annagi muuta. Ma soovitaksin arendada selja lailihast, siis ei paista see rind midagi nii ees ja kui paistabki, siis seda uhkem ;)

selja lailihas on mu lemmik lihas.. mul on se ikka päris suur.. aga rind on ikka ees.. ei tea mis teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pead alustuseks selja sirgeks treenima. See rikub visuaalset ilu oluliselt rohkem, kui mõni defekt rinnal. Kui pärast selja sirgeks saamist on ikka ülemine osa rinnast eespool, siis tee kõiksugusi alumist osa arendavaid harjutusi: surumine, rööbastel surumine, trenazööril lendamine, pullover jne. Positiivne on see, et alumine osa rinnalihastest areneb päris kiiresti võrreldes teiste lihastega

Üks variant on ka väike seljalihaste mass turjal võrreldes rinnaga. Selle likvideerimiseks treeni: kummargil tõmbeid nii kangiga kui ka hantliga, seistes kangi lõuaalla tõmbeid. Seljalihaste massiivsust rõhutab veelgi see, kui treenid regulaarselt ka seljalailihast - kui lailihas muutub massiivseks, hakkab ta oma mahuga teisi seljalihaseid kaenla alt "väljasuruma".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, mul selline küsimus, et mul on nagu midagi "kanarind" taolist. Tähendab parem rinnakorv on nagu ettepoole, just rohkem on näha rinna lihaste alt. Olen arsti juures käinud ja üteldi et see pole nagu kanarind, sest ainult üks pool on ettepoole. Kas on võimalik kuidagi seda korda saada? Olen 17. Käin jõusaalis 2x nädalas. Ortopeed ütles mulle, et kuna see elutegevust ei sega siis see on ainult kosmeetiline viga ja et võin edasi pöörduda rindkere kirurgi juurde. Et võimalik teha operatsioon :) . Sellist asja tahaks küll vältida, kui on mingeid soovitusi siis palun.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga ehk mitte tähelepanu pöörata sellele ja olal oma kehalise eripäraga rahul, olen kindel et kui sa ise selel ära unustad siis keegi teine seda pisi-esipäras ammugi tähele ei pane:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga ehk mitte tähelepanu pöörata sellele ja olal oma kehalise eripäraga rahul, olen kindel et kui sa ise selel ära unustad siis keegi teine seda pisi-esipäras ammugi tähele ei pane:)

Ma ei tea, on inimesi kes suudab sellega leppida ja neid kes ei suuda. Mina tahaks korda saada. Mul viib enesehinnangu ning enesekindluse alla selline asi. Mõtle ise kui iga kord särgi suvel seljast ära võtad siis tunned et erined teistest oma keha poolest :) . Minule on see ikka probleem

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea, on inimesi kes suudab sellega leppida ja neid kes ei suuda. Mina tahaks korda saada. Mul viib enesehinnangu ning enesekindluse alla selline asi. Mõtle ise kui iga kord särgi suvel seljast ära võtad siis tunned et erined teistest oma keha poolest :) . Minule on see ikka probleem

võin sind lohutada et i se tunnen sama moodi , mul samuti yks probleem rindkerega aga mul on selline suhtumine et kui kellegile ei meeldi siis ärgu vaadaku ja kui kellegil miskit ütlemist siis ma ütlen 10 korda valusamini vastu või teen:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×