Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

see tähendab,et peaaegu maksimum,kui maksimum on elu eest võitlemine.Inimene on konsentreerunud ainult treeningule,mitte jutuajamisele sõpradega keset jõusaali.(mitte trennijutu ajamisele)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ma ei pea ennast syytuks ohvriks, saime temaga tuttavaks Revalis, algul jälgisime eemalt yksteise tegemisi ja siis tekkis mõte koos proovida.Asja idee ei ole selles nagu paljud personaaltreeneri loost aru on saanud.Ma olen ennem paaris teinud ja tema kah Tartus. Oluline on võistlusmoment, mega väikesed vahed seeriatele ja kui yks teeb viimast seeriat, läheb teine juba järgmisele masinale ja oma edu aluseks peame soojendust jalgrattal, häälestab sydame juba järgnevaks koormuseks:) Jah jutuajamist oleme yritanud vältida. Ott kunagi hoiatas, et mina lõhun ennast ära ja pean pöörama suurt tähelepanu taastumisele ja nii see on, traumasid on nende paari kuu jooksul tõesti palju olnud kuna Imre raskused on tõesti suured nagu staazgi sellel alal. Nii et meetod, et maksan personaaltreenerile paar soida , et ta mind tagant torgiks, ilma et suvatseks inimene isegi elementaarsed baasharjutused endale selgeks teha, ei toimi. Paaristreeningust on hea artikkel viimases Flex, millest oli mõte ka eesti keelne yllitis siia ylesse sättida kuna tehes seda mõistusega koos on eesmärk kellegiga jagatud ja ka rohkem käega katsutav. Edu kõgile spordisõpradele ja klubikaaslastele!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks ka mõne sellise musklimehe käe alla sattuda,ega seda edu vist muidu ei saavuta.Olen proovinud ühe oma algaja sõbraga trenni koos teha,aga see oli veel lollim kui mina ja pärast läksime koos õlut jooma...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere hommikust kõigile!Luugupeetud Mauno!Kui te saalis ringikäimise asemel trenni teeksite,vähemalt üritaksite,siis usun,et leiaksite omale treeningpartneri.Kas käite ikka regulaarselt trennis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üle viskab see hädaldamine kogu aeg.Kui olete valinud oma spordialaks jõusaalis käimise,siis võiksite eelnevalt ikka natukene tutvuda selle taustaga.Olen kokku puutunud inimestega,kes peale esimest nädalat jõutreeninguid kurdavad,et peale lihasevalu ei ole nad ühelegi lihasele sentimeetreid juurde kogunud.Kämoon,ega siis "kapiks" üleöö ja väikse vaevaga ei saa!Nii Ott Kiivikas,Marek Kalmus kui ka vend vähk on kindlasti pool elu treeninud.Jätke hädaldamine ja tehke trenni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hullud!Ma ei julge unistadagi omale selliseid muskleid nagu kiivikal või vähjal!Saaks paar kilogi alguseks maha.Naba on vagu rosin kõrbes.Kõht on ees,noh.Kas ma peaksin äkki õllejoomist ka piirama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaali eesmärk ei ole alati suured ja ilusad musklid.Trenni tehakse ka hea enesetunde ja vormisoleku pärast.Paljud paksukesed häbenevad oma keha ja ei julge sellepärast kuhugi minna,isegi mitte jõusaali.Kui on tõsine soov oma lodeva kehaga midagi ette võtta,siis ikka spordisaali ja võimalusel konsulteerida arstiga ja treeneriga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panin omale käe südamele ja pean tunnistana,et tunnen ennast tõesti jõusaalis nende ilusate kehade vahel ebakindlalt.Seal on küll vahel veel paar paksu poissi-tüdrukut kes on eluga rahul ja higistavad kaloreid välja,aga mina nii ei saa.Kõik vaatavad kaasatundlikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen lugenud siin erinevaid teemasid.Tunnistan ausalt,alguses tundus mulle see vend vähi kiitmine natuke imelikuna,aga siis ei teadnud ma sellest inimesest midagi.Praeguseks usun,et tegemist on tõesti tõsise spordimehega.Siin on nüüd ka väga olulisi probleeme arutatud ja nagu eespool juba öeldi,on siin tühja juttu väga vähe ja kommentaarid on arusaadavad kõigile.Näiteks mõnes teemas on juttu dieedist ja siis hakkavad mingid tarkurid sellist peent juttu ajama,millest ainult nemad aru saavad.Suured tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära põe!Hoia lipp kõrgel!Sa ei pea õllest loobuma,esialgu piisab,kui piirad õllejoomist.Sellega oleks algus tehtud.Oma priske kere pärast ei pea häbi tundma.Kas usud tõesti,et mingi kahemeetrine ja 60 kg kaaluv tegelane ennast paremini tunneb?Räägi spordiarstiga ja tule trenni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.Käin siin amasonis harva ja viimasel ajal vaatasin et asi on üldse vaikseks jäänd.Eksisin.Mulle kah meeldivad siinsed viimased kommentaarid.Ka mina olen ikka natuke ülekaaluline ja nendest kommentaaridest sain palju enesekindlust trenni tegemisest.Tänan kõiki asjaosalisi kogu südamest.AITÄHH!!!Vend vähile kõike paremat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millegi pärast minu üks vastus ei jõudnudki kohale.Ok,proovin uuesti.Jah,selline põlvevalu võib halvasti lõppeda,proovi teisi jala harjutusi,kui võimalik.Hoia põlveliigeseid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole kindel,et see loll Alan oma andekustega nüüd ise 200 täis ei teinud,loodan,et mitte.Kallis Eesti rahvas!Nagu näete on vend vähi teema kogunud juba 200 kommentaari.Siin on olnud erinevai teemasid,enamus probleeme on lahendatud.Ei tea,kas vähk saab nüüd Arnoldilt püksid ka?Jõudu ja jaksu kõigile sportlastele erinevates saalides!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×