Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Hea on lugeda,et kellelgi ka hästi läheb!Jätka samas vaimus!Ma tean ainult mõnda Eesti kulturisti,aga nad on kõik täis tehtud.Sina oled küll üks neist vähestest,kelle kohta midagi halvasti ei ole öeldud.Kui sul on aega ka siia internetti pääseda,siis äkki räägid meile lühidalt veelkord oma dieedi põhimõtetest.Palju jõudu ja edusamme sulle!TUBLI!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin viimaseid võistluste tulemusi lamadessurumises.Seal oli hr Vähi 155 kg surunud.Selles kaalus ja ilma võistlussärgita on see ju kõva tulemus!Tubli!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas peale vend vähi kuni 80 kg veel keegi tõsisem mees võistleb?Kuulda on olnud,et mõni mees jääb tulemata.Hea oleks,kui vend Vähk lõpuks esimeseks tuleb,ta pidi praegu heas vormis olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen täna ka üle pika aja arvuti taga.Siin head inimesed küsisid minu dieedi põhimõtete kohta.Dieedi ajal on mul ainult üks põhimõte-VALK.Rasva kogus on ööpäevas minimaalne.Ülepäeviti solaarium ja võimalusel saun iga päev.Võistlusväliselt olen siiani toitunud nagu tavalised inimesed.Minult küsiti eile erinevate proteiinipulbrite kohta.Ütlen ausalt,ma ei ole peale kreatiini viimase aasta jooksul midagi muud kasutanud ja sedagi ebaregulaarselt.Ok,nüüd nendest meistrivõistlustest.Ma ei ole siiani 100 % kindel,et jõuan 13.oktoobriks võistlustele,kuna kaks nädalat enne neid võistluseid viibin tööülesannete täitmisel väljaspool emakest Eestimaad.Ka võistluste vabakava koostan võõrsil.Praegu ei oska rohkem midagi lisada,kiired ajad!Toredat sügist kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vend vähk ongi selline andekas sportlane,kes võistleb nii kulturismis kui ka fitnessis.See Eesti kulturismi tase ei ole veel nii tugev,et saame juba tõsisemalt eristama hakata kulturismi ja fitnessit Eestis.Vähk ei ole kindlasti ainuke Eesti kulturist fitnessi ridades-neid on teisigi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore,et sain oma küsimusele nii kiire vastuse,tänan.Kahjuks on mulle siiani jäänud selgusetuks kulturismi ja fitnessi erinevus.Kas oleks võimalik mind selles küsimuses kasvõi natukenegi valgustada?Ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ehk ei ole küll see õige inimene sellele küsimusele vastama,aga midagi ma olen ikkagi endale selgeks teinud.Fitnessis ei liigitata minu teada võistlejaid mitte kaalu järgi vaid mingi muu süsteemi alusel.Suurvõistlustel pidi ka vanuseklassid olema.Fitnessis on rohkem sellised soonilisemad vennad,mass ei olegi vast nii oluline.Liikumine on tähtsal kohal.Ma võin küll mõnes asjas mööda panna,tõesti ehk mõni spetsialist oskab täpsustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan järjekordse kiire vastuse eest!Loodan,et mõni fitnessi- või kulturismisportlane siin ka sõna võtab.Ise olen kuulnud,et fitnessis on keemia lubatud,aga kulturismis keelatud.???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See väide on ju tegelikult absurdne!Kulturistid panevad keemiat küll rohkem kui fitnessi võistlejad.Profifitnessist võib osa võtta nii treenitud kehaga maadleja,poksija kui ka strippar,aga kulturismivõistlustele suurte lihamägedega neid juba võistlema ei saada.Millise spordiala esindajad tänapäeval üldse keemiat ei pane?Kõik panevad suuremal või vähemal määral!See on ju äri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on täna päris põnev arutelu arenenud.Vahepeal oli see lehekülg täitsa välja surnud.Sam,kas sa oled mingi spetsialist või?Mingit nohikujuttu siit nüüd küll ei tulnud.Tore on lugeda vahel ka sõna-sõnalt arusaadavaid kommentaare.Mitte mingit ümbernurgajuttu!Tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei hakka keegi siin valjuhäälselt pasundama,et kuulake kõik,ma panen keemiat!Kas vend vähk paneb keemiat või ei,seda ei oska ma öelda-kõik on suhteline.Kreatiin on ju ka tegelikult keemia,aga ta ei ole keelatud.Selle järgi,kuidas vend vähk trenni teeb võib isegi arvata,et ei võta keelatud aineid,kuna treeninguintensiivsus on tõesti maksimumilähedane.Sellise treeninguga jõuab ju igal juhul mingi tulemuseni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Vlad Golodov

Keemia on keelatud IGA SPORDIS. Teine asi aga, et selles fitnessi föderatsioonis, kus võistles Vend Vähk, Jänar Gröön, Marek Kalmus jne ei ole dopingu kontrolli, EKFLis aga on. Keemiat aga kasutavad iga spordis, nii fitnessis, kui ka kulturismis, kaas arvatud Eestis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on mõttekas siin seda keemiajuttu arendada?Siiani on vähemalt see teema niiöelda keemiavaba olnud.Igal juhul mina lähen 13 oktoobril seda vähki vaatama!Noh ja neid teisi ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Vlad Golodov

"Kreatiin on ju ka tegelikult keemia,aga ta ei ole keelatud"

Kreatiin on toidulisand. Keemia all aga mõeldakse siin hormoone.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu andmetel ei ole tal mingit treenerit.Mees on lihtsalt aastate jooksul ise palju teadmisi omandanud.Muide,kreatiin võidakse varsti keelatud aineks kuulutada,kõik on aja küsimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×