Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Guest Aino

Tore,et otsustasite jutukasse kolida,saate ehk kahekesi hakkama.Muideks,kas Arnold on nüüd teie arvates ka kalli-musi-vähi mees või?Te ei pea vastama.Terviseid vähjale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis vennasrahvastega?Pidid olema tavalised vene pätid,kellest emakesel Maarjamaal puudust juba ei tule!Vähk on elus,aga nägu oli ikka õmmeldud küll.Tavaline seis-üks eestlane mitme venelase vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähk saatis jah reede õhtu karmi sõnumi, milles soovitas mitte kakelda venelastega, kellel on nukid taskus. Mina omalt poolt soovitasin tal kasvada nii suureks, et keegi ei julge tulla norima. Loodan, et Kalmus ei saanud sellest kurjast vägitükist innustust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah vaene mees ei saa nüüd muud süüa kui ainult pähkleid krõbistada...:)

Telefoni teel tundus küll, et Vähjal keel pehme... st. lõug pehme.

Ja Marek, ma võin küll eksida, aga kaal oli tal vist mingi 77-78, võibolla natuke vähemgi.

VV e. W saa, siis ruttu terveks. Ilma Sinu lollide naljadeta on Revalis igav ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaa,loll Marko teab minu kaalu paremini kui ma isegi.Lõual ei ole häda midagi,ülamokk oli nagu kapsaleht,aga tublid arstid tegid imet ja nüüd olen jälle ilus!Hetkel veel Tartus,päevapeale jõuan kindlasti pealinna.Olgu siis,edu teile kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole nüüd ammu revalspordis käinud,aga ma luban ennast kooliaasta alguses jälle parandada.Mulle meeldib,et vend vähk on just selline nagu ta on-piisavalt ilus poiss,aga ta ei ole eriti pealetükkiv,mis võlub paljusid neiusid.Ausalt,mulle meeldib ikka selliseid musklimehi vargsi piiluda,see on NII ERUTAV!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakkaks siin onu sam´iga musta pesu pesema,

aga ei saa aru.... neiu? Vend Vähk ongi tegija, ainult et konna ei söö...

Ja elmost ei saa kah üldse aru....? Loll vist jah olen...

Juubilari õnnitluste teema hakkab juba nii pikkaks minema, et varsti vaja 26-a eluaasta puhul õnne soovida :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest tarmo

Milleks siin niisama sõna võtta,kui ei ole midagi öelda?Minul näiteks konkreetsed küsimused härra Vähile:1.Kas sügisel Eesti meistrivõistlustest kulturismis ka jälle osa võtate?2.Kas teie tegelete ka persanaaltreenerina?Lugupidamisega,Tarmo S.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Wolly

Tere.Kui sul on aega ja viitsimist,äkki saad vastata küsimusele:Mida tähendab,et sa olid aasta kulturismist eemal?Lihtsalt uudishimu on nii suur.Kas selle all on mõeldud sõjaväge?Sa ei pea vastama,kui sa ei taha.Kõike head soovides,volts.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×