Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

nojah. läheb löömaks. esitex. To:XS. Rahune. mõtle. kui oled võimeline muidugi peale lõugamise midagi muud tegema. Teiseks. Kas on ikka nii et kes mõtleb teisiti kui meie on meie vaenlane. Kolmadaks. Ma ei ole kulturist ja võistlustel ei käi. Neljandaks. Pole kunagi Vähki näind. Kindlasti on ta tore mees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes see Vambola on?On ta kulturist või tegeleb fitnessiga?Olen teistega nõus-ikka leidub rumalaid inimesi,kes on teiste heade tulemuste peale kadedad,aga neid ei maksa kunagi tõsiselt võtta.Jõudu sulle,vähike!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok. nyyd olen siis mina hambus. ok. ytlen kes ma siis olen, muidu arvate et olen mingi kibestunud vennike. Olen tavaline mees. 27 a. vana.Tegelen logistikaga, abielus, lapsi ei ole. Teen kodus vaikselt trenni. et vormis olla. Te, kes te minuga kurjustate olete nagu silmaklappidega hobused. näete igas inimeses vaenlast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teil on mingid isiklikud probleemid,palume siin neid mitte arendada.Kui on võimalik,siis soovitame sõita Marjakülast Tallinnasse,Reval-Spordi klubisse ja kindlasti kohtuda hr Vähiga.Võite ka talle maili saata,sest mailiaadress on siin ära toodud.Täname tähelepanu eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest newbe

12 punkti Vambolale :). Ma mõtlesin, et ma olen ainuke, kellel see "roosa-manna-kalli-kalli-musi-musi" okserefleksi esile kutsub. Vähk ja temasugused on tegijad, aga teistele tahaks öelda, et rohkem konstruktiivset kriitikat seltsimehed.

Aga ma nüüd saan ;))))))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Spice

siin oleks seda materdamist palju vähem,kui mõned tüübid seda ei õhutaks.Muide,Vähi kohta ei ole tõesti midagi halba öelda ja see ei ole mingi roosamannajutt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Tarmo

On kaks erinevat osapoolt-ühed,kes poevad tegijatele ja teised,kes on tegijatele kadedad.Kolmandad soovivad juubeli puhul õnne,mis ei kuulu eelpoolmainitute hulka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest newbe

Kuule vamps!Ära jama.Alles reede päev ja sina juba segi.Kannata homseni,siis vaatame,kui kahjulik see õlu organismile on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest newbe

Kusjuures kadedus võib olla nii pahatahtlik kui ka heatahtlik. Viimane pole üldsegi mitte halb, pigem vastupidi, innustab ja motiveerib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähk ja see sajas kommenteerija võivad siia , Telliskivi 51-te oma auga välja teenitud särkidele järele tulla. Omalt poolt sooviks näha rohke selliseid positiivseid kangelasi nagu VV.

Õnnesoovid siis Vend Vähile ka Amazoni poolt!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest newbe

Kuulge, korraldaks õige jutukas ühe väikse verbaalse lahingu, sest see, mis siin praegu toimub, on totally off topic. Lepiks kellaaja ja kuupäeva kokku ning annaks tuld. Praegu kiikasin jutukasse sisse ja polnud seal peale minu kedagi. Mis te arvate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

SEE ON VÕIMAS!!!MA OLEN LIIGUTATUD.GRÖÖNILE TERVISEID JA ROHKEM PIIMA JA SOOLAST JOGURTIT!ISE LÄHEN KOHE-KOHE TRENNI,PEATE ILMA MINUTA HAKKAMA SAAMA.ma arvan,et minu kohalolek siin möölus ei ole enam vajalik.Toredat õhtut kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×