Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Guest Kalmar

peale tema enda keegi teine neid andmeid välja ei ime.Teada on,et ta viimasteks võistlusteks kõvasti alla võttis.Pikkus on tal ehk 175 cm,nad on Otiga ühepikkused,kaal on kulturistidel muidugi suhteline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on võimalik kusagilt saada rohkem informatsiooni ja pildimaterjali viimastest Viljandis toimunud võistlustest?Mulle on jäänud siiani segaseks,miks see sokuhabemega poiss vend vähki võitis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

keemia panemises ei ole minu arvates midagi halba. ma lihtsalt ise ei pane. ja mitte mingitel moraalsetel, eetilistel ega tervislikel kaalutlustel, vaid lihtsala ma ei viitsi. mul oli kooli ajal keemia "2" ja ma ei viitsi praegu kah keemiaga tegeleda. parem teen sporti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kallis Vähk!Usun,et sa juba tead-sinu üks treeneritest,Tiit Kaimur,on peale rasket haigust pühapäeval surnud.Ärasaatmine toimub neljapäeval EPMÜ spordihoonest.Majast,mis oli sulle kodu eest mitmeid aastaid.Kui sul on võimalik,tule neljapäeval kindlasti Tartusse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esitaks mõned küsimused asjalikele inimestele:Kes teeb need võistluste kavad?Kas iga võistleja ise või kavasid koostavad mingid specialtegelased.Kust kohast saab seda grimmi,millega kulturistid ennast enne lavale minekut kokku määrivad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aigar

Ootan põnevusega vend vähi esinemist sügisel Tallinnas.See tema kõhulihas on jube-ma tahan ka endale sellist kõhtu!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain jälle aega siia tulla.Vaidleksin vastu viimasele kommentaarile,Kingaviksiga me küll ennast kokku ei määri.See on üks spetsiaalne määre.Tegelikult on neid määrdeid erinevaid,parim on kindlasti profikreem.Loodan,et homme Viljandis tuleb sellest juttu,sest siiani on iga sportlane seda grimmi endale ise soetanud,aga ega seda igas spordipoes-klubis saada ei ole.Mul on homse peale suured lootused.OK,pean nüüd jooksma!

Soovin kõigile intensiivsemat treeningut,vähem juttu!(Eile oli Revalis 3 suuremat jutuklubi kokku tulnud.Usun,et sellest,kuidas naised ikka ööklubis külge löövad,ei ole mõtet jõusaalis pool tundi rääkida.Kui ei viitsi ja ei taha ise trenni teha,siis võks ju saalist ära minna,et teisi mitte segada.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Erik

Tõesti jama on sellises saalis trenni teha,kus mingisugused muidumehed oma loenguid armastavad pidada.Kindlasti on nad tavaliselt mingi vajaliku kasina ümber kobaras ja ise midagi ei tee.Vend vähk,saame sinust täiesti aru!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Fänn nr 1.

Ära tee nendest oinastest välja!Kust sina tead,võib-olla neid sunnitakse jõusaalis käima?Olen näinud,millise intensiivsusega treenid-ilus vaadata.Sa ei arvesta kahjuks ühte olulist asja-sinul on kindlasti eesmärk,mille poole püüelda,aga nendel ei ole.Ja kui ei ole eesmärki,siis ei ole ka huvi tõsiselt treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esitex, Vähk, ma tegin nalja selle viksi teemal, mis olex pidand arusaadav olema. teiseks, kes ytles et jõusaalis lobiseda ei tohi. lobisemisest ei pea ju osa võtma. Yks mees siin just ytles et "jõusaal on ka hea koht info hankimiseks ja suhtlemiseks" oli vist Mart kes nõnda ytles. Kolmandaks hakkab see räme kiidulaul yle viskama.(muidugi pole see minu asi mis teised teevad. ja ma ka ei pea seda teemat lugema)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest XS

INIMENE,SA OLED JU TÄIELIK SAAST!

1.SA MINE SUHTLE ERKKI KÕLUGA KUI NII SUUR NALJAMEES OLED.2.INFOT ÖÖKLUBIDE TEGEVUSE KOHTA VÕIB SAADA KA MUJALT KUI JÕUSAALIST.3.EI OLE KINDEL ET SINA SEE FÄNN NR 1 EI OLE.AJAB IKKA SITA KEEMA KÜLL,KUI KELLELGI NII HÄSTI LÄHEB-SA,VAMBOLA,OLED VÄHEMALT EESTLANE.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Erik

Ei taha ennast siia möllu eriti segada,aga olen 100 % kindel,et eile ei räägitud Reval-Spordi jõusaalis tõesti spordist.Vambola võiks hoo maha võtta ja tõsisemalt sügisesteks võistlusteks valmistuma hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×