Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Guest newbe

Tugev isikukultus kipub olema jah. Ma loll julgesin küsida, et kes see vähk on ning sain vasta kitlit, nii et tolmab :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

newbe no missa jaurad. tra "kes-on-kes-on". inimene on. kaks jalga. käed. pea. teeb trenni. hoia silmad-kõrvad lahti, äkki paned teda kunagi tähele, siis uuri lähemalt, mööda külgi alla ei jookse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul ei olegi moblat?Muidugi salgad sa oma kõhuvolte,sest seljakarvad varjavad sinu rasvase naba ära.Muide,Aleksejev on mitmekordne Eesti meister kulturismis ja mõnikord ka absoluutne Eesti meister olnud,aga sa newbkene ära lase ennast sellest segada,tule ikka julgelt riideruumist välja!Sorri,Vähk,et sinu teemas selle lolliga võitlema pean.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mhmm. 130 kätekat ? krt. ma teen heal juhul 35.(kaal-110 kg. u.15 kg vast rasva sealhulgas:)) nagu 30 -ni jõuan lööb järsku nagu ukse ette ja vsjoo. kes ytleb mida teha . seda et treenima pean seda tean :) ehk on mõni nipp veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Reilender

See pilt (foto) vend Vähist on täitsa nitsivoo.Mina ei suudaks küll iial sellist vormi saavutada.Minu jaoks on kõige raskem kaalu allavõtmine.Kohe kuidagi ei suuda üle 5 kg alla saada.Tegelikult on selle dieedi puhul kõige olulisem ikkagi tahtejõud.Imetlen tugeva tahtejõuga inimesi ja vend vähk on kindlasti üks nendest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ikka paned segast.Kui sulle öeldakse,et seljakarvd,siis on järelikut sind keegi ikka paljalt näinud.Ära salga ja soga siin.Aleksejev tuli absoluutseks meistriks vist 1996 aastal ja absoluutseks karikavõitjaks kindlasti 1997 aastal.Ei ole neid võistluste tulemusi ammu vaadanud,aga ega see newbesid ei huvitagi.Tegelt ei tahakski siin Vähilandis paanikat tekitada.Sorry,Vähk!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Spice

...Vähi sügisene võistluskava,aga siin ei olegi midagi öelda,sest vana Otsus oli talle selle kava isiklikult teinud.Kevadise kava kohta olen ka ainult kiidusõnu kuulnud.Minu jaoks isiklikult on võistluste kõige põnevam osa just vabakava,kus iga sportlane näitab oma tegelikku olemust.Eks me saame sügisel näha,millega vend Vähk meid jälle üllatab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest newbe

No ma kahtlen sügavalt, et keegi mind revalis tunneb, nii vähest aega alles käinud seal. Seepärast päringi siin, et näod ja tegijad saalis kokku viia. Kiivika ja nüüd ka Vähi tunnen vast juba ära :). Kunagi olid siin lehel üleval kõik karikavõitjad aastate kaupa, saaks sealt Aleksejevist kah vast sotti, aga ei leidnud enam seda kohta üles. Või koristati need lehe uuendamise käigus ära?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt veel hästi hilinenud õnnitlused,et sul kõik hästi läheks.Mitu korda sa nädalas kõhtu treenid?Kas see jutt,et sa kunagi Ott Kiivikaga koos võistlesid,vastab tõele?Kui on aega,siis vasta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest wossington

Mulle see Vähi teema jubedalt meeldib.Siin ei ole mingit üksteise sõimamist-kõigil on lihtsalt hea olla,midagi ei valuta.Isegi sõber Margus vaatab siin hea näoga ja muheleb lollakalt.Jätku sellele teemale,ikka 1000 täis ja vend Vähile ilus särk iga 100 kommentaari eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Kid

tere.Minul on tekkinud paar küsimust.1.Mida peab sööma dieedi ajal ja kas on oluline söömise graafik erinevate eesmärkide saavutamiseks?

2.Kui vanalt oleks kõige sobilikum aeg kulturismiga tegelemise alustamiseks?

3.Vend Vähk.Kui vanalt sina alustasid?Ette tänades ja toredat suve jätku kõigile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt,tere kõigile!Siia teemasse on kohe tore tulla.Siin ei ole tõesti mingit üksteise materdamist,siit saab positiivseid emotsioone.Tore,et ilm ilusaks läks,vend Vähi käekäigu üle on mul ka siiralt hea meel.Loodan sügisel neid imelisi inimesi ka ise Reval-Spordis näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!Olen jälle arvuti taha sattunud.Siin on mulle keegi kid küsimused saatnud,püüan nendele ka vastata:1.Dieet?Tuttav küsimus.Kindlasti on dieet erinev,sõltub inimesest ja eesmärgist.Igaks juhuks ei hakka oma võistluseelset dieetprogrammi siin avalikustama.Olen teistest teemade kommentaaridest õppinud,et kui keegi mingi tarkusega siin hiilgab,siis hakatakse teda kohe sitaga loopima,sorry et ropendan.

2.Vanus?Raske füüsilise treeninguga soovitan alustada ehk noorel mehel alles 15-16 aastaselt sellisel juhul kui on suuremad eesmärgid ja soov kulturismis kaugele jõuda.Teistele soovitan jõusaali minna ükskõik kui vanalt,aga treener olgu alguses ikka läheduses.3.Mina ise alustasin jõusaalis käimist 1992 aastal,olin siis just 15 saanud.Peale põhikooli oli soov ennast füüsiliselt arendada suur,kuigi seda,et kulturismiga oma elu seon,ei osanud ettegi kujutada.Esimene aasta oli rohkem naljategemise aasta.Peale lailihase midagi ei arenenud,aga teisel aastal treenisin oma tricepsid väga lühikese ajaga väga suurteks ja siis ei olnud enam valikut-pidin ülejäänud keha nendele kahele järgi treenima.Paljud arvasid siis,et ma panen keemiat,aga ma siis isegi ei teadnud,mis see keemia on.Arvan,et selline plahvatuslik tricepsite paistetus oli seotud mingi kasvuaja perioodiga.Isegi Ott Kiivikas on tunnistanud,et ajasin talle oma kätega kunagi noorena hirmu nahka.Sellel treenimisel on minu arvates ka oluline osa geenidel,aga see oleks juba pikem jutt.Olgu siis.Kui on küsimusi,andke minna!Vastan ikka kui aega saan.Kena päeva kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Kalmar

Vot need olid alles vastused.Ei ole ammu siin amazonis nii korralikke vastuseid kohanud.Ei imesta üldse,et vend vähk rahvale nii hästi peale läheb.Ka mind huvitaks see dieediküsimus.Kui sul,Vähk,on võimalik sellele dieediküsimusele natukenegi vastata,oleksin väga tänulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Oskar

tere kõigile!Ilmad on jälle külmemaks läinud,tuli jälle kange tahtmine jõusaalis käia.Kui tihedalt peaks algaja vennike jõusaalis käima ja kuidas koostada treeningkava.Mitu korda Vähk kõik lihased nädalas läbi treenib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×