Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Siin ei ole ka mitte midagi nende kuudega muutunud.Teised teemad tulevad ja lähevad,Vend Vähk jääb. Peategelane isegi on vahepeal juba "ära kustunud", aga need tema fännid jätkavad seda ülistamise missiooni.Need uued pildid on päris head ja tundub,et eelmise aasta kevadistest võistlustest,kus vennike tõesti hästi kuiv oli.Ise tahaks ka nendest Võru võistlustest infi.Kas sõraline ise ka platsis on ja kui võimalik,siis äkki räägib meile vähk ka oma dieedist natuke täpsemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tahaks ka neid vend vähja uusi pilte näha,aga mingi jama on:need on liig suured pildid ja mitte kuidagi ei saa väiksemaks.Head inimesed,aidake!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...uus teema.Siin selle juubeliteema alt on imelik teisi küsimusi esitada ja juubel oli ka juba 8 kuud tagasi.Võiks olla lihtsalt teema:Vend vähk.Nagu ma olen aru saanud,on kevadistel võistlustel jälle peategelast oodata.Kas on kindel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selleks,et juubeliõnnitluste teema oma raamidest välja ei löheks,oleks olnud vaja uut teemat alustada juba eelmise aasta suvel,aga nüüd on rahvas sellega harjunud ja paljud on saanud ka oma küsimustele vastuseid.Minul endal ka praegu üks küsimus tekkinud:Kust kohas on võimalik osta korralikke randmekaitsmetega jõusaali kindaid?Mõned on sellised õhukesed ja kuluvad ruttu läbi,oleks vaja selliseid paksemaid,tugevamast nahast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus saalis see vend vähk-sõraline nüüd siis treenib?Oli siin ju vahepeal juttu Tartusse minekust.Mul paar tuttavat hakkasid Revalis treenima ja ütlesid,et üks piltide pealt tuttavaks saanud vähja moodi vend pidi seal ikka õhtuti käima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamus inimesi siin foorumis ei tunnegi seda venda ega pole elus näinudki. Inimestel on karjainstinkt-kui üks ees siis teised järgi. Kedagi peab ju fännima, sest muidu võid jääda lolli ossa. 99% nn."austajatest" ei tea vähi õiget nimegi, aga pajakas see, põhiline et nimi foorumis kirjas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sina tead Emineni või Sakira õiget nime,aga fännad ikka.Kui vend vähk ei ole mingisuguses dopinguskandaalis osalenud või ei ole sulle üritanud mingeid oma firma tooteid pähe määrida,siis hea seegi.Inimesed teavad,et Kalmuse või Oti suuruseks ei saa nad iial,aga vend vähk on juba reaalselt käega katsutav tulemus.Kas sa RIXikene oled näinud,kuidas vend vähk treenib?Tähtis ei ole mitte spordisaalis veedetud aeg,vaid treeninguintensiivsus.Mul õnnestus sügisel ikka aeg-ajalt näha kuidas nad treeningpartneriga seal rabasid,see andis mulle tohutult intensiivsust juurde.Ja üldse,RIX.Mis sa siin üldse tahad?Kas sul on midagi vend vähi vastu või oled kade,et keegi sinust ei kirjuta nii palju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära sa minuga siin sõbrusta.Väldin sinusuguste ropendajatega suhtlemist,pärast olen ise ka siit välja kustutatud.Minul ei ole ka vend vähi vastu midagi,teema on lihtsalt sellisena välja kukkunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See fotogalerii ajab ju kananaha ihule.Kurat,miks ma selliseid härgasid siis suvel ei näe?Ma nende meeste asemel ainult ujukatega ringi käiksingi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi siinolijatest oskab öelda,mis vahe on Revalis müüdavatel Creatiinidel?Seal on erinevad potid ja erinevad hinnad,aga nendel eesti keelsetel juhenditel on ainult mingi suvaline üldsõnaline ülevaade.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna siis meie iidoli videokas müügile paisatakse?Oleks kindlasti selline megamix kus vähk ise käib mööda saali suure nuiaga ringi ja kõik annavad trennil minna nii et vähe pole.Ja kui kellelgi on mobiiltelefon kaasas,siis saab see nuia tunda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on siin Amazones vist küll kõige populaarsem teema.No minu pooltki õnnitlused sellele ilusale ja kuulsale vennale.Tegelikult tulin siia murega:Oskab keegi öelda,milliseid harjutusi saab teha seljasirutaja lihasele.Jah,tean et kangi tõstmine maast sirge seljaga üles,aga siis hakkab mu selg valutama.Kas on alternariive ja kas seljasirutajat on mõtekas treenida ülejäänud seljast eraldi?Tänan juba ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×